Klocki Lego Disney Princess

Klocki Lego Disney Princess 

Ta seria klocków LEGO przeniesie każdą dziewczynkę w baśniową krainę Disneya. Sklep Leleus.com oferuje różne zestawy LEGO Disney Princess, z których można zbudować bajecznie piękne pałace dla bohaterek najpiękniejszych produkcji filmowych Disneya. Arielka, Roszpunka, Merida i Kopciuszek przeżywać mogą nowe, wymyślone przez Twoją pociechę przygod...

Ta seria klocków LEGO przeniesie każdą dziewczynkę w baśniową krainę Disneya. Sklep Leleus.com oferuje różne zestawy LEGO Disney Princess, z których można zbudować bajecznie piękne pałace dla bohaterek najpiękniejszych produkcji filmowych Disneya. Arielka, Roszpunka, Merida i Kopciuszek przeżywać mogą nowe, wymyślone przez Twoją pociechę przygody. LEGO Disney Princess to niezawodny prezent dla dziewczynki w wieku 5+. Rozwija wyobraźnię dziecka, poczucie piękna, potrzebę przyjaźni. Pozwala dziecku  wymyślać swoje wersje opowieści o przygodach pięknych księżniczek. Przejrzyj ofertę sklepu Leleus.com i obdaruj swoją księżniczkę zestawem LEGO Disney Princess. Sprawisz jej tym wiele radości.

Więcej
na stronę
114,40 zł

Wymknij się na jeden dzień razem z Roszpunką i jej koniem Maximusem! Bawcie się na huśtawce zawieszonej nad sadzawką, a potem zobacz, jak Roszpunka odzyskuje swoje moce, dotykając magicznego kwiatu. Używając pędzla, stwórz piękny obraz, a potem zerwij z drzewa jabłko i daj je Maximusowi.

Produkt dostępny!
248,71 zł

Elsa i Olaf przygotowują dziedziniec na przyjęcie dla Anny. Pomóż im i uważaj, żeby Bałwanki nie zbliżały się do słodyczy! Czas obudzić Annę i poszukać jej prezentów urodzinowych, które zostały ukryte gdzieś w zamku. Jak myślisz, co dostanie?

Produkt dostępny!
44,99 zł

Błyskotka nie jest zwykłą kotką — uwielbia wodę, a jej panią jest Arielka! Dołącz do niej na basenie i pomóż jej skoczyć z trampoliny. Przechylona trampolina zmienia się w wodną zjeżdżalnię. Ale zabawa!

Produkt dostępny!
59,70 zł

Daisy to szczeniaczek Roszpunki. Za chwilę rozpocznie się wyjątkowy bal, urządzony specjalnie dla niej i innych pałacowych zwierzaków. Pomóż jej się zrelaksować podczas kąpieli w złotej muszli i porozpieszczaj ją trochę, myjąc jej sierść szamponami z różnych buteleczek!

Produkt dostępny!
57,88 zł

Dynia marzy, aby wsiąść w magiczną karocę i pojechać na wielki bal — zupełnie jak kiedyś jej pani, Kopciuszek. W Whisker Haven cuda się zdarzają, więc to marzenie może się spełnić!

Produkt dostępny!
29,99 zł

W zestawie LEGO® Disney Whisker Haven Tales with the Palace Pets™ znajdziesz ukochane królewskie zwierzaki swoich ulubionych bohaterów z serii Disney Princess, które spotykają się przy wspólnej zabawie.

Produkt dostępny!
42,80 zł

Wybierz się do królewskiej stajni na spotkanie z Fuksją, kucykiem Belli z kreskówek Disney! Jak myślisz, czy uda Ci się wygrać konkurs skoków? Fuksja jest już na podium i czeka na puchar. Później będzie już można odpocząć przy herbacie i dobrej książce... ale nie na długo! Fuksja dostała zaproszenie na uroczystą herbatkę.

Produkt dostępny!
87,70 zł

Dołącz do Anny ze świata „Krainy Lodu” Disneya, która właśnie zrobiła sobie przerwę w podróży do siostry. Anna i jej koń mają wszystko, co potrzebne, by odpocząć i nabrać sił — zapas paszy i ognisko, na którym można przyrządzić czekoladę. Szałas otwiera się, ułatwiając zabawę.

Produkt dostępny!
299,98 zł

Wsiądź do sań i wraz z Anną z filmu Disneya wybierz się do lodowego pałacu. Ktoś musi nauczyć Elsę posługiwania się mocą, która pozwala jej otwierać drzwi i okna! Znajdziesz tam także wysuwany most, po którym dostojnie wjedziecie do zamku.

Produkt dostępny!
174,70 zł

Odkryj tętniący życiem świat z filmu Disneya i dołącz do Vaiany, która wybrała się w wielką podróż, aby przywrócić ład na wyspie i zwrócić serce Te Fiti. W zestawie znajdziesz piękną łódź żaglową z otwieranym schowkiem pod pokładem oraz wyspę z funkcją transformacji.

Produkt dostępny!
128,69 zł

Anna i Kristoff wybrali się na wyprawę saniami, by z powrotem sprowadzić do Arendelle lato. Zrób przystanek w punkcie handlowym Oakena Wędrownika by napić się gorącej czekolady i zrobić zapasy na zimę. Renifer Sven też jest głodny, więc pamiętaj o marchewkach!

Produkt dostępny!
127,70 zł

Zestaw Przygoda Vaiany na wyspie pozwoli Ci poznać wspaniały świat Vaiany z filmów Disneya. Odtwórz najlepsze sceny z filmu, na przykład tę, w której Vaiana poznaje legendy o swych przodkach, znajduje serce Te Fiti czy gra na bębnach w jaskini. Później możesz także wymyślać własne przygody i prowadzić wyspiarskie życie, mieszkając wraz z Vaianą i świnką...

Produkt dostępny!
128,90 zł

Przeżyj magiczne przygody w towarzystwie księżniczki Dżasminy i tygrysa Radży! Witajcie w Agrabah, domu księżniczki Dżasminy. Buduj i baw się z księżniczką i jej tygrysem o imieniu Radża na pałacowym dziedzińcu! Na jaki pomysł wpadną dzisiaj?

Produkt dostępny!
439,90 zł

Zorganizuj wspaniały podmorski koncert z Arielką i jej przyjaciółmi! Wskocz w głąb wspaniałej podmorskiej przygody z Ariel, jej siostrą Alaną i przyjaciółmi Sebastianem i Florkiem!

Produkt dostępny!
319,90 zł

Wspólnie z magicznymi przyjaciółmi Pięknej odkrywaj zamek i spróbuj odszukać wyjątkową książkę w bibliotece lub wyjdź na balkon, gdzie znajdziesz zaczarowaną różę.

Produkt dostępny!
339,90 zł

Pomóż Olafowi i księżniczce Annie przeżyć niesamowite przygody w magicznym lodowym zamku królowej Elzy! Wskocz na sanie z Anną i Olafem, by wraz z nimi odwiedzić królową Elzę w jej pięknym lodowym pałacu. Od czego zaczniecie? Zabawy w chowanego na tajemnych schodach czy jazdy na łyżwach wokół zamku?

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
43,90 zł

Odkryj niesamowite skarby Arielki w przepięknym podwodnym świecie! Arielka najbardziej na świecie uwielbia swoją podwodną grotę! Właśnie tam trzyma wszystkie najcenniejsze skarby.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
147,70 zł

Silna, niezależna, a co najważniejsze waleczna Merida ćwiczy strzelanie z łuku, przygotowując się na górskie igrzyska! Ale jej trzech młodszych braci zostało zamienionych w niegrzeczne niedźwiadki, więc musi ich pilnować.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 22 elementów