Klocki Duplo

Klocki Duplo 

Klocki Duplo oferowane przez sklep Leleus.com, to bardzo dobry prezent dla 2-letniego maluszka. Ta seria klocków przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci. Klocki Duplo są na tyle duże, że nie grozi ich połknięcie, są więc dla malucha bezpieczne. Dzięki nim maluszki poznają kształty, kolory, zwierzątka, przedmioty…, rozwijają sprawności manualne...

Klocki Duplo oferowane przez sklep Leleus.com, to bardzo dobry prezent dla 2-letniego maluszka. Ta seria klocków przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci. Klocki Duplo są na tyle duże, że nie grozi ich połknięcie, są więc dla malucha bezpieczne. Dzięki nim maluszki poznają kształty, kolory, zwierzątka, przedmioty…, rozwijają sprawności manualne, poznają różne środowiska, np. zoo, farmę.
A kiedy już same potrafią je łączyć, tworzą wymyślone przez siebie budowle. Niewątpliwie w ten sposób rozwijają swoją wyobraźnię i widzenie przestrzenne.
W sklepie Leleus.com znajdziesz wszystkie dostępne na rynku zestawy klocków z serii Duplo, które na pewno sprawią dziecku wiele radości i pozwolą mu się szybko rozwijać.
Zespół sklepu Leleus.com życzy Ci trafnego wyboru klocków Duplo i radosnej zabawy Twojemu dziecku.

Więcej
na stronę
129,00 zł

Dzięki kolorowemu piknikowi LEGO® DUPLO® Twoje dziecko może stworzyć niezwykły zestaw przepysznych przekąsek! Łączenie kolorowego chleba, mięsa, keczupu, sałaty i różnych innych klocków w pyszne kanapki, burgery i przekąski będzie świetną zabawą!

Produkt dostępny
79,89 zł

Kąpiel to świetna zabawa, jeśli Twoje dziecko może budować łódki LEGO® DUPLO®. Są tu zwierzęta, takie jak czerwony królik i miś, oraz dodatkowe klocki, które pozwolą na jeszcze lepszą zabawę.

Produkt dostępny
99,99 zł

Zbuduj drzewo, dom, a nawet nieduże pomieszczenie do zabawy dla kota i psa. Budowa pomieszczenia dla psa będzie świetną zabawą dla dziecka.

Produkt dostępny
43,90 zł

Pomóż babci w opiece nad cielaczkiem — zadbaj, by był szczęśliwy i zdrowy. Twoje dziecko będzie się świetnie bawić dużymi, jaskrawo kolorowymi klockami LEGO® DUPLO® z tego zestawu opartego na motywie farmy.

Produkt dostępny
125,90 zł

Uniwersalny zestaw klocków LEGO DUPLO pozwala na niekończącą się kreatywną zabawę w budowanie. Jego najważniejsza część to podwozie pojazdu o zaokrąglonych krawędziach i z kołami, które naprawdę się kręcą.

Produkt dostępny
224,89 zł

Złap Jokera, zanim spowoduje jeszcze większe zamieszanie! Pomóż Batmanowi™ dotrzeć na miejsce w Batmobilu i użyj Batarangu, by powstrzymać The Jokera i jego szalejący radar. Dzieci uwielbiają budować ciekawe sceny z dużych, kolorowych klocków i co chwilę pomagać Batmanowi™ w ratowaniu innych.

Produkt dostępny
349,00 zł

Zaatakuj Zamek Królewski, niech zacznie się prawdziwa zabawa! Wskocz na zwodzony most i pokonaj lojalnych rycerzy, którzy bronią króla i jego skarbu. W tym zestawie dziecko znajdzie wszystko, co potrzebne, aby co chwilę wyruszać na nowe przygody.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
99,99 zł

Przymocuj łódź do dachu samochodu i wybierz się na poszukiwanie idealnego miejsca do połowu ryb w lesie LEGO® DUPLO®! Przywitaj się z przyjacielskim lisem i wiewiórką, a potem wygodnie rozsiądź się z wędką. Na koniec dnia rozpal ognisko, aby ugotować złowioną zdobycz. Przy okazji możesz obserwować niedźwiadka, który również wybrał się na ryby.

Produkt dostępny
69,90 zł

Zasiądź za kierownicą auta wyścigowego LEGO® DUPLO®! Napraw silnik kluczem nastawnym. Potem poćwicz slalom między pachołkami i popędź po nagrodę! Mali rajdowcy pokochają zabawę autem wyścigowym do zbudowania.

Produkt dostępny
69,90 zł

Baw się i ucz dzięki zestawowi LEGO® DUPLO® Mój pierwszy traktor! Za pomocą dużych klocków zbuduj traktor, a następnie umieszczaj w koszu lub wyjmuj z niego kolorowe owoce. Dzięki specjalnym klockom z dekoracjami możesz uczyć swoje dziecko nazw kolorów i owoców.

Produkt dostępny
159,90 zł

Mali kosmonauci będą zachwyceni przygodami Milesa z filmu Miles z Przysłości od Disneya. Kosmiczne otoczenie daje nieograniczone możliwości eksploracji i zabawy w odgrywanie ról. Są tu też wszelkie narzędzia, jakich może potrzebować kosmiczny odkrywca.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Mali kosmonauci będą zachwyceni przygodami Milesa z przyszłości od Disneya. Kosmiczne otoczenie daje nieograniczone możliwości eksploracji i zabawy w odgrywanie ról, a zjeżdżalnia pozwala na chwilę rozrywki. W zestawie jest też łazik oraz kosmiczna deskorolka do zbudowania.

Produkt dostępny!
79,40 zł

Mali miłośnicy zwierząt mają zapewnionych wiele godzin świetnej zabawy i wymyślania nowych przygód na sawannie! Można się wiele nauczyć o niezwykłych zwierzętach, które ją zamieszkują.

Produkt dostępny!
139,90 zł

Z tym zestawem LEGO® DUPLO® młodzi konstruktorzy mogą rozwijać swoją kreatywność o każdej porze roku — wiosną można zbudować pisklaka, latem wielkiego loda, jesienią kolorowe drzewo, a zimą bałwana.

Produkt dostępny!
87,40 zł

Z zestawem LEGO® DUPLO® Moje pierwsze pojazdy młodzi konstruktorzy nauczą się łączyć podwozia z kolorowymi klockami, by tworzyć najróżniejsze samochody i ciężarówki.

Produkt dostępny!
79,40 zł

Mój pierwszy ogród to doskonała okazja do rozwijania wczesnych umiejętności budowania — z każdym ułożonym klockiem rosną ogrodowe rośliny, w tym słoneczniki, pomidory i ziemniaki.

Produkt dostępny!
44,90 zł

Z zestawem LEGO® DUPLO® Moja pierwsza gąsieniczka maluchy pokochają budowanie i tworzenie. Kolorowe klocki DUPLO są projektowane specjalne z myślą o bezpieczeństwie małych rączek, a karty z instrukcjami pokazują, jak w prosty sposób zmienić gąsienicę w pięknego motyla.

Produkt dostępny!
79,70 zł

Załadujmy ciężarówkę LEGO® DUPLO® i przygotujmy ją do drogi! Co dzisiaj przewozimy? Pomóż kierowcy załadować jasne klocki przez otwierane drzwi, a następnie usiądź w kabinie i ruszaj w drogę. Ciężarówka zawiera kabinę oraz ruchome podwozie, które są bardzo łatwe w budowie.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 132 elementów