Świnka Peppa

Świnka Peppa 

198,90 zł

Cała rodzina Peppy w super domku na drzewie - nie ma to jak zabawa w ogrodzie! Co tym razem wymyśli Peppa?

Produkt dostępny!
214,00 zł

Świnka Peppa rusza w podróż! W kolorowym pudełku twoje dziecko znajdzie 95 elementów, z których zbuduje dużą stację kolejową z torami. Do zestawu dodana jest także lokomotywa z wagonikami.

Produkt dostępny!
274,91 zł

Cudowny rowerek z trzema kółkami Smoby Be Move Confort Świnka Peppa ucieszy każdego malucha! Rowerek Smoby  to najwyższej jakości oryginalny, francuski produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat.

Produkt dostępny!
159,00 zł

Świnka Peppa zaprasza do wspólnej zabawy na placu zabaw! Na dwóch poziomach domku każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz domku z drabinką jest tu także zjeżdżalnia a nawet dwie huśtawki!

Produkt dostępny!
209,00 zł

Zapraszamy do kolorowego świata Świnki Peppy niemieckiej firmy BIG! Tym razem zwierzaki zapraszają nas do wspólnej zabawy na wybudowanym lunaparku.

Produkt dostępny!
209,00 zł

Zapraszamy do kolorowego świata Świnki Peppy niemieckiej firmy BIG! Tym razem zwierzaki zapraszają Nas do wspólnej zabawy w szpitalu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
155,90 zł

Solidny rowerek trójkołowy Be MOVE Świnka Peppa od renomowanej firmy SMOBY będzie doskonałym prezentem dla każdego Malucha! Rowerek zbudowany jest na mocnej, stalowej ramie, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
117,70 zł

Metalowa hulajnoga z solidną ramą, z regulowaną wysokością kierownicy, jest stabilna, na trzech kołach, lekka, łatwa w transporcie, bezpieczna, podsiada obrazki z motywami z bajki Przeznaczona dla dzieci powyżej 2,5 lat życia.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów