na stronę
928,99 zł

Wielki traktor McCormic z przyczepą i 2 łyżkami to produkt francuskiej firmy Falk produkującej pojazdy dla dzieci. Ten czerwony traktor to wymarzony pojazd dla Twojego małego farmera. Sprawisz mu wielką radość na całe lato i posłuży mu przez wiele sezonów. Pozwól dziecku poczuć się kierowcą i operatorem wielkiego traktora McCromoc.

Produkt dostępny
399,00 zł

Wielki Traktor Claas Arion 410 to produkt francuskiej firmy Falk produkującej pojazdy dla dzieci. Ten traktorek to marzenie Twojego małego farmera i przyszłego kierowcy. Solidnie wykonany z wysokiej jakości plastiku posłuży dziecku przez wiele sezonów.

Produkt dostępny!
839,00 zł

Wspaniały, czerwony Gokart Air Racer AR2 niemieckiej firmy FERBEDO gwarantuje bezpieczną zabawę każdemu małemu kierowcy w wieku od 5 do 11 lat. Pojazd wyróżnia się idealnym, bardzo solidnym wykonaniem oraz stylowym wyglądem, dzięki czemu nie pozostanie on niezauważony na drodze.

Produkt dostępny!
339,00 zł

Najnowszy traktor na pedały w kolorze czerwonym z serii Ranch to marzenie Twojego małego farmera. Ciągnik z przyczepką i zestawem do piasku jest idealnym prezentem na każdą okazję i z pewnością posłuży dziecku przez kilka sezonów. Jazda traktorkiem pomoże małemu kierowcy opanować umiejętność skręcania - to pierwszy etap nauki  jazdy na rowerze.

Produkt dostępny
299,00 zł

Czerwony traktor Lander Z160X z napędem pedałowym z przyczepą i otwieraną maską to marzenie małego farmera i budowniczego. Jest niezastąpiony do zabawy w ogrodzie lub na placu zabaw, dokąd w przyczepce Twoje dziecko może zabrać ulubione zabawki. Taki traktorek to idealny prezent dla Twojego chłopca na każdą okazję.

Produkt dostępny
549,00 zł

Traktor na Pedały CLAAS Axos 340 to jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Doskonale wykonany z niemiecką precyzją, z wysokiej jakości materiałów zapewni Twojemu dziecku wiele godzin świetnej zabawy i rozrywki!

Produkt dostępny
589,00 zł

Czerwono-biały Traktor na pedały Steyr to jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Precyzyjnie wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy i ruchu na świeżym potwietrzu!

Produkt dostępny
515,00 zł 545,00 zł

Ogromny Traktor na pedały MASSEY FERGUSON to wyprodukowany przez niemiecką firmę Rolly Toys, najwyższej jakości pojazd! Precyzyjnie wykonany, solidny traktor zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy i ruchu na świeżym potwietrzu!

Promocja!
Produkt dostępny
589,00 zł

Chcesz sprawić dziecku radość a jednocześnie zachęcić do ruchu i zabawy na świeżym powietrzu? Zainwestuj w czerwony Traktor na pedały Valtra od niemieckiej firmy Rolly Toys. Traktor Valtra Rolly Toys to jeden z największych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku!

Produkt dostępny
649,00 zł

Chcesz sprawić dziecku wielką frajdę a jednocześnie zachęcić do ruchu i zabawy na świeżym powietrzu? Zainwestuj w ogromny, czerwony Traktor na pedały X-Trac od niemieckiej firmy Rolly Toys. Traktor X-Trac Rolly Toys to jeden z największych traktorków z napędem nożnym dostępnych na rynku!

Produkt dostępny
329,00 zł

Niebieski traktor LANDINI POWERMONDIAL 110 to produkt renomowanej firmy Falk. To jeden z najlepszych traktorów na pedały od francuskiego producenta FALK. Model wyposażony jest w odczepianą przyczepkę jednoosiową, dzięki czemu Twój Mały Farmer może przewozić materiały czy narzędzia do zabawy.

Produkt dostępny
399,00 zł

Duży, czerwony traktor na pedały Case IH PUMA od francuskiej firmy FALK to pojazd o jakim marzy niejeden Maluch! Jest bezpieczny, starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół. Sprawi radość Twojemu małemu farmerowi czy budowniczemu. Taki pojazd to idealny prezent dla dziecka na każdą okazję!

Produkt dostępny
948,99 zł

Duży, czerwony traktor na pedały Case IH PUMA z łyżką, przyczepą i spychaczem od francuskiej firmy FALK to pojazd o jakim marzy niejeden Maluch! Jest bezpieczny, starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół. Sprawi radość Twojemu małemu farmerowi czy budowniczemu.

Produkt dostępny
599,00 zł

Duży, czarny traktor na pedały FARM KING z przyczepą od francuskiej firmy FALK to pojazd o jakim marzy niejeden Maluch! Jest bezpieczny, starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół. Sprawi radość Twojemu małemu farmerowi czy budowniczemu. Taki pojazd to idealny prezent dla dziecka na każdą okazję!

Produkt dostępny
419,00 zł

Niebieski traktor LANDINI POWERMONDIAL 110 z łyżką i przyczepą to produkt renomowanej firmy Falk. To jeden z najlepszych traktorów na pedały od francuskiego producenta FALK.

Produkt dostępny
439,00 zł

Najnowszy traktor - koparka na pedały w kolorze czerwonym z serii Ranch Trac. Ciągnik posiada łyżkę, ładowarkę, przyczepę oraz zestaw do piasku - grabki i łopatkę, wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Produkt dostepny
1 029,01 zł

Rewelacyjny gokart na pedały X-stream Constructor od renomowanej firmy Ferbedo zachwyci każdego młodego rajdowca! Gokart wyposażony jest w efekty dźwiękowe, co z pewnością uatrakcyjni zabawę. Wygodne, ergonomiczne siedzenie z wysokim oparciem oraz możliwością regulacji odległości zapewnia komfortową jazdę.

Produkt dostępny!
949,00 zł

ROLLY TOYS Traktor John Steyr to jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję!

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 108 elementów