Gwarancja Udanych Zabawek tylko w sklepie Leleus.com !


Zobacz jakie standardy obsługi klienta, nieosiągalne dla konkurencji, wyznaczamy w sklepie Leleus.com.
Sprawdź dlaczego powinieneś dokonać zakupu właśnie u nas.


 
Gwarancja zwrotu produktu - aż 60 dni ! Naszą misją jest sprawianie radości dzieciom.


Ile razy zdarzyło Ci się kupić dziecku nietrafiony prezent? Albo zabawkę, która psuła się po dwóch dniach wprawiając dziecko w płacz i rozczarowanie?
Dzieci nie potrafią ukrywać swoich emocji, szczególnie w przypadku otrzymania niechcianej zabawki.

Aby ułatwić Ci sprawę i zagwarantować radość i satysfakcję dziecka po otrzymaniu Twojego prezentu, dajemy Ci możliwość zwrotu towaru aż do 60 dni ! Kupując u nas, będziesz mógł wypróbować zabawkę, a w razie gdy się rozmyślisz, odsyłasz ją do nas bez żadnego tłumaczenia a my w ciągu 24 h zwrócimy Ci pełną kwotę zamówienia.

Naszą misją jest uszczęśliwianie dzieci a ich radość po otrzymaniu upragnionej zabawki jest bezcenna!

Przeżywaj tylko radosne chwile ze swoim dzieckiem, kupując zabawki w sklepie Leleus.com. Inni sprzedawcy oferują tylko ustawowe 14 dni na zwrot towaru. U nas masz aż 60 dni na wypróbowanie produktów.

TYLKO W SKLEPIE LELEUS.COM KUPUJESZ BEZ ŻADNEGO RYZYKA !Gwarancja bezpieczeństwa i jakości !


Gwarantujemy wysoką jakość w korzystnych cenach. Mamy absolutną pewność, że każdy oferowany przez nas towar to produkt najwyższej jakości. Do oferty wprowadzamy tylko produkty w 100% bezpieczne dla dzieci i takie, które posłużą Maluchom przez długi czas. Naszym priorytetem jest współpraca z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami zabawek i artykułów dla dzieci.

Jakość naszych produktów potwierdzają także dołączone do nich certyfikaty.Gwarancja producenta na wszystkie zabawki - minimum 24 miesiące !


Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są minimum 24-miesięczną gwarancją producentów.

Nie ryzykuj i nie kupuj kota w worku. U nas dostaniesz gwarancję na każdą, nawet najmniejszą część zabawki. Nie zostawimy Cię na lodzie! Do każdego zamówienia otrzymasz fakturę lub paragon, który jest podstawą do udzielenia gwarancji. W przeciwieństwie do innych sklepów, u nas reklamacje rozpatrywane są błyskawicznie - w ciągu 24 h! Doskonale wiemy, co to znaczy zepsuta zabawka, bo też mamy dzieci :)Pragniemy sprawić radość Twojemu dziecku. Możesz nam zaufać !