Tomek i Przyjaciele

Tomek i Przyjaciele 

Na pewno Twoje dziecko, jak każdy maluszek zachwyca się telewizyjnym serialem pt. „Tomek i przyjaciele”. Na pewno też chętnie bawiłby się „bohaterami” tego serialu. Spraw mu przyjemność i obdaruj takim prezentem. W sklepie Leleus.com możesz wybrać odpowiedni zestaw z tej kategorii, która obejmuje pociągi, lokomotywy, wagony, różne pojazdy szynow...

Na pewno Twoje dziecko, jak każdy maluszek zachwyca się telewizyjnym serialem pt. „Tomek i przyjaciele”. Na pewno też chętnie bawiłby się „bohaterami” tego serialu. Spraw mu przyjemność i obdaruj takim prezentem. W sklepie Leleus.com możesz wybrać odpowiedni zestaw z tej kategorii, która obejmuje pociągi, lokomotywy, wagony, różne pojazdy szynowe, dworce, zajezdnie, kamieniołomy, tory, zestawy torów do rozbudowy i wiele innych.  Producentem jest firma Mattel, która pod marką Fisher Price oferuje zestawy Trackmaster z napędem i Take-n-play, w którym wagoniki łączą się za pomocą magnesów. Zabawki te są solidnie wykonane, z dużą dbałością o szczegóły. Spośród oferowanych w sklepie Leleus.com wybierz dla swojego dziecka odpowiedni zestaw „Tomka i …”. Zawsze możesz też u nas dokupić do zestawu wybrany pojazd czy dodatkowe tory. Niewątpliwie sprawisz tym dziecku wielką radość.

Więcej
na stronę
99,00 zł

Umieść Tomka na rampie, aby mógł zjechać na dół po zakręconym torze!

Produkt dostępny
174,91 zł

Na super torze zjazdowym Tomka możesz bawić się na dwa sposoby! Możesz oprzeć go o ścianę i wypuścić Tomka z bramki startowej w Grotkowie, lub rozłożyć zestaw torów na płasko.

Produkt dostępny
99,90 zł

Kąpielowy Tomek od Fisher-Price to ogromna porcja zabawy ze świata Tomka i Przyjaciół wprost do kąpieli dziecka!  Kąpiel staje się przygodą, kiedy dziecko nabiera wodę za pomocą Harolda i Kłopotliwego Wagonu, a potem wlewa ją za komin Tomka. Kiedy woda spływa, obrotowy element kręci się, a oczy Tomka poruszają się do przodu i do tyłu!

Produkt dostępny
129,00 zł

Zaprzyjaźnij się z Tomkiem w dużej skali!Lokomotywa wydaje dźwięk gwizdka i można ją pchać i ciągnąć! Jej rozmiar jest idealny do wspaniałej zabawy dla małych dzieci, zachęca także do raczkowania!

Produkt dostępny
69,90 zł

W tym asortymencie znajdziesz lokomotywy Take-n-Play™ wraz z niesamowitymi wyrzutniami – każda ciuchcia ma własną! Naciśnij dźwignię, aby kolejki pomknęły przed siebie! Możesz też przyłączyć lokomotywę do wyrzutni („Klik!”), aby z łatwością zabrać zabawkę ze sobą.

Produkt dostępny
89,90 zł

Jedź swoją ulubioną lokomotywą po spiralnym torze! W każdym zestawie znajduje się spiralna pętla torów, po której Twoje lokomotywy mogą mknąć w dół. Zbierz je wszystkie i ustaw jeden na drugim, aby cieszyć się godzinami zabawy w zjazdy po spirali.

Produkt dostępny
169,00 zł

Pip pip! Oto nadjeżdża Tomek, ważna ciuchcia Centrum Ratunkowego. Kiedy Tomek jeździ po torach Harold helikopter może wszystko obserwować z góry.

Produkt dostępny
99,99 zł

Ten zestaw startowy jest doskonałym wprowadzeniem do świata kolejek Tomka i Przyjaciół TrackMaster™. Możesz puszczać Tomka w kółko po zamkniętym torze, a gdy będzie przejeżdżał obok młyna, wiatrak zacznie się kręcić!

Produkt dostępny
109,90 zł

Poznaj Tomka i jego przyjaciół i udaj się z nimi w podróż kolejką.

Produkt dostępny
39,70 zł

Tomek to niebieska, uśmiechnięta kolejka, gotowa na nowe przygody na torach!

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast !
39,90 zł

Dwaj przyjaciele, Tomek i Piotrek, mają teraz nowy napęd. Są gotowi do zabawy:

Brak w magazynie
Brak w magazynie
39,90 zł

Ulubione lokomotywy z bajki „Tomek i przyjaciele” do elektrycznych kolejek TrackMaster™. Lokomotywy mają własny napęd elektryczny.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
79,00 zł

Rozbuduj swoje kolejki TrackMaster™ o nowy zestaw startowy Deluxe! Zestaw ten zawiera układ torów w kształcie ósemki powiększony o 4-torową zwrotnicę i stację sygnałową.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
39,90 zł

Tomek i przyjaciele z napędem typu "cofnij i puść" to świetna zabawa dla młodszych dzieci.Wielkość pojazdów jest dostosowana do małych rączek.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
139,00 zł

Odkryj z Piotrkiem, co to znaczy heroizm i odwaga. Zbuduj ważną scenerię z filmu i udekoruj klocki naklejkami, które znajdziecie w opakowaniu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
129,00 zł

Tomek i Przyjaciele Piotrek w Myjni dla pociągów od Mega Bloks to komplet klocków w praktycznym opakowaniu. Zamknięty w wygodnym do przechowywania pojemniku zestaw, zawiera 80 elementów do kreatywnej zabawy. Z klocków możemy zbudować fantastyczną myjnię dla lokomotyw z wyspy Sodor z torami, po których będzie poruszał się Piotruś.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
95,50 zł

Zestaw "Pierwsza Pomoc" składa się z 32 elementów, zawiera między innymi Helikopter i Ciężarówkę i wiele elementów specjalnych. Klocki, mają tę przewagę nad innymi zabawkami, że rozwijają wyobraźnię i kreatywość w zdecydowanie większym stopniu, niż inne podobne zabawki.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
169,00 zł

Każdy dzień na wyspie Sodor to jakaś przygoda. Tu nie można nigdy się nudzić. Tym razem dzięki praktycznemu i wygodnemu stolikowi, czeka nas dzień pełen pracy na stacji w Grotkowie. W zestawie znajdziemy ciuchcię Tomka, tory i 65 klocków, dzięki czemu Mały Maszynista ma przed sobą godziny wspaniałej zabawy. W blacie stolika znajduje się kuweta do...

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 21 elementów