Mickey i Minnie Mouse

Mickey i Minnie Mouse 

179,00 zł

Klasyka dla dziewczynek w nowym wydaniu - ergonomiczny, solidny i efektowny BIG Jeździk New Bobby Car Myszka Minnie w kolorze różowym.

Produkt dostępny
139,70 zł

Wysokiej jakości składana hulajnoga Myszka Minnie od renomowanej firmy SMOBY to wymarzony sprzęt dla niejednego dziecka. Stabilna konstrukcja i perfekcyjne wykonanie gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy. Dwukołowa składana hulajnoga z wizerunkiem ulubionej bohaterki Myszki Minnie to niezapomniana zabawa dla każdej dziewczynki!

Produkt dostępny
269,00 zł

Stół wyposażony jest w wygodne siedziska oraz zaokrąglone, bezpieczne krawędzie. Na blacie stołu znajduje się ładna dekoracja z wizerunkiem ulubienicy maluchów Myszki Minnie w postaci pokrywy, pod którą znajduje się kuweta na drobiazgi, albo przybory plastyczne.

Produkt dostepny
569,00 zł

Fantastyczna zjeżdżalnia Mickey Mouse od renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Bardzo stabilna i solidna konstrukcję zapewnia bezpieczną zabawę dzieciom. Idealna do ogrodu. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. Doskonała zabawka dla Twoich dzieci! Rewelacja na upalne dni!

Produkt dostępny!
599,00 zł

Fantastyczna zjeżdżalnia Minnie Mouse od renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Bardzo stabilna i solidna konstrukcję zapewnia bezpieczną zabawę dzieciom. Idealna do ogrodu. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. Doskonała zabawka dla Twoich dzieci! Rewelacja na upalne dni!

Produkt dostępny!
648,00 zł

Rewelacyjny, bajeczny domek ogrodowy Mickey Mouse od renomowanej, hiszpańskiej firmy INJUSA. Solidna konstukcja i precyzyjne wykonanie gwarantują bezpieczną zabawę, która przyniesie Maluchom wiele frajdy.

Produkt dostępny!
189,80 zł

Pomóż dziecku posadzić kaczora Donalda i Goofy'ego w motorówce. W tym czasie Miki będzie wam robić zdjęcia z pomostu przed domkiem na plaży. Budowanie i przebudowywanie tego wakacyjnego modelu oraz wymyślanie własnych historii to świetna zabawa dla młodych fanów Disneya.

Produkt dostępny!
86,90 zł 99,90 zł

Możliwość odgrywania różnych scenek w warsztacie Myszki Miki będzie ogromną frajdą dla małych fanów Disneya. Poza wielkim, czerwonym samochodem, który zapewni wiele godzin zabawy, w zestawie są też klocki z rysunkiem narzędzi, kanapek i znaku warsztatu. Dzięki nim dzieci będą wymyślać własne historie.

Promocja!
Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
159,00 zł

Centrum zabaw Mikiego i Minnie oferuje dzieciom mnóstwo wspaniałej, zajmującej zabawy z ulubionymi postaciami z bajki Disneya. Ten zestaw sprawi, że magiczny świat bohaterów Klubu Przyjaciół Myszki Miki ożyje w Twoim pokoju!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
109,49 zł

Śliczna Minnie jest ubrana w uroczą sukienkę z kokardką, po naciśnięciu której aktywują się światełka i dźwięki! To mnóstwo radosnej interaktywnej zabawy w modę i odgrywanie najwspanialszych przygód tej uroczej bohaterki!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
199,00 zł

Stabilny i bardzo bezpieczny jeździk dla dzieci od renomowanej firmy Smoby. Zabawka rośnie razem z dzieckiem :) Atrakcję stanowi elektroniczny klakson z dźwiękami.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
199,00 zł

Mobilny panel z efektami świetlno - dźwiękowymi w zależności od wybranego przycisku wskazuje dziecku w jakim nastroju jest laleczka i na co ma ochotę. Dołączone do zestawu akcesoria pozwalają na zaspokojenie jej potrzeb.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
127,90 zł

Możliwość zabawy w uroczej kawiarence Myszki Minnie będzie wielką atrakcją dla małych fanów Disneya! Klocki LEGO® DUPLO® zostały zaprojektowane specjalnie dla początkujących konstruktorów, dlatego model jest łatwy do zbudowania.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
279,90 zł

Cudowny rowerek trójkołowy Smoby Be Move Confort Myszka Minnie ucieszy każdą dziewczynkę! Rowerek Smoby  to najwyższej jakości oryginalny, francuski produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat.sm

Brak w magazynie
Brak w magazynie
157,70 zł

Wspaniała piaskownica o kształcie muszelki, wyprodukowana przez renomowaną hiszpańską firmę Injusa. Idealna w domu i ogrodzie. Nadaje się do zabaw grupowych, Rozwija sprawność fizyczną dziecka, Idealna zabawka dla Twoich Dzieci! Rewelacja na upalne dni!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
679,00 zł

Bajeczne domki ogrodowe renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Do wykorzystania zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Wysoka jakość wykonania z powłoką anty UV gwarantuje odporność na działanie warunków atmosferycznych. Domek z wizerunkiem ulubionej bohaterki wielu dzieci Myszki Minnie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów