Domki ogrodowe

Domki ogrodowe 

na stronę
799,00 zł

Śliczny i oryginalny domek idealny do ogrodu jak również do dziecięcego pokoju. Domek zaprojektowali specjaliści z Francji dla dzieci już od 2 roku życia - jest to wymarzone miejsce do zabawy! Dzięki optymalnym rozmiarom będzie świetną atrakcją zarówno, w ogrodzie jak i w dziecinnym pokoju.

Produkt dostępny
1 099,01 zł

Bajecznie kolorowy, przestronny domek ogrodowy Floralie Neo z werandą stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojej pociechy i jej przyjaciół. Domek ma otwierane okienka oraz połówkowe drzwi wejściowe z otworem na listy i elektronicznym dzwonkiem - doskonały dodatek do zabawy w listonosza.

Produkt dostępny
3 550,00 zł

Bajkowy domek z serii Naturally Playful amerykańskiej firmy STEP2 poprzez swoją kolorystykę doskonale komponuje się z otoczeniem. Nietuzinkowy wystrój domku sprawia, że dzieci czują się jakby wchodziły do świata bajek.

Produkt dostępny
2 399,00 zł

Domek Farmera Step2 to urocza chatka inspirowanana wiejskim stylem. Posiada kominek, aneks kuchenny z umywalką, kranem obrotowym, palnikiem oraz wiele innych drobiazgów, którez pewnością urozmaicą zabawę dzieciom.

Produkt dostępny
1 299,99 zł

Ogrodowy domek amerykańskiej firmy Little Tikes oferuje niekończącą się interaktywną zabawę. Cztery różnorodne motywy umieszczone na ścianach domku pobudzą do kreatywnej i pełnej fantazji zabawy.

Produkt dostępny
977,90 zł

Ten cudowny żółty domek Little Tikes z zielonym dachem wniesie w życie Waszych pociech wiele radości. Pamiętacie jeszcze ile satysfakcji sprawiało Wam gotowanie zupek z kwiatów, lepienie piaskowych kotletów czy pieczenie ciast? Ehhh to były czasy... :)

Produkt dostępny
1 299,02 zł

Ten wspaniały zielony domek ogrodowy od amerykańskiej firmy Little Tikes wniesie w życie Waszych pociech wiele radośći. Dzieci będą czuły się jak dorosłe z myślą, że posiadają swój własny dom.

Produkt dostępny
1 499,00 zł

Wytrzymała, brązowa chata z belek od amerykańskiej firmy Little tikes wygląda jak drewniana! Z solidnymi, podwójnymi ścianami będzie służyła zabawie przez wiele lat. Idealne rozwiązanie na wiosenne, letnie dni. Dziecko będzie rozwijało się fizycznie i uczyło zabaw w grupie.

Produkt dostępny
269,00 zł

Stół wyposażony jest w wygodne siedziska oraz zaokrąglone, bezpieczne krawędzie. Na blacie stołu znajduje się ładna dekoracja z wizerunkiem ulubienicy maluchów Myszki Minnie w postaci pokrywy, pod którą znajduje się kuweta na drobiazgi, albo przybory plastyczne.

Produkt dostepny
1 399,00 zł

Wspaniały domek z okiennicami i podłogą na całą długość domku od amerykańskiej firmy STEP2. Całość konstrukcji wykonana z tworzywa sztucznego. Dłuższe ścianki domku posiadają duże podwójne otwory - okna, tak, aby dzieci mogły przez nie wyglądać a zarazem być pod stałą opieką.

Produkt dostępny!
2 899,00 zł

Wspaniały, nowoczesny domek rozrywki ze zjeżdżalnią od amerykańskiej firmy Step2 to spełnienie marzeń niejednego Malucha! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Każda ścianka domku posiada różne atrakcje.

Produkt dostępny!
2 198,99 zł

Luksusowy kuchenny kącik zabaw STEP2 o bryle zbliżonej do sześcianu pełniącego funkcję pomieszczenia kuchennego o minimalnej wysokości 120 cm a długości boku 130 cm. Dziecko wchodząc do tego pomieszczenia ma do dyspozycji trzy strefy funkcyjne.

Produkt dostępny!
5 349,00 zł

Bardzo atrakcyjny plac zabaw dla dzieci od renomowanej, amerykańskiej firmy Step2, doskonały zarówno na zewnątrz jak i do środka. Składają się na niego stojące ponad ziemią domek, wieża strażnicza i most łączący obydwie części.

Produkt dostępny!
755,00 zł 777,00 zł

Rewelacyjny stół piknikowy STEP2 dla sześciorga dzieci z dwoma ławeczkami o specjalnym wyprofilowanym siedzisku. Wykonany z masywnego tworzywa sztucznego o podwójnych ściankach wypełnionych w środku powietrzem.

Promocja!
Produkt dostępny!
755,00 zł 777,00 zł

Piaskowo - zielony stół piknikowy STEP2 dla sześciorga dzieci z dwoma ławeczkami o specjalnym wyprofilowanym siedzisku. Wykonany z masywnego tworzywa sztucznego o podwójnych ściankach wypełnionych w środku powietrzem.

Promocja!
Produkt dostępny!
1 199,00 zł

Ten edukacyjny, innowacyjny, ogrodowy domek do zabawy od amerykańskiej firmy LITTLE TIKES jest pełen przyjaznych środowisku cech i aktywności, dzięki czemu dzieci dowiedzą się jak sortować odpady, czym jest, czemu służy i jak wykorzystać energię słoneczną, jak dbać o ogród i wiele, wiele więcej!

Produkt dostępny!
489,00 zł

Fantastyczny, bajeczny domkek ogrodowy Forrest od renomowanej, hiszpańskiej firmy INJUSA. Solidna konstukcja i precyzyjne wykonanie gwarantują bezpieczną zabawę, która przyniesie Maluchom wiele frajdy.

Produkt dostępny!
1 499,00 zł

Wspaniały, bajeczny domek ogrodowy Toy House od renomowanej, hiszpańskiej firmy INJUSA. Solidna konstukcja i precyzyjne wykonanie gwarantują bezpieczną zabawę, która przyniesie Maluchom wiele frajdy.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 44 elementów