Klocki Lego Architecture

Klocki Lego Architecture 

649,00 zł

Hotel Imperial w Tokio został zaprojektowany przez Franka Lloyda Wrighta w latach 1916–1922 i miał za zadanie zlikwidować różnicę kulturową między Zachodem i Wschodem. Było to modernistyczne arcydzieło stanowiące dowód wielkiej wyobraźni i geniuszu architekta.

Produkt dostępny!
179,90 zł

Zbuduj z klocków LEGO® model Mauzoleum Abrahama Lincolna — pomnika wystawionego przez naród 16. prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Budynek projektu Henry'ego Bacona miał w założeniu przypominać grecką świątynię.

Produkt dostępny!
199,49 zł

Zbuduj z klocków LEGO® wierny model budynku Flatiron, najbardziej charakterystycznego z pierwszych drapaczy chmur w Nowym Jorku. Wznosi się on na trójkątnym skrawku terenu u zbiegu Broadwayu, Piątej Alei i 22. Wschodniej.

Produkt dostępny!
239,99 zł

Przedstawiamy wieżę zegarową Big Ben — jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków na świecie. Wieża zegarowa Big Ben stoi w północno-wschodnim narożniku Pałacu Westminsterskiego w Londynie. Została ona wzniesiona w latach 1843–1859 po pożarze, który zniszczył większą część pierwotnego pałacu.

Produkt dostępny!
289,51 zł

Zbuduj z klocków LEGO® model Luwru — największego na świecie muzeum sztuki. Ta niesamowita budowla ulokowana nad brzegiem Sekwany w samym sercu Paryża słynie z połączenia wpływów renesansu z architekturą modernistyczną.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
149,99 zł

Wczuj się w klimat architektury Berlina dzięki temu niezwykłemu zestawowi, który ukazuje klasyczne sylwetki Reichstagu, Kolumny Zwycięstwa, wieży Deutsche Bahn, berlińskiej wieży TV oraz Bramy Brandenburskiej, a wszystko to w formie inspirującego pejzażu na tle nieba.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
159,99 zł

Ten fantastyczny zestaw pozwoli ci się wczuć w atmosferę architektury Wenecji. Znajdziesz tu najbardziej rozpoznawalne obiekty — most Rialto, Bazylikę św. Marka, dzwonnicę św. Marka, św. Teodora, skrzydlatego lwa św. Marka, a także Most Westchnień, a wszystko to ujęte w formę inspirującej sylwetki miejskiej zabudowy na tle nieba.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
399,00 zł

W Stanach Zjednoczonych jest niewiele budynków, których bogata historia i symbolika może dorównywać Białemu Domowi. 16 lipca 1792 r. prezydent Jerzy Waszyngton zdecydował, że spośród sześciu konkurujących ze sobą projektów uznanych architektów, to praca Jamesa Hobana zasługuje na realizację.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast !
399,98 zł

Krzywa Wieża w Pizie jest charakterystycznie pochylona — to jej znak rozpoznawczy, uwieczniany na pocztówkach i pamiątkach na całym świecie. Teraz możesz zbudować tę niesamowita budowlę z klocków LEGO®!

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast !
149,99 zł

Wybudowana z okazji Wystawy Światowej w 1962 roku wieża Seattle Space Needle była typowym przykładem obiektu z epoki „wyścigu kosmicznego”. To górująca nad Seattle wieża obserwacyjna o futurystycznym kształcie przypominającym latający spodek.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
219,90 zł

Przedstawiamy zaprojektowany w serii LEGO® Architecture model jednej z najsłynniejszych budowli świata — wieży Eiffla! To wykonane z kutego żelaza 324-metrowe arcydzieło inżynierii zostało zaprojektowane i zbudowane przez francuskiego przedsiębiorcę Gustave'a Eiffela.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
288,90 zł

Zbuduj z klocków LEGO® szczegółowy model słynnej Fontanny di Trevi, czyli największej fontanny w Rzymie. Wyrzeźbienie fontanny zaprojektowanej przez Nicolę Salviego zajęło 30 lat.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów