Klocki BIG

Klocki BIG 

na stronę
198,90 zł

Cała rodzina Peppy w super domku na drzewie - nie ma to jak zabawa w ogrodzie! Co tym razem wymyśli Peppa?

Produkt dostępny!
214,00 zł

Świnka Peppa rusza w podróż! W kolorowym pudełku twoje dziecko znajdzie 95 elementów, z których zbuduje dużą stację kolejową z torami. Do zestawu dodana jest także lokomotywa z wagonikami.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Masza i Niedźwiedź to pełni pogodnego humoru, bohaterowie serialu stworzonego na podstawie rosyjskiej bajki ludowej o wspólnym życiu Maszy - dziewczynki zagubionej w lesie i niedźwiedzia - zasłużonego artysty cyrkowego.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Masza i Niedźwiedź pełni pogodnego humoru bohaterowie serialu stworzonego na podstawie rosyjskiej bajki ludowej o wspólnym życiu Maszy - dziewczynki zagubionej w lesie i niedźwiedzia - zasłużonego artysty cyrkowego. Teraz w formie klocków do układania dla fanów serialu od firmy Big.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Zestaw telewizyjny zawiera klocki, z których możemy zbudować pokój telewizyjny dla Niedźwiedzia. Mamy tu krzesełko, telewizor z półeczką oraz figurkę Niedźwiedzia.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Ten zestaw zawiera klocki z których możemy stworzyć kącik do Tea Time. Mamy tu krzesełka, zestaw do parzenia herbaty z imitacją samowaru oraz figurkę Niedźwiadka. 

Produkt dostępny!
86,90 zł

Zestaw Ogród Maszy to 31 elementów klocków do składania w poręcznym pudełku z wieczkiem. Powstanie z nich ogród rezolutnej dziewczynki, w którym będzie mogła pielegnować warzywa , np. marchewki, zbierać słodkie truskawki.

Produkt dostępny!
86,90 zł

Zestaw Ogród Miszy to 21 elementów klocków do składania w poręcznym pudełku z wieczkiem. Powstanie z nich ogród niedźwiedzia brunatnego, w którym jego przyjaciółka Masza zapewne dokona spustoszenia, to tylko kwestia czasu.

Produkt dostępny!
94,89 zł

Zestaw Zabawny Pociąg zawiera 32 elementy do zmontowania torów, pociągu ( lokomotywa + wagon). Dodatkowo z klocków możemy zbudować mały ogród a także znajdziemy w nim szlaban, światła sygnalizacyjne oraz figurkę Maszy.

Produkt dostępny!
144,40 zł

Zestaw Dom Maszy to 95 elementów klocków do składania. Powstanie z nich duży dom, w którym nasza mała bohaterka będzie mogła odpoczywać po dniu pełnym przygód. Dom utrzymany w stylu wiejskiej chaty z okienkami, schodami.

Produkt dostępny!
229,00 zł

Dom Niedźwiedzia Miszy to zestaw 162 elementów klocków do składania. Powstanie z nich duży dom niedźwiedzia brunatnego, który dzieli się na pokój dzienny i sypialnię. Na tarasie, z którego niedźwiedź może podziwiać widoki, znajduje się parasol.

Produkt dostępny!
47,90 zł

Hello Kitty Mała Farma oferuje wiele możliwości do zabawy. Wesoły, różowy ciągnik z łyżką i pojemną przyczepą jest niezastąpiony w pracy na gospodarstwie. A po pracy koniecznie zabierz Kitty na przejażdżkę na białym kucyku.

Produkt dostępny
69,80 zł

Zapraszamy do kolorowego świata Hello Kitty niemieckiej firmy BIG!Tym razem kolorowi przyjaciele zapraszają nas do modnego butiku z mnóstwem fantastycznych dodatków takich jak lada z kasą, nowoczesne szafeczki, czy piękna "szklana ozdoba", nadająca charakter temu miejscu.

Produkt dostępny
159,00 zł

Świnka Peppa zaprasza do wspólnej zabawy na placu zabaw! Na dwóch poziomach domku każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz domku z drabinką jest tu także zjeżdżalnia a nawet dwie huśtawki!

Produkt dostępny!
209,00 zł

Zapraszamy do kolorowego świata Świnki Peppy niemieckiej firmy BIG! Tym razem zwierzaki zapraszają nas do wspólnej zabawy na wybudowanym lunaparku.

Produkt dostępny!
94,89 zł

Zestaw plac zabaw zawiera 29 elementy do zmontowania placu zabaw zjeżdżalnia z basenem. Dodatkowo z klocków możemy zbudować mały ogród a także znajdziemy w nim schody oraz dwie figurki: Maszy oraz jej przyjaciela Niedźwiedzia.

Produkt dostępny!
169,90 zł

Zapraszamy do kolorowego świata Hello Kitty niemieckiej firmy BIG!Tym razem kolorowe zwierzaki zapraszają nas do ślicznego budynku - szkoły Hello Kitty z mnóstwem fantastycznych dodatków! Zestaw zawiera mnóstwo kolorowych klocków, z których maluchy mogą wybudować szkołę oraz wspaniały samochód.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast !
129,00 zł

Odkryj wspaniały świat Pszczółki Mai i jej przyjaciół, bawiąc się klockami marki BIG. Maja uwielbia przygody i nowe wyzwania. W codziennościach towarzyszy jej pszczółka Gucio. W swoim życiu poza ulem, Pszczółka Maja ma wiele różnych przygód, które pomagają jej zrozumieć świat i poznać jego mieszkańców.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów