Podkategorie

Zabawki edukacyjne

Każde dziecko podczas zabawy doznaje wiele radości i jednocześnie czyni wielkie postępy w rozwoju psychofizycznym. Warto więc zadbać o to, by zabawki, jakimi się otacza wspomagały ten rozwój. Takie zadanie do spełnienia mają zabawki edukacyjne – mają bawić i uczyć jednocześnie. Są one przeznaczone dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. W ofercie sklepu Leleus.com znajdziesz wiele zabawek edukacyjnych odpowiednich dla maluszków, przedszkolaków a nawet dla dzieci wczesnoszkolnych. Są to zabawki znanych w Europie marek, ich producenci dbają o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, dlatego przestrzegają obowiązujących certyfikatów. Odpowiednio wybrana zabawka edukacyjna na pewno podoba się dziecku, pomoże mu poznawać świat, rozbudzi jego kreatywność, zainteresowania, wyobraźnię. Zakupiona w sklepie Leleus.com zabawka edukacyjna będzie wspaniałym prezentem, który pomoże rozwijać się dziecku psychofizycznie i intelektualnie.

Lalki

Od zarania dziejów dziewczynkom w zabawie towarzyszyły lalki. Aż dziwne, że dopiero od XIX wieku zaczęto je produkować na masową skalę. Początkowo były luksusem dzieci zamożnych rodziców. Te mniej zamożne musiały zadowolić się szmaciankami zrobionymi przez mamę. Obecnie sklep Leleus.com oferuje najbardziej popularne lalki dla dziewczynek. Pragnienie lalki u dziewczynki wynika z potrzeby przyjaźni. Ulubiona lalka staje się powierniczką dziewczęcych tajemnic, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa, budzi wrażliwość. Pomaga także w rozwoju dziecka. Zabawa z lalką rozwija wyobraźnię,  wpaja właściwe wzory zachowania, dlatego warto a nawet trzeba ją kupić dziewczynce.

Zabawki drewniane

Na szczęście dla dzieci rodzice coraz częściej wybierają drewniane zabawki, doceniając ich wartość i zalety. W sklepie Leleus.com znajdziesz duży wybór zabawek drewnianych. Są to klocki, pojazdy, kulodromy, kolejki, tory, układanki, mebelki, jeździki, rowerki i wiele innych.  Istnieje możliwość powiększania zestawów, dzieki czemu dziecko może budować je według własnej wyobraźni. Są to zabawki trwałe, nie ulegają deformacji, nie psują się. Są ekologiczne, przyjazne środowisku, pomalowane ekologicznymi farbami, w pełni bezpieczne dla Twojego Malucha. Potwierdzają to odpowiednie certyfikaty. Bogata kolorystyka tych zabawek na pewno zwróci uwagę dziecka.  Daj się przekonać, że Twoje dziecko powinno się bawić drewnianymi zabawkami. Oferta sklepu Leleus.com jest tak bogata, że z pewnością znajdziesz tu ciekawe zabawki z drewna, którymi Twoje dziecko będzie się chętnie i bezpiecznie bawiło.

na stronę
289,98 zł

Namiot indiański stanie się wyjątkowym miejscem dla wszystkich miłośników szalonych przygód. Ta doskonała kryjówka, przeniesie dziecko w magiczny świad podrózy po nieznanych kontynentach.

Produkt dostępny
299,90 zł 349,90 zł

Wieżyczka transportera może się odłączać! Wyślij ją do walki z Burnziem. Wypal z wyrzutni pocisków i miotaczy dysków, a potem spróbuj powstrzymać potwory ostrzałem z ukrytej katapulty transportera. Jeśli podejdą zbyt blisko, to odkryją tajny skarbiec!

Promocja!
Produkt dostępny!
499,90 zł 549,90 zł

Podleć Maczugolotem, strzałami utoruj sobie drogę o biblioteki i odzyskaj magiczne księgi. Wyślij do akcji Axla na odrzutowym wierzchowcu i uważaj, żeby nie dał się złapać w zapadnię z wirującą lawową paszczą. Na dodatek w powietrzu jest pełno Globlinów!

Promocja!
Produkt dostępny!
179,90 zł

Uwaga, przebiegły Kruszyciel Skał znów próbuje się przemknąć i wykraść księgę zaklęć! Niesamowicie zdolna Ava Prentiss i bohaterski rycerz Lance Richmond stoją na straży biblioteki Merloka 2.0. Czy uda im się zatrzymać Kruszyciela Skał i nie pozwolić, by księga zemsty trafiła w ręce Jestro?

Produkt dostępny!
199,90 zł

Obroń zamek, póki nie nadciągną posiłki! Jestro wraz z armią lawowych potworów są już o krok od murów królewskiego zamku, ale czeka na nich niespodzianka! Genialny Robin Underwood zbudował dla Króla Halberta potężny mechaniczny egzoszkielet. Teraz władca będzie mógł obronić królestwo Knighton!

Produkt dostępny!
44,90 zł

Ten dowódca to naprawdę paskudny typek! Nawet Jestro musi się mieć na baczności, gdy niepokonany General Magmar wprawia w ruch swój ognisty oręż. Przywołaj moc wiru NEXO by w magiczny sposób wprawić wrogów w osłupienie! Miażdżące pieści generała mogą zadecydować o olsach bitwy!

Produkt dostępny!
44,90 zł

Gdy ten narwany potwór zamachnie się wspaniałym młotem płomienistego zniszczenia, nic go nie powstrzyma! Później wali nim w ziemię i tworzy wokół przeciwnika krąg płomieni. Niepokonany Flama zna też masę różnych sztuczek i potrafi urządzić wrogom niezłą kąpiel z użyciem miotacza mazi i lodowatej wody.

Produkt dostępny!
39,90 zł

Wraz z grupą badaczy i naukowców wybierz się na ekspedycję badawczą do aktywnego wulkanu! Załaduj wszystkie potrzebne sprzęty na pojazd terenowy — tylko pamiętaj o aparacie fotograficznym. Patrz, następuje erupcja!

Produkt dostępny!
194,91 zł

Helikopter dostawczy pozwoli wznieść badania wulkanów na nieznany dotąd poziom. Znalezienie nowych głazów oznacza, że trzeba przetransportować więcej kryształów do laboratorium. Wyładuj koparkę oraz narzędzie do rozłupywania i bierz się do pracy!

Produkt dostępny!
394,01 zł

Pomóż naukowcom i badaczom odkrywać nowe fakty o wulkanach! Wyszukaj odpowiednie miejsce na bazę badawczą, dzięki której naukowcy będą mieli potrzebny sprzęt pod ręką. Potem użyj koparki i pojazdu-wywrotki, aby umieszczać głazy w stelażu i rozłupywać.

Produkt dostępny!
44,90 zł

Dołącz do zespołu wykonującego bardzo ważną pracę! Pomóż pracownikom poczty w rozładowywaniu skrzynek i ładowaniu listów do helikoptera. Załaduj przesyłki do luków transportowych helikoptera, a potem posadź pilota w kokpicie.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Pomóż pilotowi i pracownikowi lotniska przygotować paczki do wysłania! Użyj ręcznego wózka, aby załadować paczki do pojazdu obsługi lotniska i zawieź je do samolotu. Umieść paczki w ładowni i zamknij rampę — teraz samolot jest gotów do startu. Wznieś się w powietrze, aby dostarczyć przesyłki z LEGO® City!

Produkt dostępny!
359,00 zł

Bierz lornetkę i szykuj się na niesamowite widowisko! Przyjrzyj się nowoczesnym odrzutowcom i staromodnemu samolotowi śmigłowemu przed startem, a potem oglądaj powietrzne akrobacje. Wiwatuj wraz z tłumem, gdy samoloty zniżają się do lądowania i kierują do hangaru, a potem dołącz do mechanika i sprawdź stan techniczny samolotów przed kolejnym pokazem!

Produkt dostępny!
179,90 zł

Spędź piękny dzień w parku, poznając wiele nowych osób! Pomóż ojcu w opiece nad niemowlęciem — gdy tymczasem starsze dzieci bawią się na placu z dziadkami. Kup hot doga na stoisku i usiądź na parkowej ławce, aby go zjeść, a potem pomóż malarzowi w pracy. Ale uważaj na psa!

Produkt dostępny!
289,00 zł

Kim chcesz dzisiaj zostać? Otwórz warsztat samochodowy i zacznij dzień jako mechanik. Ustaw samochód na podnośniku i przeprowadź naprawy, a potem umyj go w myjni. Potem przebuduj zestaw w stację benzynową i zatankuj oczekujące pojazdy przed podróżą. Następnie użyj lawety, aby przyholować zepsuty samochód.

Produkt dostępny!
739,00 zł

Postaw rower obok przytulnej kawiarni, wsiądź do helikoptera telewizyjnego i wznieś się w powietrze, aby podziwiać okolicę z lotu ptaka. Po zakończonym locie zajrzyj do sklepu LEGO®, do którego właśnie dotarła nowa dostawa. Pomóż kierowcy wyładować pudełka, umieścić je na wózku i zawieźć do sklepu.

Produkt dostępny!
199,80 zł

Posadź Ronina w otwieranej kabinie jego mecha i szykujcie się do bitwy. To doskonała maszyna dla łowców nagród, silnie uzbrojona i wyposażona w specjalny schowek na kradzione przedmioty.

W magazynie
199,99 zł 259,90 zł

Posadź zielonego ninja Lloyda w siodle, chwyć łańcuchowe wodze i wzbij się w powietrze. Zamachaj potężnymi skrzydłami zielonego smoka NRG, by unieść się wysoko i zaatakować strażnicę piratów kłapiącą paszczą i groźnymi szponami. Omijaj salwy z przenośnej katapulty piratów i odpowiedz ogniem z miotaczy klocków na ogonie smoka.

Promocja!
p
Pokazuje 1 - 18 z 509 elementów