Klocki Lego Movie

Klocki Lego Movie 

199,99 zł

Spłucz Mikromenedżera latającą armatką wodną! Popisz się kreatywnością i przerób zwykłą furgonetkę hydraulika z narzędziami, drabiną i przenośną toaletą.Mikromenedżer ściga cywila, więc musisz się pospieszyć.

Produkt dostępny
199,90 zł

Wypatruj robotów Lorda Biznesa z wieży zamkowej z żołnierzami i rycerzami. Przygotuj kuszę i ruchomą katapultę na ziemi. Gdy zobaczysz, że Mikro Szef próbuje porwać cywili, popisz się kreatywnością i zmień zamek w opancerzoną zamkową kawalerię.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
199,00 zł

W Kreatywnej zasadzce zbudujesz szalony bojowy saloon z Dzikiego Zachodu z armatami na skrzydłach, dopalaczami i nie tylko. Ruszaj w powietrze i, grając na pianinie, zrzucaj bomby na drodze robotów, by chronić cywili.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
179,90 zł

Czerwony alarm! Mikro Szef strzela potrójnymi rakietami w przypadkowego biegacza. Popisz się kreatywnością i przebuduj ruchomą lodziarnię w naddźwiękową, latającą maszynę do lodów.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast !
149,90 zł

Postaw Batmana™ i Zdenerwowaną Kicię Rożek przeciwko Mikromenedżerowi, aby odtworzyć ekscytującą scenę finałową z filmu LEGO® PRZYGODA™. Pomóż Zdenerwowanej Kici Rożek zaatakować Mikromenedżera i naucz go manier.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
89,90 zł

Juhuu! Na Starym Dzikim Zachodzie szykują się kłopoty. Popisz się kreatywnością — pomóż Emmetowi zbudować szybowiec i uciec nim przed robotami z elementem oporu.Uważaj! Są uzbrojeni, a koń robota-szeryfa może się wznieść na tylne nogi.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
179,99 zł

Odpręż się z Kicią Rożek w Krainie Chmura Swobodności — najszczęśliwszym, najweselszym i najbardziej kreatywnym miejscu we Wszechświecie! Dołącz do Emmeta, Żylety i mistrzów konstrukcji w tym kolorowym raju, gdzie słońce nigdy nie zachodzi, a uroczy ślimak pełznie wśród kolorowych kwiatów.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
119,90 zł

Staw czoła robotom, zmieniając śmieciarkę z otwieraną zgniatarką w latającą Śmieciozgryzarkę z pożerającą paszczą, działkami na skrzydłach i rurami wydechowymi w kształcie kubłów na śmieci. Ale uważaj !Mikro Szef jest gotowy do strzelania potrójnymi rakietami w bezbronnych obywateli, więc pospiesz się !

Brak w magazynie
Brak w magazynie
119,00 zł

Nie ma czasu do stracenia! Udowodnij, że jesteś mistrzem konstrukcji — pomóż Żylecie złożyć dwuosobowy, płomienny dragster z zebranych materiałów. Pomóż Emmetowi uciec przed Robotami SWAT.Podkręć obroty, by przeskoczyć nad najeżoną kolcami pułapką na drodze i uciec w dal.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
319,00 zł

Witaj w kryjówce Lorda Biznesa! Nagrywaj jego wiadomości w studiu telewizyjnym i planuj w biurze przejęcie władzy nad światem. Pociągnij za dźwignię, by otworzyć wielkie wrota i wypuścić Kragle’a. Schwytaj mistrzów konstrukcji w zbiornik, by wyssać ich kreatywność.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
199,00 zł

Podwójny kłopot! Zaskocz największego Mikro Szefa z lądu i powietrza dzięki mechowi strażackiemu i wiatrakowemu helikopterowi. Zmocz nikczemnego robota z obrotowej armatki wodnej mecha strażackiego. Rozkręć śmigła wiatrakowego helikoptera i poszybuj w niebiosa. Namierz Mikro Szefa z kurzej lornetki i obrzuć go jabłkami oraz marchewkami przez klapę.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
419,00 zł

Benek wprawdzie trochę za dużo czasu spędził w przestrzeni kosmicznej, gdzie brakowało tlenu, ale ta szalona postać jest mimo tego mistrzem konstrukcji. Wesprzyj go w budowie statku kosmicznego, statku kosmicznego, STATKU KOSMICZNEGO! jego marzeń, a następnie pomóż bohaterom uniknąć myśliwca robopolicjantów.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
239,99 zł

Akcja nie ustaje — Zły Glina ściga Emmeta wzdłuż toru kolejowego w swoim latającym radiowozie. Wysuń lasery spod maski radiowozu i strzelaj z laserowych dział ukrytych pod drzwiczkami. Uważaj na walący się most!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów