Klocki plastikowe

Klocki plastikowe 

89,49 zł

Ślimak to doskonałe połączenie zabawki i pudełka na klocki o kształcie idealnym dla dziecka.

Produkt dostępny
89,49 zł

Proszę wsiadać, wyruszamy na kolejową przygodę z Ruchomymi Klockami! Kolejowe Miasteczko wzbogaca świat zabawy dziecka o układanie wieży, toczenie i jeżdżenie pociągiem w kółko!

Produkt dostępny
49,99 zł

Dzięki temu zestawowi, dziecko będzie radośnie uczyło się rozpoznawać kształty geometryczne i kolory.

Produkt dostepny
59,70 zł

Klocki Ciasteczka to zestaw składający się 30 elementów, które umożliwiają skonstruowanie słodkich wypieków, babeczek i tortów.

Produkt dostępny!
59,70 zł

Klocki Dinozaury składają się z 30 elementów, które umożliwiają skonstruowanie trzech rodzajów dinozaurów. Zestaw zawiera także klocek dodatkowy, który dzięki specjalnemu nadrukowi rozpoznanemu przez tablet ożywa w 3D w aplikacji App Toys przenosząc malucha do świata rozszerzonej rzeczywistości.

Produkt dostępny!
129,00 zł

Rzeczywistość i fantazja spotykają się, aby zapewnić kreatywną zabawę! Klocki, dzięki którym można skonstruować zamek + 2 postaci (Księżniczka i Książę) i 3 klocki dodatkowe, które ożywają w aplikacji App Toys!

Produkt dostępny!
79,99 zł

Zestaw marki CHICCO składa się z 70 dużych klocków, które pomogą rozwinąć zdolności manualne oraz fantazję dziecka. Elementy są kompatybilne do zestawów App Toys.

Produkt dostępny!
89,00 zł

Zbuduj swoją największą wieżę razem z cyferkami i obrazkami. Świetna zabawa gwarantowana- gigantyczna wieża ma aż 125 cm a budowanie i burzenie tych pięknych kostek marki JaBaDaBado pomaga w nauce kolorów i liczb.

Produkt dostępny!
49,90 zł

Oto klocki z niesamowitą niespodzianką – uśmiechniętymi buźkami, które kręcą się wewnątrz nich! W każdym z Ruchomych Klocków znajduje się obrotowa kuleczka, która nadaje nowy wymiar zabawy tradycyjnym klockom.

Produkt dostępny
24,91 zł 45,01 zł

Kupując klocki ROBOT INVINCIBILITY możesz mieć pewność, że zaskoczysz dziecko oryginalnym podarunkiem i sprawisz mu wielką radość!

Promocja!
Produkt dostępny
49,80 zł

Kolorowy pojemnik i 10 klocków w 5 różnych kształtach zachęci malucha do zabawy.Poprzez zabawę dziecko ćwiczy koordynację wzrokowomanualną.

Produkt dostępny
154,40 zł

"Bawimy się - uczymy się" rewelacyjne klocki renomowanej firmy Wader. Dostosowane dla dzieci już od 1 roku życia. Pozwalają odczuwać radość budowania już najmłodszym dzieciom.

Produkt dostępny!
18,40 zł

Klocki Kazi rozwiną kreatywność Twojego dziecka! W pudełku znajduje się 66 elementów, z których Twoje dziecko będzie mogło zbudować wszystko, co tylko podpowie mu wyobraźnia!

Produkt dostępny
29,00 zł 55,00 zł

Wange Ligao to wykonane z najwyższą starannością klocki, które pokocha Twoje dziecko!

Promocja!
Produkt dostępny
99,90 zł

Ta wesoła zebra radośnie macha łapkami, gdy dziecko wrzuca ruchome klocki przez otwór na górze i obserwuje, jak spadają na sam dół! Dziecko nigdy nie wie, przez którą stopkę klocki wypadną, dzięki czemu z ochotą bawi się raz za razem!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów