Rysowanie, malowanie

Rysowanie, malowanie 

154,40 zł

Dwustronna tablica na kredę i flamastry, inspiruje dzieci i rozwija w nich kreatywność. Tablica wyposażona jest w: półeczkę na przybory do rysowania, flamaster i komplet kolorowych kredek.

Produkt dostepny
179,00 zł

Dwustronna, drewniana tablica daje mnóstwo radości w trakcie zabawy, inspiruje dzieci i rozwija w nich kreatywność.

Produkt dostepny
313,00 zł

Drewniana tablica - stolik z ławką i akcesoriami to doskonała propozycja dla dzieci. Wielofunkcyjna tablica wykonana jest z wysokiej jakości drewna i tworzyw, posiada stabilną konstrukcję oraz ładną, żywą kolorystykę, co zachęcą dzieci do zabawy, a także do ćwiczeń  pisowni.

Produkt dostepny
189,90 zł

To niezwykle stabilna przez co i bezpieczna a zarazem komfortowa tablica w jasno zielonej kolorystyce. Daje mnóstwo radości podczas zabawy. Inspiruje i rozwija u dzieci kreatywność.

Produkt dostepny
908,99 zł 938,99 zł

Kanion z blatem od amerykańskiej firmy Step2 to masywna duża konstrukcja z tworzywa sztucznego z wymodelowaną w środku, przestrzenną makietą dróg, torów kolejowych, tuneli i skalistych wzniesień.

Promocja!
Produkt dostępny!
87,90 zł

Propozycja dla tych, którzy lubią dobra zabawę. Pictomania to gra w rysowanie, w której nie musisz umieć rysować! Nawet jeśli narysujesz psa, który wygląda jak wilk albo koń, rysujesz wystarczająco dobrze, żeby zagrać. Pozycja obowiązkowa na rozkręcenie imprezy i sposób na niezapomniane spotkanie z przyjaciółmi.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
579,99 zł

Kącik plastyczny od renomowanej firmy Step2 pomoże Twojemu dziecku rozwinąć zdolności plastyczne! 4 półki wewnętrzne, 6 pojemników ruchomych i duży przybornik na kredki umieszczony w zasięgu ręki umożliwia ułożenie wszystkich artykułów papierniczych i piśmienniczych. 

Brak w magazynie
Brak w magazynie
339,00 zł

Dwustronna, metalowa tablica Evolutive SMOBY ma aż 5 ustawień wysokości, by doskonale dopasować się do potrzeb dzieci w różnym wieku. Dzięki tej funkcji, z tablicy mogą korzystać nawet maluchy.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów