Smoby

Smoby 

na stronę
139,70 zł

Wysokiej jakości składana hulajnoga Myszka Minnie od renomowanej firmy SMOBY to wymarzony sprzęt dla niejednego dziecka. Stabilna konstrukcja i perfekcyjne wykonanie gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy. Dwukołowa składana hulajnoga z wizerunkiem ulubionej bohaterki Myszki Minnie to niezapomniana zabawa dla każdej dziewczynki!

Produkt dostępny
159,00 zł

Rewelacyjny rowerek Be MOVE Pszczółka Maja od renomowanej firmy SMOBY to marzenie niejednego dziecka! Rowerek z pewnością stanie się ulubionym towarzyszem podczas słonecznych spacerów dla każdego Malucha.

Produkt dostępny
854,00 zł

Rewelacyjny, czarny Quad X-POWER CARBONE od renomowanej firmy Smoby to marzenie niejednego Małego Rajdowca! Quad posiada świetną stylizację, dzięki której prezentuje się jak kopia profesjonalnych maszyn.

Produkt dostępny
799,00 zł

Śliczny i oryginalny domek idealny do ogrodu jak również do dziecięcego pokoju. Domek zaprojektowali specjaliści z Francji dla dzieci już od 2 roku życia - jest to wymarzone miejsce do zabawy! Dzięki optymalnym rozmiarom będzie świetną atrakcją zarówno, w ogrodzie jak i w dziecinnym pokoju.

Produkt dostępny
1 099,01 zł

Bajecznie kolorowy, przestronny domek ogrodowy Floralie Neo z werandą stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojej pociechy i jej przyjaciół. Domek ma otwierane okienka oraz połówkowe drzwi wejściowe z otworem na listy i elektronicznym dzwonkiem - doskonały dodatek do zabawy w listonosza.

Produkt dostępny
59,00 zł

Fantastyczna pozytywka pomoże szybciej zasnąć Twojemu Maluchowi.Atutem pozytywki jest atrakcyjny owalny wygląd z kolorowymi postaciami Cotoons, które obracają się w rytm delikatnej muzyki.

Produkt dostepny
68,90 zł

Prześliczna, kolorowa książeczka sprawi maluchowi wiele radości! Odnajdziemy w niej mnóstwo zwierząt w pięknej scenerii.

Produkt dostepny
269,00 zł

Stół wyposażony jest w wygodne siedziska oraz zaokrąglone, bezpieczne krawędzie. Na blacie stołu znajduje się ładna dekoracja z wizerunkiem ulubienicy maluchów Myszki Minnie w postaci pokrywy, pod którą znajduje się kuweta na drobiazgi, albo przybory plastyczne.

Produkt dostepny
139,00 zł

Stabilna zjeżdżalnia z szeroką podstawą dla najmłodszych sprawdzi się idealnie w domu, jak i w ogrodzie.

Produkt dostepny
154,40 zł

Dwustronna tablica na kredę i flamastry, inspiruje dzieci i rozwija w nich kreatywność. Tablica wyposażona jest w: półeczkę na przybory do rysowania, flamaster i komplet kolorowych kredek.

Produkt dostepny
63,80 zł

Kolorowe klocki 3 w 1 to doskonła zabawa dla maluszków. Klocki mogą być używane do budowania pierwszych konstrukcji, jako puzzle lub jako interaktywna zabawka - klocki kryją w sobie ciekawe elementy, a także dają możliwość zabawy w dopasowywanie kształtów.

Produkt dostepny
179,00 zł

Dwustronna, drewniana tablica daje mnóstwo radości w trakcie zabawy, inspiruje dzieci i rozwija w nich kreatywność.

Produkt dostepny
39,90 zł

Zestaw kliku kubeczków z wizerunkami postaci z serii Cotoons, które Twój maluch może połączyć w Wesołą Wieżę.

Produkt dostepny
39,90 zł

Zestaw kliku kubeczków z wizerunkami postaci z serii Cotoons, które Twój maluch może połączyć w wesołą, niebieską wieżę.

Produkt dostepny
57,00 zł

Różowy samochód z klockami to doskonała propozycja zabawy w sortowanie. Wesołe, barwne auto posiada otwory o odpowiednich kształtach i klorowe klocki, które maluch odpowiednio sortuje.

Produkt dostepny
114,70 zł

Małe dziewczynki będą zachwycone swoją własną, uroczą toaletką z motywem zabawnej kotki Hello Kitty. Toaletka została wyposażona w bezpieczne lustro, zamykaną szufladkę na kosztowności, "kuwetki" na różne dziewczęce drobiazgi, półeczkę na kosmetyki i grzebień.

Produkt dostepny
49,99 zł

Dzięki temu zestawowi, dziecko będzie radośnie uczyło się rozpoznawać kształty geometryczne i kolory.

Produkt dostepny
78,50 zł

Walizeczka lekarza dla dziewczynki lub chłopca z akcesoriami lekarskimi, to "niezbędnik" każdego małego lekarza.

Produkt dostepny
Pokazuje 1 - 18 z 110 elementów