Chicco

Chicco 

Misją Chicco od zawsze było uszczęśliwianie dzieci. Firma wspiera rodziców towarzyszących dziecku w rozwoju, oferując bezpieczne rozwiązania zaprojektowane specjalnie z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb dziecka, już od chwili jego narodzin. Chicco od pół wieku oferuje całą gamę zabawek, akcesoriów dla niemowląt i dzieci. Obecnie firma posiada...

Misją Chicco od zawsze było uszczęśliwianie dzieci. Firma wspiera rodziców towarzyszących dziecku w rozwoju, oferując bezpieczne rozwiązania zaprojektowane specjalnie z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb dziecka, już od chwili jego narodzin. Chicco od pół wieku oferuje całą gamę zabawek, akcesoriów dla niemowląt i dzieci. Obecnie firma posiada siedziby w 150 krajach, a jej produkcja jest znana z najlepszej jakości, nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Firma współpracuje z konsultantami medycznymi, naukowymi a także z rodzicami i pedagogami, aby tworzyć produkty najbardziej odpowiadające dzieciom.

Więcej
na stronę
124,40 zł

Jeździk w intensywnych kolorach, z ciekawymi nadrukami i klaksonem-piszczałką to wielofunkcyjna zabawka, która towarzyszy dziecku w rozwoju, na różnych jego etapach.

Produkt dostępny!
59,70 zł

Klocki Ciasteczka to zestaw składający się 30 elementów, które umożliwiają skonstruowanie słodkich wypieków, babeczek i tortów.

Produkt dostępny!
59,70 zł

Klocki Dinozaury składają się z 30 elementów, które umożliwiają skonstruowanie trzech rodzajów dinozaurów. Zestaw zawiera także klocek dodatkowy, który dzięki specjalnemu nadrukowi rozpoznanemu przez tablet ożywa w 3D w aplikacji App Toys przenosząc malucha do świata rozszerzonej rzeczywistości.

Produkt dostępny!
89,40 zł

Domek - sorter kszałtów od renomowanej firmy Chicco to fanastyczna nauka poprzez zabawę dla Maluchów! Każdy sukces nagrodzany jest serią zabawnych dźwięków

Produkt dostępny!
149,00 zł

Nowe jeździdełko w intensywnych kolorach z ciekawymi nadrukami renomowanej, włoskiej firmy Chicco podbije serca maluchów w wieku od 12 miesiąca.

Produkt dostępny!
129,00 zł

Rzeczywistość i fantazja spotykają się, aby zapewnić kreatywną zabawę! Klocki, dzięki którym można skonstruować zamek + 2 postaci (Księżniczka i Książę) i 3 klocki dodatkowe, które ożywają w aplikacji App Toys!

Produkt dostępny!
89,99 zł

Pluszowy Renifer od renomowanej marki Chicco to pierwszy przyjaciel nowonarodzonego dziecka.

Produkt dostępny!
59,90 zł

Im mocniej naciskasz, tym szybciej jedziesz! Wspaniała zabawa gwarantowana. Po naciśnięciu siodełka usłyszymy realistyczne dźwięki, jakie wydaje motocykl.

Produkt dostępny!
59,90 zł

Im mocniej naciskasz, tym szybciej jedziesz! Wspaniała zabawa gwarantowana.Po naciśnięciu siodełka usłyszymy realistyczne dźwięki, jakie wydaje motocykl.

Produkt dostępny!
79,99 zł

Zestaw marki CHICCO składa się z 70 dużych klocków, które pomogą rozwinąć zdolności manualne oraz fantazję dziecka. Elementy są kompatybilne do zestawów App Toys.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Chicco Karuzela na łóżeczko Czerwony Kapturek to zupełnie nowa karuzela do łóżeczka. Trzy zawieszki: Czerwony Kapturek, Wilk i drzewko, nawiązują do bajki o Czerwonym Kapturku.

Produkt dostępny!
64,99 zł

Chicco interaktywne Klucze - odkrywanie języka obcego to edukacyjna zabawka, która mówi w języku polskim i angielskim.

Produkt dostępny!
39,90 zł

Sprytna żabka Chicco to zabawka dla najmłodszych - zawieszkę można montować do łóżeczka, fotelika czy wózka za pomocą kółeczka.

Produkt dostępny!
149,90 zł

Interaktywna bramka do piłki nożnej Fit&Fu od renomowanej firmy Chicco, wspomaga motorykę, rozwija koordynację i precyzję. Gdy dziecko strzeli gola, w bramce uruchamiają się kolorowe światełka i dźwięki.

Produkt dostępny!
159,90 zł

Chicco Równoważnia Fit&Fun oferuje 3 produkty w 1 do rozwoju stopniowej równowagi dziecka. Balance Board, który zamienia się w skuter i deskorolkę jest w stanie stymulować umiejętności we własnym tempie i stopniowo rozwijać równowagę.

Produkt dostępny!
164,40 zł

Spychacz Benny - zestaw budowlany od CHICCO to buldożer z ruchomym tunelem, który przyniesie wiele radości, każdemu maluchowi!

Produkt dostępny!
164,40 zł

Ciężarówka Rocky od CHICCO to zestaw budowy, w skład którego wchodzi ciężarówka z ruchomą rampą, która przyniesie wiele radości, każdemu maluchowi!

Produkt dostępny!
94,89 zł

Tamburyn pomaga dziecku w koordynacji ruchów i pomaga mu w skojarzeniach logicznych i w rozwoju wrażliwości logicznej. Ta zabawka Chicco ma podwójną funkcję.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 52 elementów