Klocki Mega Bloks Tomek i Przyjaciele

Klocki Mega Bloks Tomek i Przyjaciele 

169,00 zł

Pip pip! Oto nadjeżdża Tomek, ważna ciuchcia Centrum Ratunkowego. Kiedy Tomek jeździ po torach Harold helikopter może wszystko obserwować z góry.

Produkt dostępny
139,00 zł

Odkryj z Piotrkiem, co to znaczy heroizm i odwaga. Zbuduj ważną scenerię z filmu i udekoruj klocki naklejkami, które znajdziecie w opakowaniu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
129,00 zł

Tomek i Przyjaciele Piotrek w Myjni dla pociągów od Mega Bloks to komplet klocków w praktycznym opakowaniu. Zamknięty w wygodnym do przechowywania pojemniku zestaw, zawiera 80 elementów do kreatywnej zabawy. Z klocków możemy zbudować fantastyczną myjnię dla lokomotyw z wyspy Sodor z torami, po których będzie poruszał się Piotruś.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
95,50 zł

Zestaw "Pierwsza Pomoc" składa się z 32 elementów, zawiera między innymi Helikopter i Ciężarówkę i wiele elementów specjalnych. Klocki, mają tę przewagę nad innymi zabawkami, że rozwijają wyobraźnię i kreatywość w zdecydowanie większym stopniu, niż inne podobne zabawki.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
169,00 zł

Każdy dzień na wyspie Sodor to jakaś przygoda. Tu nie można nigdy się nudzić. Tym razem dzięki praktycznemu i wygodnemu stolikowi, czeka nas dzień pełen pracy na stacji w Grotkowie. W zestawie znajdziemy ciuchcię Tomka, tory i 65 klocków, dzięki czemu Mały Maszynista ma przed sobą godziny wspaniałej zabawy. W blacie stolika znajduje się kuweta do...

Brak w magazynie
Brak w magazynie
64,00 zł

Zestaw  "Tomek na ratunek" składa się z 29 elementów, w tym Ciuchci, jedmego wagonika i wielu elementów specjalnych. Dodatkową atrakcją są naklejki, które samodzielnie musimy umieścić na wskazanych, miejscach. Zestaw pasuje do każdego innego zestawu „Tomek i Przyjaciele” od Mega Bloks, przez co możemy zbudować naprawdę duży i bajkowy świat Tomka.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów