Scratch

Scratch 

Scratch to belgijska marka, która oferuje produkty dla najmłodszych dzieci. Wszystkie zabawki zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Marka Scratch to innowacyjne pomysły, nowoczesny design i tematyka, która koncentruje się na rozwoju dziecka. Każda zabawka zaprojektowana przez Scratch jest dostosowana do wieku dziecka i s...

Scratch to belgijska marka, która oferuje produkty dla najmłodszych dzieci. Wszystkie zabawki zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Marka Scratch to innowacyjne pomysły, nowoczesny design i tematyka, która koncentruje się na rozwoju dziecka. Każda zabawka zaprojektowana przez Scratch jest dostosowana do wieku dziecka i stymuluje rozwój ważnych umiejętności, takich jak umiejętności motoryczne, łączenie i dopasowywanie elementów, rozpoznawanie kształtów i kolorów, wspomaganie nauki chodzenia, jak też nauki jazdy na rowerku itp. Produkty Scratch są wykonane z mocnego i trwałego drewna. Wszystkie zabawki Scratch są testowane i zgodne z europejskimi i międzynarodowymi normami jakości. Od projektu do produkcji, bezpieczeństwo zabawek Scratch jest zawsze na pierwszym miejscu.

Więcej
na stronę
75,99 zł

3D Puzzle 'Morze' to drewniane puzzle ze zwierzętami morskimi dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek morskich, które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Produkt dostepny
75,99 zł

Puzzle 3D 'W ogrodzie' to drewniane puzzle ze zwierzętami, które możemy spotkać w ogrodzie dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek (pszczółkę, ważkę, biedronkę, żółwia i robaczka), które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Produkt dostepny
400,00 zł

Śliczny, drewaniany rowerek biegowy z motywem białej gwiazdy to specjalnie zaprojektowany rower dla najmłodszych dzieci uczący utrzymania równowagi.

Produkt dostepny
369,98 zł

Rewelacyjny, drewaniany rowerek biegowy z motywem pszczółki to specjalnie zaprojektowany rower dla najmłodszych dzieci uczący utrzymania równowagi.

Produkt dostepny
349,98 zł

Fantastyczny rowerek biegowy z kolorowymi robaczkami to specjalnie zaprojektowany, drewniany rower dla najmłodszych dzieci uczący utrzymania równowagi.

Produkt dostepny
104,99 zł

Drewniany bęben z potworkami dla małych miłośników muzykowania. Bęben z pałeczkami to idealny instrument do nauki gry dla przyszłych małych perkusistów.

Produkt dostepny
104,99 zł

Wspaniały, drewniany bęben z kolorowymi ptaszkami dla małych miłośników muzykowania. Bęben z pałeczkami to idealny instrument do nauki gry dla przyszłych małych perkusistów.

Produkt dostepny
104,99 zł

Najwyższej jakości, drewniany bęben z motywem sówki Lou dla małych miłośników muzykowania. Bęben z pałeczkami to idealny instrument do nauki gry dla przyszłych małych perkusistów.

Produkt dostepny
42,99 zł

Śliczne, drewniane cymbałki w kształcie rybki dla każdego małego miłośnika muzykowania. Cymabłki pobudzają poczucie rytmu u dzieci i wprowadza w świat muzyki.

Produkt dostepny
87,99 zł

Edukacyjna, drewniana gra "Łowimy rybki" w kolorze granatowym to wspaniała zabawa, która będzie długo towarzyszyła dziecku.

Produkt dostepny
52,99 zł

Dwustronna gra planszowa "Wikingowie": 'chińczyk', 'drabinka'. Plansza (29 x 29 cm) jest  do samodzielnego złożenia  4 elementów w kształcie puzzla 14 x 14 cm.

Produkt dostepny
379,98 zł

Śliczny, drewniany jeździk 4-kołowy z motywem Formuły 1 dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
379,98 zł

Wspaniały, drewniany jeździk 4-kołowy z motywem Pieska dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
329,98 zł

Śliczny, drewniany jeździk 4-kołowy z Ptaszkami dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
379,98 zł

Wspaniały, drewniany jeździk 4-kołowy Żyrafa dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
329,98 zł

Cudowny, drewniany jeździk 4-kołowy z motywem Kotka dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
219,99 zł 239,99 zł

Drewniany kulodrom z krówką Marią dla najmłodszych graczy. Tor kulkowy został zaprojektowany z myślą o najmłodszych.

Promocja!
Produkt dostępny
159,00 zł

Drewniany sorter z sympatyczną krówką Marią dla najmłodszych. Wystarczy dopasować odpowiedni kształt klocka, aby ten wpadł do brzuszka krówki. Dzięki zabawie dziecko uczy się koordynacji ruchów, ćwiczy koncentrację, poznaje i uczy się rozróżniania różnych kształtów.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 95 elementów