Klocki Lego City

Klocki Lego City 

Klocki LEGO City to seria tematycznie związana z budową i życiem miasta. W sklepie Leleus.com znajdziesz różne zestawy klocków, z których można budować budynki, pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Zabawa klockami skutecznie wspomaga rozwój dziecka. Pobudza jego kreatywność, rozwija w...

Klocki LEGO City to seria tematycznie związana z budową i życiem miasta. W sklepie Leleus.com znajdziesz różne zestawy klocków, z których można budować budynki, pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Zabawa klockami skutecznie wspomaga rozwój dziecka. Pobudza jego kreatywność, rozwija wyobraźnię, usprawnia zdolności  manualne, daje możliwość kreowania sytuacji związanych z interesującymi dzieci zajęciami: budową, lotniskiem, policją, strażą pożarną, służbą medyczną a także życiem zwykłych ludzi. Wszystkie zestawy klocków można łączyć ze sobą, co daje mnóstwo możliwości dla wyobraźni dziecka. Chętnie sam dołączysz do takiej zabawy, co pogłębi rodzinne więzi.  Wybierz w sklepie Leleus.com zestaw LEGO City – na pewno będzie to udany prezent dla Twojego chłopca.

Więcej
na stronę
59,90 zł

Dołącz do zespołu kosmicznego w laboratorium testowym z zestawu Kosmos — zestaw startowy LEGO® City!

Produkt dostępny
239,90 zł

Dołącz do zespołu kosmicznego w transporterze odrzutowca szkolnego! Pomóż zdjąć naddźwiękowy odrzutowiec z olbrzymiej naczepy, rozłóż skrzydła, otwórz przyciemniany kokpit i wejdź na pokład.

Produkt dostępny
129,99 zł

Robotnik w tarapatach! Trzeba pędzić na pomoc! Wskakuj na motocykl i jedź walczyć z płomieniami. Jeżeli nie uda ci się dotrzeć do płomieni, wezwij strażacki helikopter szybkiego reagowania i pomóż jego załodze ugasić pożar kontenera za pomocą zbiornika pełnego wody. Znów świetnie ci poszło!

Produkt dostępny!
379,98 zł

Pomóż strażakom załadować sprzęt do helikoptera i wozu gaśniczego. W porze obiadu może burczeć w brzuchu! Zjedź po rurze z piętra remizy i skieruj się do straganu z hot dogami. Nie zapomnij o strażackim psie, który czeka na kość!

Produkt dostępny!
59,99 zł

Włączyć alarm! Ktoś ucieka z Więziennej Wyspy! Wskakuj do policyjnego łazika i rusz w pogoń za złodziejem. Musisz go złapać zanim spotka się z kumplem, który przypłynął po niego motorówką. Szybko, zanim uciekną z ukrytym łupem! W LEGO® City nigdy nie jest nudno!

Produkt dostępny!
129,99 zł

Ale gratka, można przejechać się po mieście policyjnym supersamochodem! Nagle radio podaje, że komuś skradziono sejf. Za zakrętem widzisz złodzieja, który właśnie próbuje włamać się do skradzionej kasy pancernej. Będzie próbował uciec swoim pickupem — nie pozwól mu na to!

Produkt dostępny!
49,99 zł

Wskakuj za kierownicę auta wyścigowego LEGO® City i zapnij pasy. Uwaga, zaraz rozpocznie się wyścig! Gaz do dechy i naprzód, musisz być pierwszy na mecie! Ścigaj się o pierwsze miejsce w LEGO City!

Produkt dostępny!
49,99 zł

Łódź wyścigowa grzeje silniki. Za chwilę wielkie zawody! Pokonaj wodny tor najszybciej jak potrafisz, ale uwaga na boje! Ścigaj się o pierwsze miejsce w LEGO® City!

Produkt dostępny!
79,99 zł

Zbliża się wielki pustynny wyścig. Przygotuj terenówkę 4x4 do startu! Sprawdź koło zapasowe i upewnij się, że nie ma kapcia. Potem napełnij kanister benzyną. Użyj narzędzi, żeby dokładnie sprawdzić auto, a później posadź kierowcę w fotelu i zapnij pasy. W LEGO® City emocje czekają za każdym rogiem!

Produkt dostępny!
39,90 zł

Wraz z grupą badaczy i naukowców wybierz się na ekspedycję badawczą do aktywnego wulkanu! Załaduj wszystkie potrzebne sprzęty na pojazd terenowy — tylko pamiętaj o aparacie fotograficznym. Patrz, następuje erupcja!

Produkt dostępny!
194,91 zł

Helikopter dostawczy pozwoli wznieść badania wulkanów na nieznany dotąd poziom. Znalezienie nowych głazów oznacza, że trzeba przetransportować więcej kryształów do laboratorium. Wyładuj koparkę oraz narzędzie do rozłupywania i bierz się do pracy!

Produkt dostępny!
394,01 zł

Pomóż naukowcom i badaczom odkrywać nowe fakty o wulkanach! Wyszukaj odpowiednie miejsce na bazę badawczą, dzięki której naukowcy będą mieli potrzebny sprzęt pod ręką. Potem użyj koparki i pojazdu-wywrotki, aby umieszczać głazy w stelażu i rozłupywać.

Produkt dostępny!
44,90 zł

Dołącz do zespołu wykonującego bardzo ważną pracę! Pomóż pracownikom poczty w rozładowywaniu skrzynek i ładowaniu listów do helikoptera. Załaduj przesyłki do luków transportowych helikoptera, a potem posadź pilota w kokpicie.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Pomóż pilotowi i pracownikowi lotniska przygotować paczki do wysłania! Użyj ręcznego wózka, aby załadować paczki do pojazdu obsługi lotniska i zawieź je do samolotu. Umieść paczki w ładowni i zamknij rampę — teraz samolot jest gotów do startu. Wznieś się w powietrze, aby dostarczyć przesyłki z LEGO® City!

Produkt dostępny!
359,00 zł

Bierz lornetkę i szykuj się na niesamowite widowisko! Przyjrzyj się nowoczesnym odrzutowcom i staromodnemu samolotowi śmigłowemu przed startem, a potem oglądaj powietrzne akrobacje. Wiwatuj wraz z tłumem, gdy samoloty zniżają się do lądowania i kierują do hangaru, a potem dołącz do mechanika i sprawdź stan techniczny samolotów przed kolejnym pokazem!

Produkt dostępny!
179,90 zł

Spędź piękny dzień w parku, poznając wiele nowych osób! Pomóż ojcu w opiece nad niemowlęciem — gdy tymczasem starsze dzieci bawią się na placu z dziadkami. Kup hot doga na stoisku i usiądź na parkowej ławce, aby go zjeść, a potem pomóż malarzowi w pracy. Ale uważaj na psa!

Produkt dostępny!
289,00 zł

Kim chcesz dzisiaj zostać? Otwórz warsztat samochodowy i zacznij dzień jako mechanik. Ustaw samochód na podnośniku i przeprowadź naprawy, a potem umyj go w myjni. Potem przebuduj zestaw w stację benzynową i zatankuj oczekujące pojazdy przed podróżą. Następnie użyj lawety, aby przyholować zepsuty samochód.

Produkt dostępny!
739,00 zł

Postaw rower obok przytulnej kawiarni, wsiądź do helikoptera telewizyjnego i wznieś się w powietrze, aby podziwiać okolicę z lotu ptaka. Po zakończonym locie zajrzyj do sklepu LEGO®, do którego właśnie dotarła nowa dostawa. Pomóż kierowcy wyładować pudełka, umieścić je na wózku i zawieźć do sklepu.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 117 elementów