Klocki Lego Hobbit

Klocki Lego Hobbit 

Seria klocków LEGO Hobbit stworzona została z myślą o fanach małego Hobbita i jego przyjaciół. Jeśli szukasz prezentu dla wielbiciela przygód Hobbita, sklep Leleus.com oferuje wiele zestawów klocków tej serii. Skonstruowane z nich fantastyczne budowle, pojazdy i machiny pozwolą podczas zabawy przyłączyć się do Bilba Bagginsa, Gandalfa Szarego, T...

Seria klocków LEGO Hobbit stworzona została z myślą o fanach małego Hobbita i jego przyjaciół. Jeśli szukasz prezentu dla wielbiciela przygód Hobbita, sklep Leleus.com oferuje wiele zestawów klocków tej serii. Skonstruowane z nich fantastyczne budowle, pojazdy i machiny pozwolą podczas zabawy przyłączyć się do Bilba Bagginsa, Gandalfa Szarego, Thorina Dębowej Tarczy oraz kompanii krasnoludów i odtwarzać znane sceny z wszystkich części filmu. Zestaw klocków LEGO Hobbit z pewnością sprawi wiele radości każdemu chłopcu i będzie okazją do kreatywnej i interesującej zabawy. Klocki wszystkich zestawów są kompatybilne, dzięki czemu można z nich budować dowolne, nawet najbardziej wymyślne konstrukcje, co niewątpliwie pobudza i rozwija wyobraźnię.

Więcej
599,00 zł

Pogłoski o powstaniu starożytnego zła doprowadziły Gandalfa Szarego i Radagasta do zbadania ruin twierdzy Dol Guldur.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
339,00 zł

Ocal Drużynę krasnoludów! Gobliny schwytały naszych bohaterów i uwięziły ich głęboko w swoich brudnych jaskiniach. Gobliny schwytały naszych bohaterów i uwięziły ich głęboko w swoich brudnych jaskiniach.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
139,00 zł

Dzielny wojownik Beorn wybiera się do twierdzy Dol Guldur! W jej ruinach orkowie z Gundabad zastawili niebezpieczne pułapki na Beorna!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
129,90 zł

Złe orki atakują Miasto na Jeziorze. Popędź z Bainem, synem Barda do dzwonnicy, aby przekazać jego bohaterskiemu ojcu Czarną Strzałę. Wyceluj w najeźdźców z kuszy. Jeśli ork spróbuje sforsować wejście, uruchomi pułapkę i na jego głowę spadną kule ognia!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
299,00 zł

Nadszedł czas epickiej bitwy w ruinach Dale, gdzie elfy, krasnoludy i ludzie jednoczą się, by stawić czoła przerażającej orczej armii. Obserwuj nadchodzących orków z wieży strażniczej. Niech rozpocznie się bitwa między dobrem a złem, w czasie której orki będą strzelać gigantycznymi strzałami z kuszy umieszczonej na wielkiej maszynie oblężniczej.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów