Pokoik dziecięcy

Pokoik dziecięcy 

na stronę
349,00 zł

Duży stolik piknikowy dla dzieci w żywych, intensywnych kolorach został wyprodukowany przez renomowaną, amerykańską firmę Little Tikes. Doskonały do wykonywania wszelkich zadań, np. malowania, wycinania czy jedzenia. Stolik jest idealny do zabawy zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Produkt dostępny
269,00 zł

Stół wyposażony jest w wygodne siedziska oraz zaokrąglone, bezpieczne krawędzie. Na blacie stołu znajduje się ładna dekoracja z wizerunkiem ulubienicy maluchów Myszki Minnie w postaci pokrywy, pod którą znajduje się kuweta na drobiazgi, albo przybory plastyczne.

Produkt dostepny
908,99 zł 938,99 zł

Kanion z blatem od amerykańskiej firmy Step2 to masywna duża konstrukcja z tworzywa sztucznego z wymodelowaną w środku, przestrzenną makietą dróg, torów kolejowych, tuneli i skalistych wzniesień.

Promocja!
Produkt dostępny!
755,00 zł 777,00 zł

Rewelacyjny stół piknikowy STEP2 dla sześciorga dzieci z dwoma ławeczkami o specjalnym wyprofilowanym siedzisku. Wykonany z masywnego tworzywa sztucznego o podwójnych ściankach wypełnionych w środku powietrzem.

Promocja!
Produkt dostępny!
755,00 zł 777,00 zł

Piaskowo - zielony stół piknikowy STEP2 dla sześciorga dzieci z dwoma ławeczkami o specjalnym wyprofilowanym siedzisku. Wykonany z masywnego tworzywa sztucznego o podwójnych ściankach wypełnionych w środku powietrzem.

Promocja!
Produkt dostępny!
1 349,00 zł

To rewelacyjne różowe łóżko willa o wyglądzie cudownego domku z okiennicami, za którymi kryje się półka na drobiazgi, ułatwi maluchowi opuszczenie łóżka rodziców, gdyż dziecko nie będzie chciało spać nigdzie indziej niż w łóżku od Little Tikes.

Produkt dostępny!
89,00 zł

Urocze drewniane krzesełko, taboret niebieski słoń marki Jabadabado to oryginalne uzupełnienie wyposażenia pokoiku dziecięcego. Jego ciekawy wygląd zachwyci każdego, zarówno tych młodszych jak i starszych.

Produkt dostępny!
89,00 zł

Urocze drewniane krzesełko, taboret różowy słoń marki Jabadabado to oryginalne uzupełnienie wyposażenia pokoiku dziecięcego. Jego ciekawy wygląd zachwyci każdego, zarówno tych młodszych jak i starszych.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Urocza drewniana pozytywka motylek marki Jabadabado - to perfekcyjny pomysł na prezent. Ta nakręcana pozytywka posiada miłą dla ucha melodię, którą pokocha maluszek i starszak.

Produkt dostępny!
79,90 zł

Urocze drewniane mobile z motywem niebieskich królików - to idealny element dekoracyjny do pokoju zarówno dla niemowlaka jak i przedszkolaka.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Urocza drewniana pozytywka urodzinowa marki Jabadabado - to perfekcyjny pomysł na prezent. Ta nakręcana pozytywka posiada miłą dla ucha melodię, którą pokocha maluszek i starszak.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Urocza drewniana pozytywka słoń marki Jabadabado - to perfekcyjny pomysł na prezent. Ta nakręcana pozytywka posiada miłą dla ucha melodię, którą pokocha maluszek i starszak.

Produkt dostępny!
79,00 zł

Drewniane krzesełko do karmienia lalek idealnie komponuje się z łóżeczkiem dla lalek, oraz wózkiem dla lalek - i jest niezbędnym wyposażeniem pokoju każdej młodej damy. Krzesełko w białym kolorze wykonane z drewna.

Produkt dostępny!
120,00 zł

Piękne drewniane białe łóżeczko dla lalek z materacykiem, marki Jabadabado to niezbędny element wyposażenia pokoju każdej młodej damy.

Produkt dostępny!
619,00 zł

Praktyczny, czerwony organizer - regał Chevrolet Corvette do pokoju dziecięcego od renomowanej, amerykańskiej firmy STEP2. Posiada 11 solidnych pojemników w różnych wymiarach. Duża ilość pojemników umożliwia posegregowanie wszystkich zabawek, książek, piłek czy klocków, dzięki czemu łatwiej dziecku utrzymać porządek. 

Produkt dostępny!
568,00 zł 589,00 zł

Brązowa biblioteczka od amerykańskiej firmy STEP2 to doskonały mebel do dziecięcego pokoju. Składa się z dużego, pojemnego schowka zasuwanego pokrywą, do której dzieci mogą schować klocki, maskotki oraz dwóch półek, na których można ustawić książki i zabawki.

Promocja!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
579,99 zł

Kącik plastyczny od renomowanej firmy Step2 pomoże Twojemu dziecku rozwinąć zdolności plastyczne! 4 półki wewnętrzne, 6 pojemników ruchomych i duży przybornik na kredki umieszczony w zasięgu ręki umożliwia ułożenie wszystkich artykułów papierniczych i piśmienniczych. 

Brak w magazynie
Brak w magazynie
699,01 zł

Wysokiej jakości pojemnik na zabawki Corvette Dresser od renomowanej firmy STEP2 jest idealny do umieszczenia w nim zabawek, ubrań, pościeli, itp.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 25 elementów