Sklepy i supermarkety

Sklepy i supermarkety 

29,00 zł

Kasa edukacyjna to zabawa i gra dla 2 do 4 osób. Jej szczególnymi rekwizytami są imitacje monet i banknotów.

Produkt dostępny
199,00 zł

Zbuduj świat pełen miejskich przygód, bawiąc się ciekawym modelem typu 3 w 1 — sklep z zabawkami i owocami.Sprzedawaj świeże owoce i warzywa, poranne gazety oraz pyszne napoje w swoim przytulnym sklepie spożywczym lub odwiedź pobliski sklep z zabawkami z fajnym robotem na sprzedaż!

Produkt dostępny
129,00 zł

Gdziekolwiek się wybierasz, zabierz z sobą Walizeczkę - supermarket LEGO® Juniors. Zaopatrz łatwy do zbudowania supermarket w warzywa. Czerwony skuter dowiezie klientów na zakupy.

Produkt dostepny
308,00 zł 329,00 zł

Wózek na zakupy STEP2 o stabilnej jednolitej konstrukcji, wykonany z masywnego tworzywa sztucznego (możliwość mycia), o podwójnych ściankach w środku wypełnionych powietrzem.

Promocja!
Produkt dostępny!
45,90 zł

Uroczy zestaw czterech drewnianych ciasteczek zapakowanych w eleganckie pudełko, idealne na prezent. Idealna zabawka dla małej gosposi.

Produkt dostępny!
45,90 zł

Uroczy zestaw czterech drewnianych pączków zapakowanych w eleganckie pudełko, idealne na prezent. Idealna zabawka dla małej gosposi, lub urodzonego sprzedawcy.

Produkt dostępny!
59,00 zł

Idziesz na zakupy? Świetnie, tylko trzeba je jakoś dostarczyć do domu, zatem  Wózek - Koszyk francuskiej firmy Smoby - Ecoiffier to całkiem wygodne rozwiązanie.

Produkt dostepny
119,90 zł

Oto ulubione miejsca Zygzaka McQueena - Sklep z oponami Luigiego !

Produkt dostępny
159,00 zł

Supermarket Super Store Warzywniak firmy Smoby imituje profesjonalne, nowoczesne stanowisko kasowe rodem z supermarketu i z pewnością będzie wymarzonym prezentem dla malucha!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
269,00 zł

Niebieski wózek na zakupy od renomowanej, amerykańskiej firmy Step2 z pojemnym koszem i dużymi, solidnymi kołami, uatrakcyjni dzieciom zabawę w sklep. Może spełniać również funkcję taczki lub wózka dla lalek.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
269,00 zł

Różowy wózek na zakupy od renomowanej, amerykańskiej firmy Step2 z pojemnym koszem i dużymi, solidnymi kołami, uatrakcyjni dzieciom zabawę w sklep. Może spełniać również funkcję taczki lub wózka dla lalek.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów