Klocki Lego Pirates

Klocki Lego Pirates 

429,00 zł

Zbuduj szachownicę z motywem plaży, poskładaj z klocków 32 kolorowe figury i wspólnie z rodziną oraz przyjaciółmi naucz się grać w tę klasyczną grę strategiczną!

Produkt dostępny!
299,90 zł

Buuum! Przebiegły pirat przeprowadził brawurowy atak na fortecę żołnierzy, chcąc uwolnić swojego kompana i ukraść skarb. Jednak jeden z żołnierzy zajął stanowisko przy armacie i wspiera w walce gubernatora i jego córkę. Pomóż udaremnić ucieczkę piratów, zabierz skarb z ich łódki i otwórz ogień.

Produkt dostępny!
849,79 zł

Podnieś piracką flagę i ruszaj w morze! Przygoda na Ciebie czeka! Banda chciwych i niebezpiecznych piratów wyrusza na otwarte morze na pokładzie swojego potężnego galeonu. Ukradli, a potem ukryli w ładowni skrzynie pełną skarbów. Jednak żołnierze w swojej łódce szybko ich dogonili i już szykują się do walki!

Produkt dostępny!
239,99 zł

Do kroćset! Przebiegły pirat zajada się właśnie świeżo złowioną rybą, gdy nagle z głębin wynurza się wielka ośmiornica… „Aaaa”! Po tym, jak udaje mu się schronić na bocianim gnieździe, jego tratwa mija posterunek wojskowy z dwoma zaskoczonymi żołnierzami… „Ukryć skarb”!

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
77,90 zł

Ahoj! Jeden z żołnierzy odkrył, że wewnątrz ufortyfikowanego wraku żyje samotny pirat strzegący skradzionego skarbu. Zaatakuj go z zaskoczenia! Za pomocą sprężynowej armaty zbombarduj jego kryjówkę i rozbij ją w drzazgi, a następnie odzyskaj skarb i wpakuj bandytę za kratki, tam gdzie jego miejsce!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów