Klocki Lego Ninjago

Klocki Lego Ninjago 

Klocki LEGO Ninjago to zestawy klocków, których bogaty wybór znajdziesz w sklepie Leleus.com Ta seria klocków pojawiła się w 2011 roku i wciąż jest wzbogacana. Na ich podstawie powstał serial filmowy, dlatego stały się one marzeniem niemal wszystkich chłopców. Chcą oni naśladować bohaterów Ninja, posiadać przynajmniej jedną z ich mocy, potrafić ...

Klocki LEGO Ninjago to zestawy klocków, których bogaty wybór znajdziesz w sklepie Leleus.com Ta seria klocków pojawiła się w 2011 roku i wciąż jest wzbogacana. Na ich podstawie powstał serial filmowy, dlatego stały się one marzeniem niemal wszystkich chłopców. Chcą oni naśladować bohaterów Ninja, posiadać przynajmniej jedną z ich mocy, potrafić tak walczyć ze złem jak Kay, Jay, Cole lub Zane i bronić Ninja przed napastnikami. Pragną poskładać z klocków pojazdy bohaterów Ninja, helikoptery, broń i samych bohaterów. Jeśli szukasz prezentu dla chłopca, sklep Leleus.com zapewnia, że zestaw LEGO Ninjago sprawi mu wiele radości. Tworzenie krainy Ninja z małych klocków to konstruktywna zabawa. Dzięki niej chłopcy rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą się wytrwałości, cierpliwości, ćwiczą zdolności manualne.

Więcej
na stronę
159,90 zł

Zły Chen i Eyezor ścigają Skylor przez dżunglę śmigłowcem Condrai. Pomóż Skylor uciec na jej rakietowej desce. Musisz przy tym uważać, aby nie trafił jej żaden z pocisków śmigłowca Condrai i żeby nie zaplątała się w siatkę, która wylatuje z paszczy węża!

Produkt dostępny
59,90 zł

Ocal świat NINJAGO™ przed armią ninja-duchów dzięki szybko obracającej się kapsule Airjitzu Cole'a z serii LEGO® NINJAGO! Poznaj zakazaną sztukę Airjitzu.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast !
155,99 zł 195,99 zł

Ten sterowiec ma naprawdę potężną siłę ognia! Nie daj się trafić pociskiem ani dynamitem wyrzucanym przez zapadnię. Odpal salwę z działek żywiołu lodu w swoim pojeździe i dokonaj abordażu!

Promocja!
Produkt dostępny!
349,00 zł 460,00 zł

Zły Dżin Nadakhan i załoga Twierdzy Nieszczęścia grożą zniszczeniem Ninjago. Nie ma czasu! Lloyd musi wzbić się wysoko na swoim plecaku odrzutowym i opuścić Jaya na linie prosto w sam środek bitwy.

Promocja!
Produkt dostępny!
199,80 zł

Posadź Ronina w otwieranej kabinie jego mecha i szykujcie się do bitwy. To doskonała maszyna dla łowców nagród, silnie uzbrojona i wyposażona w specjalny schowek na kradzione przedmioty.

W magazynie
199,99 zł 259,90 zł

Posadź zielonego ninja Lloyda w siodle, chwyć łańcuchowe wodze i wzbij się w powietrze. Zamachaj potężnymi skrzydłami zielonego smoka NRG, by unieść się wysoko i zaatakować strażnicę piratów kłapiącą paszczą i groźnymi szponami. Omijaj salwy z przenośnej katapulty piratów i odpowiedz ogniem z miotaczy klocków na ogonie smoka.

Promocja!
p
439,80 zł

Pojazd naddźwiękowy został ulepszony — teraz to niewykrywalny ultrapojazd, w którym można stawić czoła Mistrzowi Yangowi, Mistrzowi Chenowi i Eyezoraiowi. Wskocz do kabin z bohaterami ninja i ruszaj do boju. Unikaj kłapiącej paszczy i sprężynowych działek Chenozaura.

Produkt dostępny!
689,00 zł

Zbuduj odrzutowiec na stanowisku startowym, ale uważaj — starzy wrogowie próbują się włamać i skraść wszystkie pojazdy samurajów! Jest tu Pythor, Generał Kozu, Wojownik Kamiennej Armii i Generał Cryptor. Zaatakuj mechem Samuraj X, by uwięzić napastników w laserowym więzieniu.

Produkt dostępny!
94,70 zł

Przez piaski, skrajem bagien, pędzi Pustynna Błyskawica. Wskocz za kierownicę tego niesamowitego pojazdu! Rozłóż piorunowe dopalacze, by cynobrowy ścigacz komandora Bluncka został daleko z tyłu, w tumanach kurzu. Nie daj się trafić atakującemu Tanninowi i odpowiedz ogniem z działek ukrytych w reflektorach.

Produkt dostępny!
137,70 zł

Dołącz do Lloyda i Cole’a na pokładzie łodzi/pojazdu latającego, by znaleźć się na terytorium Cynobru. Odpędź deskolotki szkodników celnym ogniem z miotaczy klocków lub rozłóż skrzydła i skieruj pojazd wysoko w niebo! Czas na atak z zaskoczenia! Odłącz canoe i powiosłuj cicho przez moczary. Cokolwiek się stanie, pamiętaj: Ostrze Zatrzymania Czasu musi...

Produkt dostępny!
137,70 zł

Zane wybrał się na moczary. Dołącz do niego, ale zachowaj ostrożność. Komandor Raggmunk i Slackjaw patrolują ten teren na pokładzie swego niesamowitego Cynobrowego Najeźdźcy. Katapulta tego czołgu wyrzuca gigantyczne jaja. Nie daj się trafić! Nie chowaj się też za barierą, bo może Cię przewrócić! Twój cel jest prosty — trzymać Ostrze Spowolnienia Czasu z...

Produkt dostępny!
174,40 zł

Samuraj VXL to niesamowita maszyna! Posadź Samuraja X za kierownicą, a potem odpal silnik, pochyl kokpit i z pełną mocą rusz przez bagno. Podwójne miotacze na sześć klocków poradzą sobie z każdym atakiem sił Cynobru. Wolisz walczyć na ziemi? Poproś o pomoc Nyę!

Produkt dostępny!
333,70 zł

Zbuduj Smoka Fuzji z żywiołów ognia i lodu, a potem wyślij go w przestworza! Źli wojownicy Cynobru uwięzili Raya i Mayę w kuźni i zm uszają ich do wykuwania broni. Ruszaj im na ratunek! Celny strzał ze smoczej kuszy powali potężnego mecha Buffmilliona. 

Produkt dostępny!
449,00 zł

Wejście smoka nindroida! Sensei Garmadon i Lloyd próbują uciec samochodem Nyi z technoostrzem, ale w potężnym smoku ścigają ich nindroidy i Sensei Wu, który przeszedł na stronę zła.

Produkt dostępny
188,89 zł

Podczas Turnieju Żywiołów Cole został uwięziony w jaskiniach na wyspie. Posadź go w kokpicie niesamowitej Kruszarki Skał, złap za wysuwany uchwyt, startuj i wiej ile sił! Aby przedrzeć się koło Zugu i Slevena, którzy tylko czekają na zaczepkę, Cole musi użyć wszystkich swoich mocy.

Produkt dostępny!
59,90 zł

Ruszaj do podniebnej walki w szybko obracającej się kapsule Wraytha z serii LEGO® NINJAGO™! Wojownik-duch Wrayth jest uzbrojony w topór, złote shurikeny, miecze oraz inne rodzaje broni, dzięki którym jest przygotowany do każdej walki.

Produkt dostepny
49,90 zł

Połącz siły z Kaiem i ruszaj na moczary! Rivett i Slackjaw stoją na straży, uzbrojeni w cynobrowy topór i miecz. Czy Twoje zdolności ninja okażą się wystarczające, żeby ich pokonać? Ostrożnie zbliż się do cynobrowego jaja — może w każdej chwili wybuchnąć i uwolnić groźne węże! Łap Ostrze Przewijania Czasu i w nogi!

Produkt dostępny!
479,90 zł

Uwaga bohaterowie ninja! Wszyscy na pokład Perły Przeznaczenia. Przygotować się do powietrznego starcia z Moro — władcą wiatru i naj potężniejszym z duchów! Poznaj słynny statek z serii LEGO® NINJAGO™ ze wszystkimi jego detalami takimi jak zdejmowany dach skrywający powietrzny motor i rozkładany warsztat Nyi.

Produkt dostepny
Pokazuje 1 - 18 z 48 elementów