Klocki Lego Hero Factory

Klocki Lego Hero Factory 

249,00 zł

JET ROCKA, pospiesz się! Nikczemne mózgi przełamały obronę fabryki LEGO Hero Factory! Zgłoś się do warsztatu po ściśle tajny odczepiany plecak odrzutowy.

Produkt dostepny
89,90 zł

Bohaterowie, przygotujcie się na atak z oceanu! Nikczemne mózgi przekształciły nieśmiałą morską istotę w groźnego AQUAGONA! Uważaj na jego kolczaste ramiona, żądlące macki i laskę z dwoma ostrzami, którą może rozdzielić na dwa niesamowicie ostre miecze.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
39,90 zł

Trzeba ostrzec bohaterów z LEGO Hero Factory! Obce mózgi atakują galaktykę! Przekształciły skalnego giganta w bestię o rozszalałych oczach BRUIZERA! Ten potwór z kamienną twarzą, pięścią wielką jak głaz, skalnymi naramiennikami i ostrymi kolcami to prawdziwe wyzwanie!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
39,00 zł

Bohaterowie, szykujcie się do startu! Nikczemne mózgi przekształciły istotę przypominającą smoka w rozwścieczonego, ryczącego DRAGON BOLTA! Ten latający koszmar ma ogromną głowę, groźne szczęki, potężne skrzydła i ostre jak brzytwa kolce na ogonie musicie zmobilizować wszystkie siły, żeby go pokonać!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
247,00 zł

EVO, ruszaj na pomoc w 6-nożnym łaziku! KRÓLOWA bestia schwytała STORMERA i trzyma go w kokonie na swoim grzbiecie, aby przekształcić bohatera w przepotężnego potwora. Teraz ta niebezpieczna wielooka istota stara się pochwycić FURNO za pomocą trujących szczypców i olbrzymiego chwytaka, aby jego również zamknąć w kokonie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
119,00 zł

Czerwony alarm! Bestia FLYER, gigantyczna istota o szkieletowych skrzydłach, jest na wolności. Widziano, jak dostaje się do wieżowców, a następnie lokalizuje specjalną anteną mieszkańców Antropolis i łapie ich za pomocą trujących szponów i chwytnych szczęk. BREEZ!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów