Kącik muzyczny, instrumenty muzyczne

Kącik muzyczny, instrumenty muzyczne 

na stronę
159,00 zł

Możesz teraz pomóc swojemu dziecku odkryć uroki codziennego życia na famie z zestawem klocków First Builders of Mega Bloks. Dużo radości dostarczą „prawdziwe” odgłosy z farmy i wesołe melodie odtwarzane po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Produkt dostępny
104,99 zł

Drewniany bęben z potworkami dla małych miłośników muzykowania. Bęben z pałeczkami to idealny instrument do nauki gry dla przyszłych małych perkusistów.

Produkt dostepny
104,99 zł

Wspaniały, drewniany bęben z kolorowymi ptaszkami dla małych miłośników muzykowania. Bęben z pałeczkami to idealny instrument do nauki gry dla przyszłych małych perkusistów.

Produkt dostepny
104,99 zł

Najwyższej jakości, drewniany bęben z motywem sówki Lou dla małych miłośników muzykowania. Bęben z pałeczkami to idealny instrument do nauki gry dla przyszłych małych perkusistów.

Produkt dostepny
42,99 zł

Śliczne, drewniane cymbałki w kształcie rybki dla każdego małego miłośnika muzykowania. Cymabłki pobudzają poczucie rytmu u dzieci i wprowadza w świat muzyki.

Produkt dostepny
32,99 zł

Drewniany marakasy z motwem sówki Lou. Ten instrument rozwijają poczucie rytmu, koordynację ruchu oraz kreatywność, dziecko jednocześnie bawi się i uczy.

Produkt dostępny
49,99 zł

Drewniany rainstick z motywem sówki Lou. Rainstick to długa rurka z "drzewkiem" w środku, przez który przesypują się kuleczki wydając charakterystyczny odgłos „deszczu”.

Produkt dostępny
41,99 zł

Drewniany tamburyn w kolorze czerwonym z motywem potworków. Ten uroczy mały instrument to niezbędna zabawka dla każdego małego miłośnika muzykowania.

Produkt dostępny
41,99 zł

Drewniany tamburyn w kolorze różowym z motywem ptaszków i serduszek. Ten uroczy mały instrument to niezbędna zabawka dla każdego małego miłośnika muzykowania.

Produkt dostępny
94,89 zł

Tamburyn pomaga dziecku w koordynacji ruchów i pomaga mu w skojarzeniach logicznych i w rozwoju wrażliwości logicznej. Ta zabawka Chicco ma podwójną funkcję.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Urocza drewniana pozytywka motylek marki Jabadabado - to perfekcyjny pomysł na prezent. Ta nakręcana pozytywka posiada miłą dla ucha melodię, którą pokocha maluszek i starszak.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Urocza drewniana pozytywka urodzinowa marki Jabadabado - to perfekcyjny pomysł na prezent. Ta nakręcana pozytywka posiada miłą dla ucha melodię, którą pokocha maluszek i starszak.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Urocza drewniana pozytywka słoń marki Jabadabado - to perfekcyjny pomysł na prezent. Ta nakręcana pozytywka posiada miłą dla ucha melodię, którą pokocha maluszek i starszak.

Produkt dostępny!
99,90 zł

Wspaniała niebieska- biała gitara w gwiazdki marki Jabadabado dla wszystkich małych muzykantów jest zabawką, która będzie idealnym uzupełnieniem kolekcji drewnianych instrumentów muzycznych dla dzieci.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
29,90 zł

Drewniana harmonijka marki Jabadabado - to idealny upominek dla małego muzyka. Poręczna, z łatwościa zmieści się w mamy torebce - będzie nieodzownym atrybutem wędrówek, wystarczy w nią dmuchnąć by wydała piękne dźwięki.

Produkt dostępny!
18,90 zł

Drewniane jajka grzechotki marakasy szwedzkiej marki Jabadabado to idealny pomysł na upominek. Drewniane instrumenty muzyczne dla dzieci to znakomity pomysł na rozbudzenie zainteresowań muzycznych u dzieci.

Produkt dostępny!
159,99 zł

Śliczna, drewniana gitara z zabawnym potworem dla małych muzyków. 6 metalowych strun i mechanizmy strojenia w gitarze przypominają te, które znajdują się w prawdziwej gitarze.

Produkt dostepny
199,90 zł

Elektroniczny stolik grający Chicco, który pozwala dziecku uczyć się poprzez muzykę, zabawne postacie i rymowanki, towarzyszące każdemu pchnięciu, obróceniu, wsunięciu czy naciśnięciu elementów znajdujących się na blacie.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 33 elementów