Klocki Lego Galaxy Squad

Klocki Lego Galaxy Squad 

379,00 zł

Śmiercionośna obca ważka usiłuje schwytać pomarańczowych bohaterów z Galaxy Squad w swój kokon. Ruszaj do bitwy wraz z pomarańczowymi bohaterami — Jackiem Fireblade'em i Ashlee Starstrider — w „Pogromcy robaków”!

Produkt dostępny
169,99 zł

Złowrogi obcy insektoid brzęczy w pobliżu w „Podniebnym roju” — groźnym statku kosmicznym! Nie pozwól, aby robot pomagający drużynie Galaxy Squad wpadł w chwytną paszczę wrogiego statku! Pomóż mu użyć plecaka odrzutowego, aby uniknąć broni sonicznej insektoida!

Produkt dostępny
499,00 zł

Wyślij dowódcę drużyny niebieskich, Solomona Blaze’a, aby wyeliminować okropną obcą dżdżownicę i wieżę roju! Tylko rozdzielany Galaktyczny Tytan może powstrzymać armię obcych przed wykluciem dalszych jajeczek.

Produkt dostępny
319,00 zł

Gwiezdny przecinak skrada się na swoich szarańczych nogach, by pojmać brygadę galaktycznej eskadry. Powstrzymaj gwiezdny przecinak kosmitów, zanim dopadnie pomocnika Solomona Blaze’a swoimi groźnymi szponami. Podziel pojazd galaktycznej eskadry na pancerny samochód i zwinny samolot, aby stanąć do walki przeciwko kosmitom.

Produkt dostępny
179,90 zł

Wraz z dowódcą drużyny zielonych Straży Galaktycznej, Chuckiem Stonebreakerem, rusz na misję, aby wyeliminować obcego pełzacza z krateru! Wskocz do poduszkowca i ścigaj podłego insektoida w pełzaczu z krateru, uważając na jego owadzie odnóża, zgniatające szczęki i wystrzeliwane rakiety.

Produkt dostępny
89,00 zł

Powstrzymaj rozwścieczonego komaroida, pilotującego statek kosmiczny „Wielkie żądło”! Przygotuj się na niebezpieczne starcie — nie będzie łatwo, bo „Wielkie żądło” ma kokonową pułapkę, ruchome skrzydła, odłączaną broń i funkcję miotacza.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów