Mickey i Minnie Mouse

Mickey i Minnie Mouse 

189,80 zł

Pomóż dziecku posadzić kaczora Donalda i Goofy'ego w motorówce. W tym czasie Miki będzie wam robić zdjęcia z pomostu przed domkiem na plaży. Budowanie i przebudowywanie tego wakacyjnego modelu oraz wymyślanie własnych historii to świetna zabawa dla młodych fanów Disneya.

Produkt dostępny!
86,90 zł 99,90 zł

Możliwość odgrywania różnych scenek w warsztacie Myszki Miki będzie ogromną frajdą dla małych fanów Disneya. Poza wielkim, czerwonym samochodem, który zapewni wiele godzin zabawy, w zestawie są też klocki z rysunkiem narzędzi, kanapek i znaku warsztatu. Dzięki nim dzieci będą wymyślać własne historie.

Promocja!
Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
159,00 zł

Centrum zabaw Mikiego i Minnie oferuje dzieciom mnóstwo wspaniałej, zajmującej zabawy z ulubionymi postaciami z bajki Disneya. Ten zestaw sprawi, że magiczny świat bohaterów Klubu Przyjaciół Myszki Miki ożyje w Twoim pokoju!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
109,49 zł

Śliczna Minnie jest ubrana w uroczą sukienkę z kokardką, po naciśnięciu której aktywują się światełka i dźwięki! To mnóstwo radosnej interaktywnej zabawy w modę i odgrywanie najwspanialszych przygód tej uroczej bohaterki!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
127,90 zł

Możliwość zabawy w uroczej kawiarence Myszki Minnie będzie wielką atrakcją dla małych fanów Disneya! Klocki LEGO® DUPLO® zostały zaprojektowane specjalnie dla początkujących konstruktorów, dlatego model jest łatwy do zbudowania.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów