Pojazdy budowlane

Pojazdy budowlane 

na stronę
13,90 zł 29,90 zł

Ciężarówka Supertruck to idealna zabawka dla małych chłopców!Dzięki tej zabawce, Twój maluch będzie mógł wczuć się w rolę małego budowniczego!

Promocja!
Produkt dostępny
129,00 zł

Doskonały samochód terenowy ciężarówka do zabaw w domu i na zewnątrz. Najlepsza jakość na rynku! Niemiecka wytrzymałość i precyzja. Ogromne pół metrowe auto - jeździk zachwyci każde dziecko!Zabawka stworzona z myślą o najmłodszych.

Produkt dostępny
279,00 zł

Wspaniała koparka na licencji John Deere wyprodukowana przez niemiecką firmę Rolly Toys. Precyzyjnie wykonana, solidna koparka zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy i ruchu na świeżym potwietrzu! Trwałość pojazdu gwarantuje emocjonującą zabawę przez wiele sezonów!

Produkt dostępny
88,90 zł

Wywrotka z serii "Dirt Diggers"doskonale nadaje się do zabawy w piasku. To duży  i wytrzymały pojazd idealny na budowę. Mały budowniczy może kopać i przewozić nią piach i ziemię  lub zdjąć "łyżkę "i korzystać z niej jak z łopatki.

Produkt dostępny!
114,99 zł

Ta mega wywrotka od amerykańskiej firmy Little Tikes, to nie lada gratka dla małych miłośników pojazdów budowlanych. Zabawka została wyposażona w koparkę zamontowaną na długim ramieniu.

Produkt dostępny!
164,40 zł

Spychacz Benny - zestaw budowlany od CHICCO to buldożer z ruchomym tunelem, który przyniesie wiele radości, każdemu maluchowi!

Produkt dostępny!
164,40 zł

Ciężarówka Rocky od CHICCO to zestaw budowy, w skład którego wchodzi ciężarówka z ruchomą rampą, która przyniesie wiele radości, każdemu maluchowi!

Produkt dostępny!
79,99 zł

Wózek widłowy Big Power Worker zawiera w zestawie paletę oraz kartonik z logiem producenta Big. Dzięki uchwytom znajdującym się z boku można poruszać widłami w górę i w dół lub rozładować paczkę na jedną ze stron.

Produkt dostępny!
99,99 zł

Gigantyczna Lokomotywa niemieckiej firmy Dickie wprowadzi małego konduktora w świat wielkich przygód i niezapomnianych wrażeń. Lokomotywa do złudzenia przypomina te jeżdżące po torach kolejowych w naszym mieście. Wszystkiemu towarzyszą realne dźwięki i efekty świetlne.

W magazynie
89,99 zł

Doskonale wszystkim znana niemiecka firma Dickie, przygotowała oryginalny i niepowtarzalny zestaw do robót drogowych! Pojazdy  wprowadzą małego budowniczego w świat wielkich przygód i niezapomnianych wrażeń.

Produkt dostępny!
118,81 zł

Każdy chłopiec chciałby usiąść za kierownicą maszyny budowlanej takiej jak rewelacyjna Koparka niemieckiej firmy Dickie. Dzięki realnym dźwiękom i efektom świetlnym koparka sprawia wrażenie jakby za chwilę miała ruszyć do pracy w realnym świecie.

Produkt dostępny!
149,90 zł

Gigantyczna ciężarówka - śmieciarka z podnośnikiem do kontenera od renomowanej firmy DICKIE  sprawi radość każdemu chłopcu, niezależnie od wieku. Samochód śmieciarka ma aż 55 cm długości. Dodatkowo do zestawu dołączono kontener, który maluch może podnosić i opuszczać tyle razy ile tylko zechce.

Produkt dostępny!
39,90 zł

Nadlatują Twoje ulubione samoloty! Wykonane w skali 1:55 są idealne do odtwarzania scen z filmu DVD „Samoloty” wytwórni Disney Toons Studios.

Produkt dostępny
139,99 zł

Drewniany sorter - Wóz Cyrkowy dla najmłodszych. Wystarczy dopasować odpowiedni kształt klocka, aby ten wpadł do cyrkowego wozu. Dziecko ma za zadanie rozmieścić zwierzęta, które wybierają się na pokaz.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
229,00 zł

Jeśli chcesz by Twoje dziecko doświadczyło niezapomnianych wrażeń, ten model wprowadzi go w świat wielkich przygód. Twój Maluch stanie się prawdziwym operatorem wielkiego dźwiga.

Produkt dostępny!
5,79 zł 8,79 zł

Koparka Edino to ulubiona zabawka Małych Budowniczych! Posiada ruchomą łyżkę i obracaną kabinę.

Promocja!
Produkt dostępny
64,89 zł

Samochód stworzony z myślą o najmłodszych. Bardzo trwały i wytrzymały. Wyposażony jest w miękie koła, dzięki czemu samochód jest idealny do zabawy w piaskownicy jak i w domu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
67,90 zł

Ciężarówka Billy od amerykańskiej firmy Little Tikes to doskonały prezent na każdą okazję, dla małego zdobywcy. Pojazd wyposażony został w wyprofilowany uchwyt, dzięki czemu można go łatwo i wygodnie przenosić.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 27 elementów