Samochody, garaże, tory

Samochody, garaże, tory  

na stronę
99,00 zł

Ciężarówka z systemem Action Tech. Świeci światłami, emituje dźwięk klaksonu i mówi.

Produkt dostępny
13,90 zł 29,90 zł

Ciężarówka Supertruck to idealna zabawka dla małych chłopców!Dzięki tej zabawce, Twój maluch będzie mógł wczuć się w rolę małego budowniczego!

Promocja!
Produkt dostępny
74,89 zł

Weź udział w misjach ratunkowych w miasteczku i przeżyj niesamowite przygody!

Produkt dostępny
97,99 zł

Wesoły Autobus Szkolny w nowej odsłonie już czeka, aby zawieźć małych bohaterów do szkoły! Zabawi maluszka wspaniałymi melodiami i piosenkami w języku polskim.

Produkt dostępny
44,90 zł

Wspaniała drewniana cysterna czteroosiowa do przewozu paliwa. Uatrakcyjni zabawę w miasto i ruch drogowy.

Produkt dostępny
49,90 zł

Samochód pomocy drogowej ucieszy małego miłośnika pojazdów i zawsze wyciągnie Cię z tarapatów.

Produkt dostępny
49,90 zł

Kto marzył, że jak będzie duży to będzie strażakiem? Teraz jest to możliwe! Taki samochód straży pożarnej to prawdziwa gratka!

Produkt dostępny
129,00 zł

Doskonały samochód terenowy ciężarówka do zabaw w domu i na zewnątrz. Najlepsza jakość na rynku! Niemiecka wytrzymałość i precyzja. Ogromne pół metrowe auto - jeździk zachwyci każde dziecko!Zabawka stworzona z myślą o najmłodszych.

Produkt dostępny
39,00 zł

Przygotuj się na zimowe emocje rajdowe z ulubionymi postaciami z filmu „Auta” ze studia Disney Pixar! Metalowe samochodziki w skali 1:55 są w pełni przygotowane do szybkiego pokonywania mroźnych tras.

Produkt dostępny
89,90 zł

Zestaw części do samodzielnego złożenia 3 różnych samochodzików Hot Wheels.

Produkt dostępny
199,90 zł

Zabawka garaż dla najmłodszych, francuskiej firmy Smoby jest wspaniałym prezentem dla każdego malucha. Trójpoziomowy garaż ma mnóstwo atrakcji. Znajdziemy tu myjnię stację benzynową a nawet windę.

Produkt dostepny
79,99 zł

Pop-up cyrk to zabawny wóz cyrkowy, z którego po naciśnięciu palcem wyskakują urocze zwięrzątka. Wystarczy nacisnąć figurki, a wyskoczą z wagonu jak prawdziwi akrobaci. Spróbuj złapać clowna, małpę i tygrysa jeden po drugim, gdy lecą w powietrzu.

Produkt dostępny
115,40 zł

Rewelacyjny piętrowa stacja policyjna renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody kierowca marzy o resoraku i bogato wyposażonym parkingu. W zestawie jest samochodzik dzięki któremu zaraz po rozpakowaniu można zacząć zabawę.

Produkt dostępny
109,70 zł

Rewelacyjna piętrowa stacja techniczna tzw." PITSTOP" renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody kierowca marzy o resorakach i bogato wyposażonym parkingu.

Produkt dostępny
169,41 zł

Rewelacyjny piętrowy samochodowy garaż URBAN od renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody kierowca marzy o resorakach i bogato wyposażonym parkingu.

Produkt dostępny
134,89 zł

Fantastyczna, piętrowa stacja techniczna tzw. "PITSTOP" z torem wyścigowym Motor City Racing Alpine od renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Taka stacja to marzenie niejednego Malucha!

Produkt dostępny
73,70 zł

Zabawny niebieski samochód Big Top Charlie z uchwytem dostosowanym do małych rączek. Samochodzik ma kręcące się kółeczka, wydaje dźwięki, a po naciśnięciu przycisku na rączce, gra muzyczka. 

Produkt dostępny
88,90 zł

Wywrotka z serii "Dirt Diggers"doskonale nadaje się do zabawy w piasku. To duży  i wytrzymały pojazd idealny na budowę. Mały budowniczy może kopać i przewozić nią piach i ziemię  lub zdjąć "łyżkę "i korzystać z niej jak z łopatki.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 128 elementów