DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

- Ten i inne produkty zapakujemy gratis na prezent! (dotyczy małych paczek)
- Wszystkie zamówienia od 300 zł wysyłamy gratis!
- Tylko u nas masz aż 60 dni na zwrot zakupionych produktów!
- Dajemy Ci gwarancję, że zakupione u nas produkty są w 100% oryginalne!
- Każda przesyłka jest ubezpieczona na nasz koszt!
- Do każdego zamówienia dołączamy kartę podarunkową o wartości 15 zł!

lelepunkty

LEGO Chima - Ogniste ostrza 70149

70149

Nowy

Przeskocz ponad płomieniami, aby zdobyć CHI, bawiąc się zestawem Ogniste ostrza z serii LEGO® Legends of Chima™ Speedorz™!

Posadź Worriza, przywódcę plemienia Wilków, na jego nowym Speedorze i pociągnij linkę.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

Złóż zamówienie teraz! Otrzymasz od nas kartę podarunkową o wartości 15 zł!

Zbieraj LELEpunkty i płać mniej. Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 LELEpunktów. Twój koszyk wyniesie 17 LELEpunktów, które kiedy zechcesz zamienisz na voucher o wartości 0,68 zł.


Parametry produktu:

Ilość elementów:77
Grupa wiekowa:7 lat+
Gwarancja:24 miesiące
Producent:Lego

Opis produktu

Przeskocz ponad płomieniami, aby zdobyć CHI, bawiąc się zestawem Ogniste ostrza z serii LEGO® Legends of Chima™ Speedorz™!

Posadź Worriza, przywódcę plemienia Wilków, na jego nowym Speedorze i pociągnij linkę. Wjedź w rampę, unikając obrotowych ostrzy i zrzuć z totemu ogniste CHI.

Możesz też zmierzyć się za swoimi znajomymi, starając się obronić totem CHI. Zmień obrotowe ostrza w wirujące bączki i wykorzystaj odskocznię jako element obronny.

W zestawie:

- minifigurka Worriz,
- 2 bronie,
- nowy Speedor z ognistymi pazurami,
- linka,
- totem CHI,
- odskocznia,
- obrotowe ostrza,
- przezroczyste elementy imitujące płomienie,
- kula ognistego CHI,
- 6 kryształów CHI,
- 5 kart do gry.


Wypróbuj swoją celność i refleks w tej grze dla jednej lub większej liczby osób!
 

- W zestawie minifigurka Worriz z 2 broniami.
- W zestawie znajduje się nowy Speedor z ognistymi pazurami, linka, totem CHI, odskocznia, obrotowe ostrza, przezroczyste elementy imitujące płomienie, kula ognistego CHI, 6 kryształów CHI i 5 kart do gry.
- Znajdujące się w zestawie bronie to topór Wilków zasilany CHI oraz bicz.
- Pociągnij linkę i rozpędź Worriza na jego nowym Speedorze.
- Omiń obrotowe ostrza i wjedź na rampę.
- Uderz kulę ognistego CHI, aby zrzucić ją z totemu.
- Walcz o 6 kryształów CHI.
- Zmierz się ze znajomymi w ekscytującej i wymagającej dokładności grze zręcznościowej.
- Zbierz całą serię LEGO® Legends of Chima™ Speedorz™, aby tworzyć rozgrywki łączone.


Kraina Chima

"Królestwo CHIMA — niegdyś nieskażony, naturalny raj — stało się polem bitwy między ośmioma zwierzęcymi plemionami. Najlepsi przyjaciele są dziś wrogami. Plemiona walczą o surowiec naturalny zwany CHI, potężny żywioł, który może być zarówno źródłem życia, jak i zniszczenia. Tylko nieliczni dzielni bohaterowie w krainie CHIMA rozumieją prawdziwą naturę CHI i wiedzą, że jego niewłaściwe wykorzystanie grozi całkowitym upadkiem królestwa. Ich dzieje, a także losy tych, którzy chcą ich zniszczyć, znane są jako... LEGENDY CHIMA.

Od tysiąca lat zwierzęce plemiona rządzą krainą CHIMA. Do niedawna między lwami, krokodylami, orłami, wilkami, gorylami, krukami, nosorożcami i niedźwiedziami panował pokój. Zwierzęta bawiły się i pracowały wspólnie, a współpraca zapewniała im dobrobyt — aż w CHIMIE wybuchł konflikt.

Lwy, które jako pierwsze piły ze starożytnego źródła CHI, poprzysięgły go bronić. Nikt nie sprzeciwiał się władzy lwów nad źródłem, ponieważ plemię to zawsze uczciwie dysponowało CHI. Zwierzęta z całego królestwa używały magicznych kul CHI, by zapewniać moc swoim pojazdom i wyposażeniu, a także samym sobie. Lwy zawsze rozdzielały to źródło mocy po równo pomiędzy plemionami. W końcu jednak górę wzięła chciwość. Młody książę z plemienia krokodyli o imieniu Cragger zażądał, by jego plemię otrzymało więcej potężnych kul CHI. Lwy jednak stwierdziły, że przyznanie zbyt dużej ilości CHI jednemu plemieniu zaburzy naturalną równowagę CHIMY, utrzymywaną od tysiąca lat. Plemię lwów pragnęło sprawiedliwości i chciało chronić całe królestwo. Krokodyle jednak widziały tę kwestię inaczej. Seria niedużych potyczek o CHI przynależne krokodylom doprowadziła do większych bitew.

Gdy książę krokodyli Cragger oskarżył lwy o wyeliminowanie jego rodziców i został królem, konflikt między lwami a krokodylami wybuchł na pełną skalę. Konflikt rozszerza się i ważą się losy królestwa CHIMA…"

Ilość klocków: 77
Wiek: 7-14 latOpinie

Napisz opinię

LEGO Chima - Ogniste ostrza 70149

LEGO Chima - Ogniste ostrza 70149

Przeskocz ponad płomieniami, aby zdobyć CHI, bawiąc się zestawem Ogniste ostrza z serii LEGO® Legends of Chima™ Speedorz™!

Posadź Worriza, przywódcę plemienia Wilków, na jego nowym Speedorze i pociągnij linkę.

Napisz opinię

gratisy

Zobacz także: