Akcesoria do jeździków

Akcesoria do jeździków 

109,00 zł

Dzieci będą zachwycone wielogodzinną zabawą z czerwoną przyczepką New Bobby Car, która stanowi dodatek dla wszystkich jeździków BIG Bobby Cars. Solidna, praktyczna przyczepka posiada bardzo dużo miejsca do transportu wszystkich ważnych przedmiotów, które młody kierowca potrzebuje ze sobą zabrać.

Produkt dostępny
199,99 zł

Drewniana przyczepka do jeżdzika. Wspaniały dodatek dla małych odkrywców. Do przyczepki możemy zapakować wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyć w pierwszą rowerową wycieczkę.

Produkt dostępny
124,00 zł

Czarna - szeroka - mocna: przyczepa do jeździka BIG Bobby Car Fulda z bardzo szerokimi, cichymi oponami doskonale trzyma się drogi i zapewnia niski poziom hałasu a także umożliwia jazdę po różnych nawierzchniach. Solidna, praktyczna przyczepka posiada bardzo dużo miejsca do transportu wszystkich ważnych przedmiotów.

Produkt dostępny
43,39 zł

Dźwiękowa stacyjka marki BIG to realistyczne uzupełnienie każdego jeździka BIG wyposażonego w sekretny schowek. Kluczyk jest wyjmowalny, zatem wystarczy go włożyć, przekręcić i .... słychać odgłosy uruchamiania i jazdy prawdziwego samochodu!

Produkt dostępny
109,00 zł

Dzieci będą zachwycone wielogodzinną zabawą z niebieską przyczepką BIG Bobby Car, która stanowi dodatek dla wszystkich jeździków BIG Bobby Cars. Solidna, praktyczna przyczepka posiada bardzo dużo miejsca do transportu wszystkich ważnych przedmiotów, które młody kierowca potrzebuje ze sobą zabrać.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
49,80 zł

Regulowany 3 - stopniowo drążek do pchania jeździków Bobby Car firmy BIG. Niezwykle przydatne udogodnienie, gdy chcemy sprawować kontrolę nad poczynaniami młodego kierowcy lub też wtedy, gdy małe nóżki zmęczą się podczas dłuższego spaceru.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
38,90 zł

BIG Migajacy klakson to realistyczne uzupełnienie każdego jeździka BIG wyposażonego w sekretny schowek. Urządzenie posiada 3 przyciski, po naciśnięciu których słychać odgłosy uruchamiania i jazdy prawdziwego samochodu! Dodatkowo emitowane są sygnały świetlne, co zwiększa atrakcyjność zabawy.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
29,99 zł

Wolna droga dla pojazdu na sygnale!BIG Sygnalizacja świetlna SOS światło i dźwięk to fantastyczny dodatek dla jeździków BIG! Może być zamontowana na dowolnym pojeździe BIG wyposażonym w sekretny schowek.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
17,90 zł

BIG Linka holownicza to idealne rozwiązanie, gdy małe stópki sie zmęczą lub gdy potrzebne jest wspomaganie przy pokonywaniu górki....BIG Czerwona Lina holownicza z żółtym uchwytem pasuje do wszystkich pojazdów BIG Bobby Car wyposażonych w uchwyt holowniczy.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
44,44 zł

BIG Świtła Led light to doskonały dodatek do jeździków BIG.Dzięki zastosowaniiu nowoczesnej technologii LED energooszczędne BIG-LED-LIGHT świeci mocnym światłem, nie uszkadzając wrażliwej siatkówki oczu dzieci.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
79,00 zł

Kierownica BIG Multi Sound gwarantuje wyjątkowe i ekscytujące atrakcje wszystkim małym właścicielom jeździków BIG Bobby Car. Kierownica jest oparta na konstrukcji kierownicy Formuły 1 i dzięki stylowej kolorystyce sprawia, że ta jest bardzo podobna do rzeczywistego projektu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
113,00 zł

Zabawny dystrybutor Cozy Pumper stylistycznie i funkcjonalnie dopasowany został do pojazdów z linii Cozy, równie dobrze sprawdzi się przy innych dużych pojazdach, które należy "tankować". Wąż z pistoletem do nalewania paliwa są lekkie i idealnie dopasowane do rączek dziecka.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów