Masza i Niedźwiedź

Masza i Niedźwiedź 

29,90 zł

Masza i Niedźwiedź to pełni pogodnego humoru, bohaterowie serialu stworzonego na podstawie rosyjskiej bajki ludowej o wspólnym życiu Maszy - dziewczynki zagubionej w lesie i niedźwiedzia - zasłużonego artysty cyrkowego.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Masza i Niedźwiedź pełni pogodnego humoru bohaterowie serialu stworzonego na podstawie rosyjskiej bajki ludowej o wspólnym życiu Maszy - dziewczynki zagubionej w lesie i niedźwiedzia - zasłużonego artysty cyrkowego. Teraz w formie klocków do układania dla fanów serialu od firmy Big.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Zestaw telewizyjny zawiera klocki, z których możemy zbudować pokój telewizyjny dla Niedźwiedzia. Mamy tu krzesełko, telewizor z półeczką oraz figurkę Niedźwiedzia.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Ten zestaw zawiera klocki z których możemy stworzyć kącik do Tea Time. Mamy tu krzesełka, zestaw do parzenia herbaty z imitacją samowaru oraz figurkę Niedźwiadka. 

Produkt dostępny!
86,90 zł

Zestaw Ogród Maszy to 31 elementów klocków do składania w poręcznym pudełku z wieczkiem. Powstanie z nich ogród rezolutnej dziewczynki, w którym będzie mogła pielegnować warzywa , np. marchewki, zbierać słodkie truskawki.

Produkt dostępny!
86,90 zł

Zestaw Ogród Miszy to 21 elementów klocków do składania w poręcznym pudełku z wieczkiem. Powstanie z nich ogród niedźwiedzia brunatnego, w którym jego przyjaciółka Masza zapewne dokona spustoszenia, to tylko kwestia czasu.

Produkt dostępny!
94,89 zł

Zestaw Zabawny Pociąg zawiera 32 elementy do zmontowania torów, pociągu ( lokomotywa + wagon). Dodatkowo z klocków możemy zbudować mały ogród a także znajdziemy w nim szlaban, światła sygnalizacyjne oraz figurkę Maszy.

Produkt dostępny!
144,40 zł

Zestaw Dom Maszy to 95 elementów klocków do składania. Powstanie z nich duży dom, w którym nasza mała bohaterka będzie mogła odpoczywać po dniu pełnym przygód. Dom utrzymany w stylu wiejskiej chaty z okienkami, schodami.

Produkt dostępny!
229,00 zł

Dom Niedźwiedzia Miszy to zestaw 162 elementów klocków do składania. Powstanie z nich duży dom niedźwiedzia brunatnego, który dzieli się na pokój dzienny i sypialnię. Na tarasie, z którego niedźwiedź może podziwiać widoki, znajduje się parasol.

Produkt dostępny!
94,89 zł

Zestaw plac zabaw zawiera 29 elementy do zmontowania placu zabaw zjeżdżalnia z basenem. Dodatkowo z klocków możemy zbudować mały ogród a także znajdziemy w nim schody oraz dwie figurki: Maszy oraz jej przyjaciela Niedźwiedzia.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów