Formularz zwrotuPoniżej zamieściliśmy informacje związane z prawem do odstąpienia od umowy oraz wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Mamy nadzieję, że nie będziesz musiał z nich korzystać, chcielibyśmy jednak w takim przypadku ułatwić Ci cały proces.Tylko w naszym sklepie dajemy Ci możliwość zwrotu towaru aż do 60 dni ! Teraz możesz spokojnie przetestować zakupiony produkt, a gdybyś jednak się rozmyślił, masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania jakichkolwiek przyczyn.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać w terminie 60 dni od dnia odebrania przesyłki  na nasz adres:

LEUS GROUP
Ul. Zamojska 94/3
23-400 Biłgoraj

Od chwili złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz 14 dni na wysłanie do nas produktów, od zakupu których odstąpiłeś. Produkty powinny do nas dotrzeć w stanie niezmienionym, zapakowane w oryginalne, fabryczne pudełko.

Produkty powinny być należycie zabezpieczone na czas transportu i dostarczone na nasz adres:

LEUS GROUP
Ul. Zamojska 94/3
23-400 Biłgoraj

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer: 81 464 34 84 / 665 336 129 lub napisz do nas maila: bok@leleus.comWZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY
………………………, dnia ………………

                                           

                                                                                                                            

……………………………………………..
……………………………………………..
……………………………………………..
Dane składającego oświadczenie

LEUS GROUP
ul. Zamojska 94/3
23- 400 Biłgoraj
NIP: 9181936281
REGON: 061669098OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWYNiniejszym oświadczam, iż odstępuję od umowy sprzedaży zawartej w dniu ……………………, dotyczącej zakupu produktu:…………………………………………………………………………………, nr zamówienia: ………………………………………………. .


Wskazuję, iż wskutek odstąpienia od umowy, ta jest uważana za niezawartą, a strony są obowiązane do wzajemnego zwrotu świadczeń, w stanie niezmienionym.

Wobec powyższego wnoszę o niezwłoczny zwrot ceny, zapłaconej przeze mnie, w wysokości ………….. zł.

Ponadto oświadczam, iż przedmiot sprzedaży zostanie zwrócony Państwu na mój koszt, w dniu ……………………. , w stanie niezmienionym.


Z poważaniem,                     

…………………………………………….
            Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy w formacie PDF pobierzesz tutaj>>