Statki i pojazdy wodne

Statki i pojazdy wodne 

94,80 zł

Dzieci błyskawicznie wkroczą w sam środek akcji ratunkowej dzięki Łodzi Strażackiej, która tryska wodą! Dzieci poczują smak przygody, kiedy ustawią figurkę strażaka na dysku i obracają ją, aby kręcić wodnymi armatkami, a następnie naciskają dysk i tryskają z nich wodą!

Produkt dostępny
29,90 zł

Wspaniała zabawka niemieckiej firmy BIG, doskonała do zabawy zarówno w kapieli, jak też w wodnej piaskownicy. Świetne uzupełnienie do zestawów BIG Waterplay!

Produkt dostępny!
139,90 zł

Zestaw Tor wodny to rewolucja w świecie Cars 2! Teraz Zygzak i Francesco mogą się ścigać na wodzie!

Produkt dostępny!
149,90 zł

Statek piratów wygląda jak prawdziwy i wydaje się bujać na wzburzonych falach, kiedy porusza się na swoich kołach! W komplecie ze statkiem: figurka Haka oraz 3 pociski do działa.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
49,90 zł

Zabawa w wannie z kołyszącą się na wodzie łódką oraz dwójką koziołkujących przyjaciół.Wspaniały zestaw do kąpieli, który umili kąpiel każdemu dziecku!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
129,99 zł

Tor wodny - system kanałów Funland z serii Waterplay niemieckiej firmy BIG, którego główną atrakcją jest koło wodne, łączy w sobie zabawę z przyjemnością obcowania z wodą.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
169,00 zł

BIG Waterplay Tor wodny Hamburg to idealna zabawa w domu i ogrodzie. Dziecko wlewając wodę powoduje ruch, dzięki któremu poruszają znajdujące się w kanałach łódki. Prąd wody w kanale można uzyskać także wprawiając w ruch koło wodne.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów