Kettler

Kettler 

na stronę
357,70 zł

Fantastyczny rowerek biegowy Spirit Air stworzony po to, aby ułatwić dzieciom naukę jazdy na rowerze 2-kołowym. Podczas jazdy dziecko ma nie tylko wiele zabawy, ale również ćwiczy utrzymywanie równowagi, co w przyszłości zaowocuje znakomitym opanowaniem jazdy na tradycyjnym rowerze.

Produkt dostępny
349,00 zł 379,00 zł

Rowerek Run Air Layana idealnie nadaje się dla dzieci od 2 lat, które mogą już doskonalić się w jeździe na rowerku biegowym. Dzięki niemu Twoje dziecko szybciej załapie technikę jazdy i nauczy się łapać równowagę przed przesiadką na tradycyjny rowerek z pedałami.

Promocja!
Produkt dostępny
279,00 zł

Wysokiej jakości hulajnoga Scooter Boy w kolorze zielonym marki KETTLER to doskonała forma nauki jazdy, świetnie rozwija koordynację ruchową, zmysł równowagi i motorykę u malucha.

Produkt dostępny!
264,50 zł

Wysokiej jakości hulajnoga Scooter Boy w kolorze czerwonym marki KETTLER to doskonała forma nauki jazdy, świetnie rozwija koordynację ruchową, zmysł równowagi i motorykę u malucha.

Produkt dostępny!
1 999,00 zł

Już dziś zadbaj o zdrowie i kondycję swojej Pociechy, inwestując w najwyższej jakości stanowisko gimnastyczne KETTLERA! Urządzenie jest wykonane z największą starannością z wysokiej jakości materiałów tak, aby zapewnić Twojemu Maluchowi 100% bezpieczeństwo.

Produkt dostępny!
1 678,00 zł

Już dziś zadbaj o zdrowie i kondycję swojej Pociechy, inwestując w najwyższej jakości huśtawkę KETTLERA! Hustawka jest wykonana z największą starannością z wysokiej jakości materiałów tak, aby zapewnić Twojemu Maluchowi 100% bezpieczeństwo.

Produkt dostępny!
349,90 zł

Runbike Rower biegowy Spirit Air to wspaniały pojazd firmy Kettler, pozwalający na trenowanie chodzenia, biegania, a co najważniejsze, zmysłu równowagi. Idealne rozwiązanie dla dzieci, które nie mogą rozstać się z jeździkiem a nie do końca radzą sobie jeszcze na rowerze.

Produkt dostępny!
349,90 zł

Runbike Air Racing to wspaniały rowerek bez pedałów firmy Kettler, pozwalający na trenowanie chodzenia, biegania, a co najważniejsze, zmysłu równowagi. Pojazd bez pedałów, to idealne rozwiązanie dla dzieci, które nie mogą rozstać się z jeździkiem, a nie do końca radzą sobie jeszcze na rowerze.

Produkt dostępny!
369,00 zł 399,00 zł

Jeśli szukasz dla swojego dziecka bezpiecznego rowerka o wysokiej jakości a do tego cenisz sobie modny design to jesteś we właściwym miejscu. Ten fantastyczny rowerek został wyprodukowany specjalnie dla najmłodszych rowerzystów i zapewnia im 100% bezpieczeństwo.

Promocja!
Produkt dostępny
1 429,00 zł

Już dziś zadbaj o zdrowie i kondycję swojej Pociechy, inwestując w najwyższej jakości metalową huśtawkę ogrodową KETTLER Vario 3! Huśtawka jest wykonana z największą starannością z wysokiej jakości materiałów tak, aby zapewnić Twojemu Maluchowi 100% bezpieczeństwo.

Produkt dostępny
429,00 zł

Rewelacyjna huśtawka równoważna KETTLER z funkcją karuzeli - idealna do ogrodu. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. Rewelacja na upalne dni!

Produkt dostępny!
339,00 zł 399,00 zł

Wspaniały rowerek biegowy Spirit Air Starlet stworzony po to, aby ułatwić dzieciom naukę jazdy na rowerze 2-kołowym. Podczas jazdy dziecko ma nie tylko wiele zabawy, ale również ćwiczy utrzymywanie równowagi, co w przyszłości zaowocuje znakomitym opanowaniem jazdy na tradycyjnym rowerze.

Promocja!
Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
199,00 zł

Nowoczesny rowerek trójkołowy Kettler Waldi jest doskonałą propozycją dla dzieci i rodziców ceniących sobie najmodniejszy design oraz wspaniałą jakość produktu. Ten fantastyczny rowerek został wyprodukowany specjalnie dla najmłodszych rowerzystów i zapewnia im 100% bezpieczeństwo. Dzieki niskiemu położeniu środka ciężkości, rowerek jest bardzo stabilny i...

Brak w magazynie
Brak w magazynie
419,00 zł

Nowoczesny rowerek trójkołowy Kettler Toptrike Air jest doskonałą propozycją dla dzieci i rodziców ceniących sobie najmodniejszy design oraz wspaniałą jakość produktu. Ten fantastyczny rowerek został wyprodukowany specjalnie dla najmłodszych rowerzystów i zapewnia im 100% bezpieczeństwo.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
239,00 zł

Rewelacyjny rowerek biegowy KETTLER Runbike Speedy w kolorze różowym stworzony po to, aby ułatwić dzieciom naukę jazdy na rowerze 2-kołowym. Podczas jazdy dziecko ma nie tylko wiele zabawy, ale również ćwiczy utrzymywanie równowagi, co w przyszłości zaowocuje znakomitym opanowaniem jazdy na tradycyjnym rowerze.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
179,00 zł

Rowerek biegowy Speedy PABLO 12,5" renomowanej firmy KETTLER to sprzęt, dzięki któremu Twoje dziecko błyskawicznie nauczy się utrzymywać równowagę na dwóch kółkach. Rowerek idealnie nadaje się dla dzieci od 2 roku życia, które mogą już doskonalić się w jeździe na rowerku biegowym.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
239,00 zł

Rowerek biegowy Speedy EMMA 12,5" renomowanej firmy KETTLER to sprzęt, dzięki któremu Twoje dziecko błyskawicznie nauczy się utrzymywać równowagę na dwóch kółkach. Rowerek idealnie nadaje się dla dzieci od 2 roku życia, które mogą już doskonalić się w jeździe na rowerku biegowym.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
239,00 zł

Rowerek biegowy Spirit Rocket renomowanej firmy KETTLER to sprzęt, dzięki któremu Twoje dziecko błyskawicznie nauczy się utrzymywać równowagę na dwóch kółkach. Rowerek idealnie nadaje się dla dzieci od 2 roku życia, które mogą już doskonalić się w jeździe na rowerku biegowym.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 48 elementów