Plaża i wypoczynek

Plaża i wypoczynek 

na stronę
26,00 zł

Piłka do siatkówki marki Avento w kolorze niebiesko- żółtym. Wykonana z wysokiej jakości matowej skóry syntetycznej, szyta maszynowo. Zapewni wiele godzin ekscytującej gry w siatkówkę.

Produkt dostępny!
27,99 zł

Rewelacyjna piłka do siatkówki plażowej marki Avento w kolorze czerwonym. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewni wiele godzin ekscytującej gry w siatkówkę.

Produkt dostępny!
27,99 zł

Rewelacyjna piłka do siatkówki plażowej marki Avento w kolorze żółtym. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewni wiele godzin ekscytującej gry w siatkówkę.

Produkt dostępny!
349,90 zł

Granatowy ponton dmuchany do pływania marki Waimea wykonany z najwyższej jakości materiałów pokryte specjalną powłoką zapewnia pełną wytrzymałość podczas użytkowania. Zaprojektowana konstrukcja dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości zapewnia pewną i stabilną jazdę.

Produkt dostępny!
349,90 zł

Zielony ponton dmuchany do pływania marki Waimea wykonany z najwyższej jakości materiałów pokryte specjalną powłoką zapewnia pełną wytrzymałość podczas użytkowania. Zaprojektowana konstrukcja dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości zapewnia pewną i stabilną jazdę.

Produkt dostępny!
69,90 zł

Niebieskie płetwy do nurkowania w rozmiarze 27-31, od renomowanej marki Waimea wykonane z najwyższej jakości materiałów świetnie sprawdzą się do pływania pod wodą.

Produkt dostępny!
69,90 zł

Niebieskie płetwy do nurkowania marki Waimea w rozmiarze 32-36, wykonane z najwyższej jakości materiałów świetnie sprawdzą się do pływania pod wodą. Elastyczny materiał płetw zapewnia mocny ciąg przy użyciu niewielkiej siły, zwiększając szybkość pływania poprzez rozłożenie równomiernie wysiłku fizycznego podczas treningu

Produkt dostępny!
79,90 zł

Niebieski zestaw do pływania dla dzieci marki Waimea wykonany z wysokiej jakości materiałów świetnie sprawdzi się do zabawy dla Twojego dziecka w wodzie. Dzięki dużej i wygodnej szybie z hartowanego szkła, maska zapewnia szerokie pole widzenia pod wodą oraz doskonale dopasowuje się do twarzy.

Produkt dostępny!
49,90 zł

Zestaw do nurkowania marki Waimea w kolorze niebieskim, wykonanyz wysokiej jakości materiałów świetnie sprawdzi się do pływania pod wodą. Dzięki dużej i wygodnej szybie z hartowanego szkła, maska zapewnia szerokie pole widzenia pod wodą oraz doskonale dopasowuje się do twarzy.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Śmieszne kolorowe zwierzątka morskie wrzuca się do basenu, po to aby sprawnie i szybko zanurkować po nie - kto pierwszy ten lepszy !

Produkt dostępny!
29,90 zł

Neoprenowa, pompowana zabawka do wody Pingwin marki Wimea, wykonana z wysokiej jakości materiałów, niezwykle trwała i wytrzymała. Posiada zawór gumowy. Idealna na plażę!

Produkt dostępny!
29,90 zł

Neoprenowa, pompowana zabawka do wody Pszczółka marki Waimea, wykonana z wysokiej jakości materiałów, niezwykle trwała i wytrzymała. Posiada zawór gumowy. Idealna na plażę!

Produkt dostępny!
49,90 zł

DESKA DO PŁYWANIA WAIMEA PLAŻA.Przeznaczona dla dzieci i młodzieży do zabawy w wodzie.

Produkt dostępny!
49,90 zł

DESKA DO PŁYWANIA WAIMEA REKIN. Przeznaczona dla dzieci i młodzieży do zabawy w wodzie.

Produkt dostępny!
399,90 zł

Łódka dmuchana do pływania marki Waimea wykonana z najwyższej jakości materiałów pokryta specjalną powłoką zapewnia pełną wytrzymałość podczas uprawiania sportów wodnych. Zaprojektowana konstrukcja jest stabilna, a dzięki zamontowanym uchwytom pozwala na bezpieczniejszą jazdę.

Produkt dostępny!
219,99 zł

Worki do skakania. Hop hop, wskocz do worka i spróbuj skacząc być pierwszy na mecie. Kto jest najszybszy?

Produkt dostępny!
124,99 zł

Skoczek Krówka różowa - na tej krówce możesz skakać w domu i poza domem. Dodatkowo krówka może być piękną ozdobą dziecięcego pokoju.

Produkt dostępny!
124,99 zł

Skoczek Krówka niebieska - na tej krówce możesz skakać w domu i poza domem. Dodatkowo krówka może być piękną ozdobą dziecięcego pokoju.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 44 elementów