Big

Big 

na stronę
179,00 zł

Klasyka dla dziewczynek w nowym wydaniu - ergonomiczny, solidny i efektowny BIG Jeździk New Bobby Car Myszka Minnie w kolorze różowym.

Produkt dostępny
129,00 zł

Doskonały samochód terenowy ciężarówka do zabaw w domu i na zewnątrz. Najlepsza jakość na rynku! Niemiecka wytrzymałość i precyzja. Ogromne pół metrowe auto - jeździk zachwyci każde dziecko!Zabawka stworzona z myślą o najmłodszych.

Produkt dostępny
229,00 zł

Wspaniały Motocykl Big w kolorze żółtym ucieszy każdego Malucha w wieku od 18 miesięcy. Teraz także Twoje dziecko może zasiąść na motocyklu i poczuć wiatr we włosach. Jeżdżenie na motocyklu uczy dzieci sprawności ruchowej oraz ćwiczy równowagę.

Produkt dostępny
109,00 zł

Dzieci będą zachwycone wielogodzinną zabawą z czerwoną przyczepką New Bobby Car, która stanowi dodatek dla wszystkich jeździków BIG Bobby Cars. Solidna, praktyczna przyczepka posiada bardzo dużo miejsca do transportu wszystkich ważnych przedmiotów, które młody kierowca potrzebuje ze sobą zabrać.

Produkt dostępny
139,00 zł

Dzięki wysokiej jakości i materiałom przyjaznym dzieciom, niebieski jeździk BIG Bobby Car Classic jest ulubionym pojazdem dla małych kierowców. Stylowy wygląd ozdobiony wesołymi delfinami kusi oko i przyciąga uwagę nie tylko dzieci.

Produkt dostępny
189,00 zł

Młodzi fani off-road'owych szaleństw mogą teraz cieszyć się takimi samymi emocjami także w domu: BIG New Bobby Car Fulda pozwala dzieciom spełnić swoje rajdowe fantazje zarówno na zewnątrz jak i w domu.

Produkt dostępny
198,90 zł

Cała rodzina Peppy w super domku na drzewie - nie ma to jak zabawa w ogrodzie! Co tym razem wymyśli Peppa?

Produkt dostępny!
214,00 zł

Świnka Peppa rusza w podróż! W kolorowym pudełku twoje dziecko znajdzie 95 elementów, z których zbuduje dużą stację kolejową z torami. Do zestawu dodana jest także lokomotywa z wagonikami.

Produkt dostępny!
79,99 zł

Wózek widłowy Big Power Worker zawiera w zestawie paletę oraz kartonik z logiem producenta Big. Dzięki uchwytom znajdującym się z boku można poruszać widłami w górę i w dół lub rozładować paczkę na jedną ze stron.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Masza i Niedźwiedź to pełni pogodnego humoru, bohaterowie serialu stworzonego na podstawie rosyjskiej bajki ludowej o wspólnym życiu Maszy - dziewczynki zagubionej w lesie i niedźwiedzia - zasłużonego artysty cyrkowego.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Masza i Niedźwiedź pełni pogodnego humoru bohaterowie serialu stworzonego na podstawie rosyjskiej bajki ludowej o wspólnym życiu Maszy - dziewczynki zagubionej w lesie i niedźwiedzia - zasłużonego artysty cyrkowego. Teraz w formie klocków do układania dla fanów serialu od firmy Big.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Zestaw telewizyjny zawiera klocki, z których możemy zbudować pokój telewizyjny dla Niedźwiedzia. Mamy tu krzesełko, telewizor z półeczką oraz figurkę Niedźwiedzia.

Produkt dostępny!
29,90 zł

Ten zestaw zawiera klocki z których możemy stworzyć kącik do Tea Time. Mamy tu krzesełka, zestaw do parzenia herbaty z imitacją samowaru oraz figurkę Niedźwiadka. 

Produkt dostępny!
86,90 zł

Zestaw Ogród Maszy to 31 elementów klocków do składania w poręcznym pudełku z wieczkiem. Powstanie z nich ogród rezolutnej dziewczynki, w którym będzie mogła pielegnować warzywa , np. marchewki, zbierać słodkie truskawki.

Produkt dostępny!
86,90 zł

Zestaw Ogród Miszy to 21 elementów klocków do składania w poręcznym pudełku z wieczkiem. Powstanie z nich ogród niedźwiedzia brunatnego, w którym jego przyjaciółka Masza zapewne dokona spustoszenia, to tylko kwestia czasu.

Produkt dostępny!
94,89 zł

Zestaw Zabawny Pociąg zawiera 32 elementy do zmontowania torów, pociągu ( lokomotywa + wagon). Dodatkowo z klocków możemy zbudować mały ogród a także znajdziemy w nim szlaban, światła sygnalizacyjne oraz figurkę Maszy.

Produkt dostępny!
144,40 zł

Zestaw Dom Maszy to 95 elementów klocków do składania. Powstanie z nich duży dom, w którym nasza mała bohaterka będzie mogła odpoczywać po dniu pełnym przygód. Dom utrzymany w stylu wiejskiej chaty z okienkami, schodami.

Produkt dostępny!
229,00 zł

Dom Niedźwiedzia Miszy to zestaw 162 elementów klocków do składania. Powstanie z nich duży dom niedźwiedzia brunatnego, który dzieli się na pokój dzienny i sypialnię. Na tarasie, z którego niedźwiedź może podziwiać widoki, znajduje się parasol.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 80 elementów