DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

- Ten i inne produkty zapakujemy gratis na prezent! (dotyczy małych paczek)
- Wszystkie zamówienia od 300 zł wysyłamy gratis!
- Tylko u nas masz aż 60 dni na zwrot zakupionych produktów!
- Dajemy Ci gwarancję, że zakupione u nas produkty są w 100% oryginalne!
- Każda przesyłka jest ubezpieczona na nasz koszt!
- Do każdego zamówienia dołączamy kartę podarunkową o wartości 15 zł!

lelepunkty

LEGO Chima - Ognista jama 70155

70155

Nowy

Pomóż Fluminoxowi, wojownikowi z plemienia Feniksów, zdobyć CHI uwięzione pośród płomieni, bawiąc się zestawem LEGO® Legends of Chima™ Speedorz™ Ognista jama!

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

Złóż zamówienie teraz! Otrzymasz od nas kartę podarunkową o wartości 15 zł!

Zbieraj LELEpunkty i płać mniej. Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 LELEpunktów. Twój koszyk wyniesie 19 LELEpunktów, które kiedy zechcesz zamienisz na voucher o wartości 0,76 zł.


Parametry produktu:

Ilość elementów:74
Grupa wiekowa:7 lat+
Gwarancja:24 miesiące
Producent:Lego

Opis produktu

Pomóż Fluminoxowi, wojownikowi z plemienia Feniksów, zdobyć CHI uwięzione pośród płomieni, bawiąc się zestawem LEGO® Legends of Chima™ Speedorz™ Ognista jama!

Umieść Fluminoxa na jego nowym Speedorze, nakieruj się na rampę i pociągnij linkę. Skocz nad pierścieniem ognia, unikając wszędobylskich płomieni, a następnie zrzuć skałę z totemu, aby ją rozbić i uwolnić uwięzioną wewnątrz kulę ognistego CHI.

Możesz też zbudować system obronny z wykorzystaniem ognia i odskoczni, a następnie zmierzyć się ze znajomymi.

W zestawie:

- minifigurka Fluminox,
- 2 bronie,
- nowy Speedor z ognistymi skrzydłami,
- linka,
- odskocznia,
- pierścień z przezroczystymi elementami imitującymi płomienie,
- kula ognistego CHI,
- totem CHI,
- 6 kryształów CHI,
- 5 kart do gry.


Sprawdź swoją szybkość i celność w gorącej Ognistej jamie, wystrzeliwując za pomocą linki Speedora w grze zręcznościowej dla jednej lub większej liczby osób!
Pokonaj razem z Fluminoxem Ognistą jamę z serii LEGO® Legends of Chima™ Speedorz™ i zrzuć z totemu wybuchającą skałę, aby zdobyć CHI!

- Zestaw zawiera minifigurkę Fluminox z 2 broniami.
- W zestawie znajduje się nowy Speedor z ognistymi skrzydłami, linka, odskocznia, pierścień z przezroczystymi elementami imitującymi płomienie, kula ognistego CHI, totem CHI, 6 kryształów CHI i 5 kart do gry.
- Znajdujące się w zestawie bronie to ostrze Feniksów zasilane CHI oraz włócznia.
- Pociągnij linkę i rozpędź Fluminoxa na jego nowym gorącym Speedorze!
- Przeskocz nad pierścieniem ognia.
- Uderz skałę, aby ją rozbić i uwolnić znajdujące się w niej CHI.
- Walcz o 6 kryształów CHI.
- Zmierz się ze znajomymi w ekscytującej i wymagającej dokładności grze zręcznościowej.
- Zbierz całą serię LEGO® Legends


Kraina Chima

"Królestwo CHIMA — niegdyś nieskażony, naturalny raj — stało się polem bitwy między ośmioma zwierzęcymi plemionami. Najlepsi przyjaciele są dziś wrogami. Plemiona walczą o surowiec naturalny zwany CHI, potężny żywioł, który może być zarówno źródłem życia, jak i zniszczenia. Tylko nieliczni dzielni bohaterowie w krainie CHIMA rozumieją prawdziwą naturę CHI i wiedzą, że jego niewłaściwe wykorzystanie grozi całkowitym upadkiem królestwa. Ich dzieje, a także losy tych, którzy chcą ich zniszczyć, znane są jako... LEGENDY CHIMA.

Od tysiąca lat zwierzęce plemiona rządzą krainą CHIMA. Do niedawna między lwami, krokodylami, orłami, wilkami, gorylami, krukami, nosorożcami i niedźwiedziami panował pokój. Zwierzęta bawiły się i pracowały wspólnie, a współpraca zapewniała im dobrobyt — aż w CHIMIE wybuchł konflikt.

Lwy, które jako pierwsze piły ze starożytnego źródła CHI, poprzysięgły go bronić. Nikt nie sprzeciwiał się władzy lwów nad źródłem, ponieważ plemię to zawsze uczciwie dysponowało CHI. Zwierzęta z całego królestwa używały magicznych kul CHI, by zapewniać moc swoim pojazdom i wyposażeniu, a także samym sobie. Lwy zawsze rozdzielały to źródło mocy po równo pomiędzy plemionami. W końcu jednak górę wzięła chciwość. Młody książę z plemienia krokodyli o imieniu Cragger zażądał, by jego plemię otrzymało więcej potężnych kul CHI. Lwy jednak stwierdziły, że przyznanie zbyt dużej ilości CHI jednemu plemieniu zaburzy naturalną równowagę CHIMY, utrzymywaną od tysiąca lat. Plemię lwów pragnęło sprawiedliwości i chciało chronić całe królestwo. Krokodyle jednak widziały tę kwestię inaczej. Seria niedużych potyczek o CHI przynależne krokodylom doprowadziła do większych bitew.

Gdy książę krokodyli Cragger oskarżył lwy o wyeliminowanie jego rodziców i został królem, konflikt między lwami a krokodylami wybuchł na pełną skalę. Konflikt rozszerza się i ważą się losy królestwa CHIMA…"

Ilość klocków: 74
Wiek: 7-14 latOpinie

Napisz opinię

LEGO Chima - Ognista jama 70155

LEGO Chima - Ognista jama 70155

Pomóż Fluminoxowi, wojownikowi z plemienia Feniksów, zdobyć CHI uwięzione pośród płomieni, bawiąc się zestawem LEGO® Legends of Chima™ Speedorz™ Ognista jama!

Napisz opinię

gratisy

Zobacz także: