Klocki Lego Ultra Agents

Klocki Lego Ultra Agents 

229,90 zł

Ultraagencie Curtis Bolt, mamy misję do wykonania! Zła Toxikita odkryła sekretne laboratorium na wyspie Pointer i zrzuca toksyczne bomby z helikoptera pilotowanego przez jej pachołka Retoksa.

Produkt dostepny
279,00 zł

Ultraagenci, ogłaszam czerwony alarm! Połączcie siły, by pokonać Psyclone'a władającego wiatrami superzłoczyńcę, który przyzywa burze i sieje spustoszenie w całym mieście Astor.

Produkt dostepny
169,89 zł

Wzywam ultraagenta Curtisa Bolta! Drillex próbuje przebić się do muzeum, aby ukraść purpurowy diament. Przypnij rakietowy plecak i leć do walki. Musisz użyć wszystkich zdolności, aby przechytrzyć Drillexa, który toczy się przed siebie w swojej straszliwej wiertnicy.

Produkt dostepny
199,90 zł

Ultraagencie Jacku Fury, czy jesteś gotowy? Tremor, superzłoczyńca o żelaznych pięściach, demoluje ulice miasta Astor w przerażającym pancernym pojeździe gąsienicowym. Twoje zadanie polega na ochronie ultraczipa, na którym zapisano wszystkie tajne plany Ultraagentów.

Produkt dostepny
199,99 zł

Pilnie wzywam ultraagenta Steve'a Zeala! Invizable włamał się do Banku Centralnego. Ucieka z sejfem pełnym złotych sztabek. Wskakuj do kabiny odlotowego tajnego motocykla i ruszaj w pościg ulicami miasta.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
44,90 zł

Pilnie wzywam młodego ultraagenta Maxa Burnsa! Adam Acid próbuje ukraść skrzynki toksycznych substancji z doków miasta Astor dla swojej przełożonej superzłoczyńczyni Toxikity.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
439,00 zł

Uwaga! Zły cyberhaker Terabyte atakuje mobilną centralę ultraagentów w ramach misji służącej wyłączeniu całej sieci komunikacyjnej miasta Astor. Wsiądź do ultranowoczesnej ciężarówki, uruchom ją w trybie tajnej jazdy i odpal automatyczne wyrzutnie rakiet, by odpędzić bandytę.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
49,90 zł

Ultraagencie Treyu Swift, uwaga! Spyclopi atakują miasto w pajęczym mechu! Ich cel to ukraść czip, w którym zapisano najtajniejsze pliki agentów. Schroń się za tarczą i odeprzyj ogień z miotaczy mecha, a potem odpowiedz salwą z własnego miotacza!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów