Klocki drewniane

Klocki drewniane 

Nikt nie wyobraża sobie dzieciństwa bez drewnianych klocków. Żaden rodzic nie powinien odmawiać tej zabawki swojemu dziecku, gdyż jest ona nieoceniona dla jego prawidłowego rozwoju. Sklep Leleus.com oferuje różne zestawy drewnianych klocków, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla dzieci, są malowane ekologicznymi, bezpiecznymi farbami, m...

Nikt nie wyobraża sobie dzieciństwa bez drewnianych klocków. Żaden rodzic nie powinien odmawiać tej zabawki swojemu dziecku, gdyż jest ona nieoceniona dla jego prawidłowego rozwoju. Sklep Leleus.com oferuje różne zestawy drewnianych klocków, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla dzieci, są malowane ekologicznymi, bezpiecznymi farbami, mają  bogatą kolorystykę i ciekawe wzornictwo. Zabawa drewnianymi klockami pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, bawi i uczy jednocześnie. Uczy rozpoznawania kształtów i kolorów, usprawnia umiejętności manualne, poprawia kondycję ruchową, uczy  analitycznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną, wspomaga zdolności matematyczne. Zabawa drewnianymi klockami wypełni dziecku wolny czas i będzie okazją do wspólnego budowania wymyślanych konstrukcji. W sklepie Leleus.com na pewno znajdziesz taki zestaw drewnianych klocków, które ucieszą Twojego maluszka. Zespół sklepu Leleus.com życzy Ci trafnego wyboru i miłej zabawy Twojemu dziecku.

Więcej
na stronę
79,90 zł

Drewniana waga z piramidkami kolorowych klocków.

Produkt dostępny
89,90 zł

Drewniane, kolorowe klocki to wspaniałe puzzle, z których dziecko może układać obrazki przedstawiające różne zwierzęta.

Produkt dostępny
79,49 zł

Trójwymiarowa układanka w kształcie ostrosłupa.

Produkt dostępny
99,00 zł

Twój mały rycerz przeniesie się w niezwykły bajkowy świat. Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką.

Produkt dostępny
98,99 zł

Twoja mała księżniczka będzie mogła stworzyć swój własny bajkowy świat.

Produkt dostępny
329,00 zł

Znakomita zabawa dla małych "inżynierów". rozwija wyobraźnię i zainteresowania konstrukcyjne dziecka. Dzięki temu zestawowi można  urozmaicić zabawę z kulkami.

Produkt dostępny
39,00 zł

Zestaw kulek to wspaniałe uzupełnienie do dużych kulodromów - kreatywnej zabawki dla małych "inżynierów".

Produkt dostępny
189,00 zł

Klocki Cordoba to pierwszy klocki dla Twojego dziecka, może ono tam jak w kalejdoskopie, zmienianiać konstrukcje i kształty. Zabawka rozwija u dzieci zdolności manualne, uczy precyzji, poznawania kolorów oraz pobudza wyobraźnię.

Produkt dostępny
89,90 zł

Zestaw bajecznie kolorowych, drewnianych klocków z funkcją sortera. Umożliwia różne rodzaje zabawy: budowanie wieży, dopasowywanie kształtów, zabawę w nazywanie zwierząt, kształtów itp.

Produkt dostępny
109,99 zł

Magnetyczne zwierzątka to drewniane puzzle składające się z 3 elementów dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do złożenia zwierzątka (wielbłąda, żyrafę i krokodyla), które należy odnaleźć i dopasować z 3 różnych elementów.

Produkt dostępny
72,99 zł

Drewniane puzzle w kształcie sześciennego klocka ze zwierzętami żyjącymi w Afryce dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli.

Produkt dostępny
89,99 zł

Puzzle i roller coaster w jednym, to wspaniała zabawa, a jednocześnie niezwykła łamigłówka. Zestaw składa się z 2 kul, 16 kostek sześciennych, z czego 3 z nich mają specjalnie rozmieszczone otwory. Dziecko ma za zadanie takie rozmieszczenie puzzli, aby te utworzyły rollercoster dla kul.

Produkt dostępny
95,99 zł

Drewniany traktor z przyczepą farmera Charles'a to wspaniała zabawa dla miłośników układania, sortowania, łączenia, odkrywania dźwięków. Traktor wyposażono w kolorowe drewniane klocki, które dziecko, po dopasowaniu w odpowiednie miejsce, zabiera z sobą w podróż traktorkiem.

Produkt dostępny
136,99 zł

Klocki drewniane Zoo to wspaniała zabawa dla najmłodszych wielbicieli budowania z klocków. Stwórz swoje własne zoo! Użyj wyobraźni, aby stworzyć zwierzątka. Pamiętaj, potrzebna jest zręczność i precyzja, klocki muszą być ułożone w doskonałej równowadze!

Produkt dostępny!
242,99 zł

Układanka logiczna z kolorowymi kartami. Gracz ma za zadanie ułożyć rozmaite figury, kształty z klocków, które pokazano na kartach. W zestawie znajduje się 22 drewnianych klocków oraz 48 kart.

Produkt dostępny!
242,99 zł

Układanka logiczna z kolorowymi kartami. Gracz ma za zadanie ułożyć rozmaite figury sportowe z klocków, które pokazano na kartach. W zestawie znajduje się 71 drewnianych klocków oraz 48 kart.

Produkt dostępny!
192,99 zł

Drewniana wieża 'Równowaga' to nie lada wyzwanie dla każdego gracza! Zbuduj wieżę, a następnie rzuć z pewnej odległości krążkiem. Spróbuj strącić klocek, który jest na samej górze wieży. Ale nie pozwól, aby cała wieża runęła!

Produkt dostępny!
234,99 zł

Drewniana wieża z klocków XL z kostką. Zbuduj wieżę z klocków, a następnie spróbuj tak wyjąć kolejno dowolny klocek, tak aby nie zburzyć wieży. Przegrywa ten z graczy, który przewróci wieżę.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 25 elementów