Lista produktów producenta: Injusa

na stronę
169,70 zł

Wspaniały 2-kołowy jeździk w kolorze różowym, o jakim marzy każda mała dziewczynka. Pojazd wyposażony został w duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi. Dodatkowo przednie koło jest skrętne.

Produkt dostępny!
569,00 zł

Dziecięcy rowerek wielofunkcyjny hiszpańskiej marki INJUSA w kolorze zielonym, przeznaczony dla dzieci od 6 miesięcy. Pojazd wielofunkcyjny, można go zmieniać w zależności od wieku dziecka.

Produkt dostępny!
567,01 zł

Bezpieczny, solidny rowerek dziecięcy Kawasaki BMX od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.  Precyzyjne wykonanie i wysokiej jakości materiały użyte do jego produkcji zapewniają długi okres użytkowania. Doskonały prezent na każdą okazję.

Produkt dostępny!
399,00 zł

Wysokiej jakości, bezpieczny traktor na pedały EXCAVATOR renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Wyposażony z łyżkę i przyczepę, co z pewnością uatrakcyjni zabawkę. Efekty świetlne i dźwiękowe są dodatkową atrakcją. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 2 roku.

Produkt dostępny!
239,39 zł

Bezpieczny, solidny rowerek trójkołowy Sweet Pink, wyprodukowany przez renomowaną, hiszpańską firmę INJUSA.  Kolor różowy.

Produkt dostępny!
819,00 zł

Fantastyczny plac zabaw Junior Swing renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Idealny do ogrodu, gwarantuje wspaniałą i bezpieczną zabawę! Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. Idealna zabawka dla Twoich Dzieci! Rewelacja dla aktywnych maluszków!

Produkt dostępny!
489,00 zł

Fantastyczny, bajeczny domkek ogrodowy Forrest od renomowanej, hiszpańskiej firmy INJUSA. Solidna konstukcja i precyzyjne wykonanie gwarantują bezpieczną zabawę, która przyniesie Maluchom wiele frajdy.

Produkt dostępny!
1 499,00 zł

Wspaniały, bajeczny domek ogrodowy Toy House od renomowanej, hiszpańskiej firmy INJUSA. Solidna konstukcja i precyzyjne wykonanie gwarantują bezpieczną zabawę, która przyniesie Maluchom wiele frajdy.

Produkt dostępny!
649,00 zł

Trampolina to ogromna frajda to ogromna frajda dla dużych i małych. Bajeczna trampolina z motywem Krainy Lodu Frozen od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA sprawi ogromną radość każdej dziewczynce.

Produkt dostępny!
928,00 zł

Fantastyczny plac zabaw Junior Swing z gondolą od renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Idealny do ogrodu, gwarantuje wspaniałą i bezpieczną zabawę! Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. Idealna zabawka dla Twoich Dzieci!

Produkt dostępny!
848,00 zł

Fantastyczny plac zabaw Junior Swing z konikiem od renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Idealny do ogrodu, gwarantuje wspaniałą i bezpieczną zabawę! Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka.

Produkt dostępny!
1 148,00 zł

Rewelacyjny, bezpieczny quad terenowy na akumulator Cyclops od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Produkt dostępny!
1 399,00 zł

Wspaniały, bezpieczny 2-osobowy pojazd terenowy na akumulator Dark Fire od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Produkt dostępny!
549,00 zł

Wspaniały, bezpieczny trójkołowiec Avengers na akumulator 6V od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Produkt dostępny!
569,00 zł

Fantastyczna zjeżdżalnia Mickey Mouse od renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Bardzo stabilna i solidna konstrukcję zapewnia bezpieczną zabawę dzieciom. Idealna do ogrodu. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. Doskonała zabawka dla Twoich dzieci! Rewelacja na upalne dni!

Produkt dostępny!
599,00 zł

Fantastyczna zjeżdżalnia Minnie Mouse od renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Bardzo stabilna i solidna konstrukcję zapewnia bezpieczną zabawę dzieciom. Idealna do ogrodu. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. Doskonała zabawka dla Twoich dzieci! Rewelacja na upalne dni!

Produkt dostępny!
569,00 zł

Fantastyczna zjeżdżalnia FROZEN Kraina Lodu od renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Bardzo stabilna i solidna konstrukcję zapewnia bezpieczną zabawę dzieciom. Idealna do ogrodu. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. Doskonała zabawka dla Twoich dzieci! Rewelacja na upalne dni!

Produkt dostępny!
449,00 zł

Fantastyczna zjeżdżalnia MY SLIDE od renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Bardzo stabilna i solidna konstrukcję zapewnia bezpieczną zabawę dzieciom. Idealna do ogrodu. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. Doskonała zabawka dla Twoich dzieci! Rewelacja na upalne dni!

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 50 elementów