Klocki Lego Juniors

Klocki Lego Juniors 

59,89 zł

Zafunduj sobie dzień plażowej zabawy z zestawem Wycieczka na plażę LEGO® Juniors!

Produkt dostepny
129,00 zł

Gdziekolwiek się wybierasz, zabierz z sobą Walizeczkę - supermarket LEGO® Juniors. Zaopatrz łatwy do zbudowania supermarket w warzywa. Czerwony skuter dowiezie klientów na zakupy.

Produkt dostepny
169,00 zł

Odgrywaj niekończące się przygody w łatwym do zbudowania domu rodzinnym z serii LEGO® Juniors! Proste elementy pozwolą szybko rozpocząć zabawę — możesz odpocząć w dużym pokoju, przygotować posiłek w kuchni lub pobawić się w sypialni na górze.

Produkt dostepny
148,69 zł

Przemknij się wraz z Lloydem przez Zaginioną Świątynię, by odzyskać Miecz Ognia. Uważaj na lawę, ostrza pił i kołyszący się topór! Jeśli wężowy złoczyńca w helikopterze dotrze na miejsce wcześniej, przyleć wraz z Jayem na niebieskim smoku i dopilnuj, żeby nie udało mu się umknąć!

Produkt dostępny!
119,80 zł

Kopciuszek wybiera się na przejażdżkę w zaczarowanej karocy. Pojedziesz razem z nią? Poznaj dziarskiego Księcia z bajki i pobaw się ze szczeniaczkiem Kopciuszka. Później pomożesz jej przygotować się na bal. A zanim magia przestanie działać, popędzicie do domu!

Produkt dostępny!
199,00 zł

Zielony Goblin po raz kolejny na wolności! Pomóż chronić siedzibę Superbohatera i stań w walce ze złem. Wyrusz wraz ze Spider-Man'em jego helikopterem w pościg. Wyrzuć pajęczą sieć aby schwycić Goblina, a następnie przekaż go policji.

Produkt dostepny
174,91 zł

Rozkopiemy drogę dzięki ciężarówce do robót drogowych z serii LEGO® Juniors! Podnieś rampę, aby wyładować minikoparkę. Rozstaw znaki ostrzegawcze dla przejeżdżających pojazdów, a potem zabierz się do pracy, używając koparki i świdra. Pamiętaj, aby potem wrzucić gruz do kontenera.

Produkt dostępny!
78,90 zł

Arielka wybiera się na wyprawę karocą zaprzężoną w delfina. Pomóż jej w przygotowaniach! Na początek trzeba wybrać odpowiedni kwiat, którym ozdobi fryzurę. Później czeka was już tylko zabawa i niesamowita jazda. Odkryj tajemnice głębin w karocy z delfinem! Jej przyjaciel Florek też chce się przyłączyć do wycieczki.

Produkt dostępny!
179,89 zł

Dziś dzień wywozu śmieci! Wybierz się na przejażdżkę z pracownikami MPO. Dzięki łatwej do zbudowania śmieciarce z kontenerem możesz ruszać od razu.

Produkt dostepny
229,80 zł

Na farmie z kucykiem jest zawsze mnóstwo pracy. Usiądź w siodle i przygotuj się do skoków przez kolorowe przeszkody. Pamiętaj, aby potem wyczesać konia — dzięki temu będzie zawsze piękny.

Produkt dostępny!
49,90 zł

Rusz na Poszukiwanie skarbu piratów z zestawem LEGO® Juniors! W zestawie znajdziesz łódkę i łatwą do zbudowania fortecę z bezludnej wyspy, która czeka na zbadanie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
84,89 zł

Załóż kask i ruszaj na plac budowy. Użyj żurawia i stalowej kuli, aby wyburzyć mur. Załaduj taczkami cegły do cięzarówki i wywieź je poza plac budowy. Potem odbuduj mur, używając rusztowania… i gotowe!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
139,80 zł

Zajmij miejsce na pozycji startowej i ruszaj w najbardziej ekscytującym wyścigu w tym roku! Zbuduj czerwony i niebieski samochód wyścigowy oraz szykany. Przygotuj bramkę końcową oraz linię startu i mety, a potem ruszaj po zwycięstwo i puchar!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
198,90 zł

Z Walizeczką - straż pożarna LEGO® Juniors ugasisz każdy pożar! Złóż łatwy do zbudowania śmigłowiec strażacki, motocykl strażacki i remizę, a potem pomóż strażakom gasić pożar. Ten zestaw LEGO Juniors powstał, aby ułatwić rozpoczęcie zabawy z klockami LEGO®.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów