Dickie

Dickie 

na stronę
99,99 zł

Gigantyczna Lokomotywa niemieckiej firmy Dickie wprowadzi małego konduktora w świat wielkich przygód i niezapomnianych wrażeń. Lokomotywa do złudzenia przypomina te jeżdżące po torach kolejowych w naszym mieście. Wszystkiemu towarzyszą realne dźwięki i efekty świetlne.

W magazynie
119,99 zł

Baza strażacka w walizce! - Wspaniały produkt znakomitej serii realistycznych modeli firmy Dickie. Stacja posiada radiostację z mikrofonem działającym jak prawdziwy a dodatkowo na dachu umieszczono przyciski, które uruchamiają sygnał alarmowy oraz światło.

Produkt dostępny!
89,99 zł

Doskonale wszystkim znana niemiecka firma Dickie, przygotowała oryginalny i niepowtarzalny zestaw do robót drogowych! Pojazdy  wprowadzą małego budowniczego w świat wielkich przygód i niezapomnianych wrażeń.

Produkt dostępny!
69,90 zł

Gigantyczna ciężarówka - śmieciarka z pompką Air Pomp do kontenera sprawi radość każdemu chłopcu, niezależnie od wieku. Samochód śmieciarka wygląda jak prawdziwy!

Produkt dostępny!
118,81 zł

Każdy chłopiec chciałby usiąść za kierownicą maszyny budowlanej takiej jak rewelacyjna Koparka niemieckiej firmy Dickie. Dzięki realnym dźwiękom i efektom świetlnym koparka sprawia wrażenie jakby za chwilę miała ruszyć do pracy w realnym świecie.

Produkt dostępny!
79,80 zł

Zestaw DICKIE zawiera rewelacyjny traktor Farm Worker z podajnikiem. Idealnie wykonane nawet najdrobniesze elementy wprawiają w zachwyt nie tylko dziecko. Model oprócz perfekcynego wykonania jest świetną, interesującą, bardzo trwałą i wytrzymała zabawką.

Produkt dostępny!
79,80 zł

Zestaw DICKIE zawiera rewelacyjny traktor Farm Worker z przyczepą do piasku. Idealnie wykonane nawet najdrobniesze elementy wprawiają w zachwyt nie tylko dziecko. Model oprócz perfekcynego wykonania jest świetną, interesującą, bardzo trwałą i wytrzymała zabawką.

Produkt dostępny!
79,80 zł

Zestaw DICKIE zawiera rewelacyjny traktor Farm Worker z przyczepą do drewna. Idealnie wykonane nawet najdrobniesze elementy wprawiają w zachwyt nie tylko dziecko. Model oprócz perfekcynego wykonania jest świetną, interesującą, bardzo trwałą i wytrzymała zabawką.

Produkt dostępny!
149,90 zł

Gigantyczna ciężarówka - śmieciarka z podnośnikiem do kontenera od renomowanej firmy DICKIE  sprawi radość każdemu chłopcu, niezależnie od wieku. Samochód śmieciarka ma aż 55 cm długości. Dodatkowo do zestawu dołączono kontener, który maluch może podnosić i opuszczać tyle razy ile tylko zechce.

Produkt dostępny!
158,81 zł

Zdalnie sterowany samochód strażacki Dickie to wielki hit dla wszystkich fanów serialu Strażak Sam. Auto Wyposażone jest w dwukanałowy bezprzewodowy pilot, który działa na częstotliwości 27 MHz. Zapewnia pełne funkcje jazdy i funkcję turbo.

Produkt dostępny!
98,70 zł

Rewelacyjna Karetka Pogotowia od renomowanej, niemieckiej firmy Dickie. Pojazd przeznaczony do akcji ratunkowych. Podczas akcji sanitariusze oraz ratownicy medyczni mają szybki dostęp do niezbędnych akcesoriów, dzięki którym będą mogli uratować życie niejednej osobie.

Produkt dostępny!
79,80 zł

Zestaw DICKIE zawiera rewelacyjny traktor Farm Worker z przyczepą do siana. Idealnie wykonane nawet najdrobniesze elementy wprawiają w zachwyt nie tylko dziecko. Model oprócz perfekcynego wykonania jest świetną, interesującą, bardzo trwałą i wytrzymała zabawką.

Produkt dostępny!
229,00 zł

Jeśli chcesz by Twoje dziecko doświadczyło niezapomnianych wrażeń, ten model wprowadzi go w świat wielkich przygód. Twój Maluch stanie się prawdziwym operatorem wielkiego dźwiga.

Produkt dostępny!
189,90 zł

Najnowszy pojazd kolekcji Dickie przypominający wyglądem krokodyla to terenówka, która potrafi jeździć po wodzie. Na masce umieszczono zęby krokodyla, a w bocznych oknach oczy. Dach pojazdu do złudzenia przypomina grzbiet krokodyla, gdyż pokryty został realistycznymi dla tego gatunku łuskami.

Produkt dostępny!
218,90 zł 248,90 zł

Gigantyczna Straż Pożarna niemieckiej firmy Dickie wprowadzi małego strażaka w świat wielkich przygód i niezapomnianych wrażeń. Wóz strażącki, zabawka do złudzenia przypomina te jeżdżące po naszych ulicach.

Promocja!
Produkt dostępny!
109,70 zł

Rewelacyjna straż pożarna niemieckiej firmy Dickie jest zdalnie sterowana pilotem. Posiada podnoszoną drabinę aż do 50 cm, błyskające koguty, realistyczny dźwięk syren oraz masę ruchomych elementów.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
54,99 zł

Tramwaj miejski Dickie zachwyci każdego miłośnika miejskich podróży. Posiada wspaniałe wzornictwo i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Dodatkowy atut stanowią rozsuwane drzwi.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
124,00 zł

Jeśli chcesz by Twoje dziecko doświadczyło niezapomnianych wrażeń, ten rewelacyjny model wprowadzi go w świat wielkich przygód. Twój maluch stanie się prawdziwym operatorem wielkiego dźwiga.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów