Alexander

Alexander 

69,90 zł

Osada to gra dla całej rodziny. W tej grze wygrywa ten, kto pierwszy rozbuduje swoją osadę, tworząc silne i bogate miasto.

Produkt dostępny
29,00 zł

Kasa edukacyjna to zabawa i gra dla 2 do 4 osób. Jej szczególnymi rekwizytami są imitacje monet i banknotów.

Produkt dostępny
38,90 zł

Tablica z ramką ma wymiary 27,5 cm x 22 cm. Samo pole do którego można przyczepiać literki ma 25 cm x 19 cm.

Produkt dostępny
18,99 zł

"Gramy samogłoskami" jest jedną z serii 6 gier przygotowujących do nauki czytania. Gra kształci umiejętności, które są ważne w przygotowaniu do czytania, czyli słuch fonemowy, koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową i koncentrację słuchową.

Produkt dostępny
41,40 zł 52,90 zł

W tej grze każdy z graczy przemienia się w przesłuchującego inspektora i przesłuchiwanego świadka, a zwycięzcą zostanie ten, kto najumiejętniej dobierze pytania, dzięki którym najszybciej odnajdzie ukrywającego się zbrodniarza.

Promocja!
Produkt dostępny
59,90 zł

Gra ta została stworzona z myślą o dzieciach, ale zdecydowanie nie jest tylko dla nich. Grupa dorosłych ludzi (młodych ludzi powiedzmy, a w każdym razie młodych duszą) będzie miała z tego prawdopodobnie jeszcze lepszą zabawę niż przedszkolaki.

Produkt dostępny
16,90 zł 19,90 zł

Poznajemy Zawody" - to atrakcyjna i emocjonująca gra dla młodszych dzieci. Każdy z graczy wybiera pionek, który reprezentuje w grze jeden z czterech zawodów: policjanta, rolnika, lekarza i kucharza. W czasie rywalizacji na torze gry, gracz musi uzbierać i ułożyć części swojej układanki.

Promocja!
Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów