Lista produktów producenta: Peg Perego

na stronę
1 999,00 zł

Rewelacyjny jeep firmy Peg Perego RZR 900 CAMUFLAGE wykonany na licencji firmy Polaris to wspaniały prezent na każdą okazję. Sprezentuj swojemu Maluchowi rajd terenowy z prawdziwego zdarzenia!

Produkt dostępny
798,99 zł 898,99 zł

Wierna reprodukcja Fiata 500 wyprodukowana przez Peg Perego to spełnienie marzeń niejednej dziewczynki. Stworzony we współpracy z Fiat Group Automobiles SpA, różowy Fiat 500 to samochód elektryczny, który zasilany jest akumulatorem 6 Volt.

Promocja!
Produkt dostępny
2 499,00 zł

Fantastyczny terenowy Jeep GAUCHO ROCK'IN wyprodukowany przez renomowaną firmę PEG PEREGO to najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu Małemu Kierowcy!

Produkt dostępny
3 548,00 zł

Wysokiej jakości terenowy Quad Polaris Sportsman 850 wyprodukowany przez renomowaną firmę PEG PEREGO to najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu Małemu Rajdowcowi!

Produkt dostępny
3 499,01 zł

Piękny, mocny, odporny na uderzenia i super wytrzymały! Gaucho Superpower od renomowanej firmy Peg Perego ma wszystko, czego można oczekiwać od samochodu terenowego. Elektryczny terenowy jeep stworzony dla dzieci w wieku 5 lat i starszych, które lubią przygody.

Produkt dostępny
3 598,00 zł

Piękny, mocny, odporny na uderzenia i super wytrzymały! Polaris Ranger RZR od renomowanej firmy Peg Perego ma wszystko, czego można oczekiwać od samochodu terenowego. Elektryczny terenowy jeep stworzony dla dzieci w wieku 5 lat i starszych, które lubią atrakcje i ciekawe przygody.

Produkt dostępny
449,00 zł

Jednoosiowa przyczepa z dyszlem i mocowaniem do pojazdów Peg Perego typu koparka/traktor John Deere.

Produkt dostępny
239,00 zł

Przyczepka z dyszlem i ruchomą skrzynią wyładunkową do pojazdów typu TRAKTOR / KOPARKA JOHN DEERE. Genialny dodatek dla dzieci lubiących zabawę z traktorami.

Produkt dostepny
659,00 zł

Wspaniały traktor na pedały marki Peg Perego! Traktor na pedały to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził. Idealny prezent na każdą okazję!

Produkt dostępny!
1 139,00 zł

Marzenie każdego młodego kierowcy - rewelacyjny Jeep na akumulator renomowanej włoskiej firmy Peg Perego. Staranne wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół! Piękna kolorystyka, europejska jakość wykonania, tworzywo odporne na warunki atmosferyczne. 

Produkt dostępny!
1 139,00 zł

Rewelacyjny pomarańczowy quad Corral T-Rex to najnowszy produkt renomowanej włoskiej firmy Peg Perego! Ten wysokiej jakości pojazd to wspaniały prezent na każdą okazję. Pokaż swojemu Maluchowi rajd terenowy z prawdziwego zdarzenia! Doskonała zabawa gwarantowana!

Produkt dostępny
1 399,00 zł

Dokładne odwzorowanie oryginalnego quada słynnej amerykańskiej firmy Polaris! Wspaniały, czerwony quad Polaris Outlaw to najnowszy produkt renomowanej włoskiej firmy Peg Perego! Ten wysokiej jakości pojazd to wspaniały prezent na każdą okazję.

Produkt dostępny
1 999,00 zł

Najnowszy z kolekcji produktów na rok 2015 bogato wyposażony, wyjątkowy 12-voltowy samochód dziecięcy typu SRUV (Sport Recreational Utility Vehicle), zaprojektowany tak, aby pokonał każdy teren.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
689,00 zł

Ten rewelacyjny, czarno-czerwony quad Polaris Sportsman 400 od renomowanej firmy Peg Perego to spelnienie marzeń niejednego Małego Rajdowca!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
1 289,00 zł

Wierna reprodukcja Fiata 500 wyprodukowana przez Peg Perego, z przestronnym wnetrzem, dzięki czemu nadaje się dla dzieci w wieku od 3 lat. Wspaniały prezent dla Twojego dziecka, który zagwarantuje mu mnóstwo fantastycznej zabawy przez lata.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
1 149,00 zł

Wierna reprodukcja Fiata 500 wyprodukowana przez Peg Perego to spełnienie marzeń niejednej dziewczynki. Stworzony we współpracy z Fiat Group Automobiles SpA, różowy Fiat 500 to samochód elektryczny, który zasilany jest akumulatorem 6 Volt. Dodatkowo w zestawie pilot do sterowania autem przez rodzica.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
798,99 zł 898,99 zł

Wierna reprodukcja Fiata 500 wyprodukowana przez Peg Perego to spełnienie marzeń niejednego dziecka. Stworzony we współpracy z Fiat Group Automobiles SpA, czerwony Fiat 500 to samochód elektryczny, który zasilany jest akumulatorem 6 Volt.

Promocja!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
1 149,00 zł

Wierna reprodukcja Fiata 500 wyprodukowana przez Peg Perego to spełnienie marzeń niejednej dziewczynki. Stworzony we współpracy z Fiat Group Automobiles SpA, czerwony Fiat 500 to samochód elektryczny, który zasilany jest akumulatorem 6 Volt. Dodatkowo w zestawie specjalny pilot do sterowania autem przez rodzica.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 33 elementów