Lista produktów producenta: Rolly Toys

na stronę
439,00 zł

Zamiatarka John Deere od niemieckij firmy Rolly Toys to idealna zabawka dla każdego ogrodnika i farmera! Dzieci od małego interesują się pojazdami, które widzą na ulicach. Szczególnie tymi, które dodatkowo pełnią jakieś ciekawe funkcje i wyposażone są w dodatkowy sprzęt. Zamiatarka jest jednym z nich!

Produkt dostępny
549,00 zł

Traktor na Pedały CLAAS Axos 340 to jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Doskonale wykonany z niemiecką precyzją, z wysokiej jakości materiałów zapewni Twojemu dziecku wiele godzin świetnej zabawy i rozrywki!

Produkt dostępny
629,00 zł 649,00 zł

Wielka Przyczepa Multi Trailer to idealne uzupełnienie każdego traktorka Rolly Toys! Doskonale wykonana z niemiecką precyzją, z wysokiej jakości materiałów zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy. Bardzo stabilna i wytrzymała konstrukcja pozwala na przewożenie w niej nawet cięższego ładunku.

Promocja!
Produkt dostępny
589,00 zł

Czerwono-biały Traktor na pedały Steyr to jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Precyzyjnie wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy i ruchu na świeżym potwietrzu!

Produkt dostępny
515,00 zł 545,00 zł

Ogromny Traktor na pedały MASSEY FERGUSON to wyprodukowany przez niemiecką firmę Rolly Toys, najwyższej jakości pojazd! Precyzyjnie wykonany, solidny traktor zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy i ruchu na świeżym potwietrzu!

Promocja!
Produkt dostępny
279,00 zł

Wspaniała koparka na licencji John Deere wyprodukowana przez niemiecką firmę Rolly Toys. Precyzyjnie wykonana, solidna koparka zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy i ruchu na świeżym potwietrzu! Trwałość pojazdu gwarantuje emocjonującą zabawę przez wiele sezonów!

Produkt dostępny
949,00 zł

ROLLY TOYS Traktor John Steyr to jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję!

Produkt dostępny!
1 149,00 zł 1 199,00 zł

Największy traktor na pedały z dostępnych na rynku! Traktor X-Trac PREMIUM od renomowanej firmy Rolly Toys to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty.

Promocja!
Produkt dostępny!
599,00 zł

Doskonały traktor na pedały dla ogrodnika i farmera! Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół. Zielony traktor na pedały Farmtrack Fendt to marzenie niejednego dziecka. Idealny prezent na każdą okazję!

Produkt dostępny!
199,90 zł

Rewelacyjny jeździk - traktor CASE CVX w kolorze czerwonym od renomowanej firmy ROLLY TOYS. Pojazd wyposażony jest w schowek na drobiazki, umieszczony pod maską. Solidna konstukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkową atrakcją jest jest sygnał dźwiękowy, który z pewnością umili zabawę.

Produkt dostępny!
239,00 zł

Rewelacyjny jeździk - traktor John Deere w kolorze zielonym od renomowanej firmy ROLLY TOYS. Pojazd wyposażony jest w schowek na drobiazki, umieszczony pod maską. Solidna konstukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkową atrakcją jest jest sygnał dźwiękowy, który z pewnością umili zabawę.

Produkt dostępny!
199,90 zł

Rewelacyjny jeździk - traktor Steyr 4115 Multi w kolorze czerwonym od renomowanej firmy ROLLY TOYS. Pojazd wyposażony jest w schowek na drobiazki, umieszczony pod maską. Solidna konstukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkową atrakcją jest jest sygnał dźwiękowy, który z pewnością umili zabawę.

Produkt dostępny!
489,00 zł

ROLLY TOYS Farmtrack to jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół ! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję!

Produkt dostępny!
359,00 zł

Jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku!Traktor Kid John Deere to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół! Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej z jazdą poradzi sobie nawet małe dziecko.

Produkt dostępny!
899,00 zł

Traktor X-TRAC na pedały Premium przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Największy pojazd na rynku, na napęd łańcuchowy!

Produkt dostępny!
689,00 zł

Traktor na Pedały John Deere to jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku na licencji John DEERE! Doskonale wykonany z niemiecką precyzją, z wysokiej jakości materiałów zapewni Twojemu dziecku wiele godzin świetnej zabawy i rozrywki!

Produkt dostępny
599,00 zł

Chcesz sprawić dziecku radość a jednocześnie zachęcić do ruchu i zabawy na świeżym powietrzu? Zainwestuj w zielony Traktor X-TRAC na pedały od niemieckiej firmy Rolly Toys na licencji John Deere - wiodącego światowego producenta sprzętu rolniczego!

Produkt dostępny
369,00 zł 399,00 zł

Czerwono-biały Traktor na pedały Steyr to jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Dodatkowo w zestawie niezwykle wytrzymała przyczepa do przewozu niezbednych materiałów! Precyzyjnie wykonany traktor z wysokiej jakości materiałów zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy i ruchu na świeżym potwietrzu!

Promocja!
Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów