Pojazdy i kolejki dla dzieci

Pojazdy i kolejki dla dzieci 

na stronę
54,89 zł

Zebra na kółkach Fisher Price  wykonana z drewna.

Produkt dostępny
49,90 zł

Tym pociągiem można bawić się jak klasyczną zabawką do układania, ale możliwości zabawy i nauki jest znacznie więcej! Wesoła zabawa uczy kształtów, literek i kolorów!

Produkt dostępny
59,00 zł

Traktor ma miejsc dla kierowcy, odłączaną czterokołową przyczepę i figurkę Koby'ego.

Produkt dostępny
97,99 zł

Wesoły Autobus Szkolny w nowej odsłonie już czeka, aby zawieźć małych bohaterów do szkoły! Zabawi maluszka wspaniałymi melodiami i piosenkami w języku polskim.

Produkt dostępny
49,90 zł

Helikopter strażacki z ruchomymi śmigłami ucieszy małego miłośnika pojazdów wszelkiego typu.

Produkt dostępny
49,90 zł

Samochód pomocy drogowej ucieszy małego miłośnika pojazdów i zawsze wyciągnie Cię z tarapatów.

Produkt dostępny
49,90 zł

Kto marzył, że jak będzie duży to będzie strażakiem? Teraz jest to możliwe! Taki samochód straży pożarnej to prawdziwa gratka!

Produkt dostępny
27,90 zł

Śliczny pojazd w kształcie dinozaura idealnie pasuje do małych rączek.

Produkt dostępny
99,90 zł

Kąpielowy Tomek od Fisher-Price to ogromna porcja zabawy ze świata Tomka i Przyjaciół wprost do kąpieli dziecka!  Kąpiel staje się przygodą, kiedy dziecko nabiera wodę za pomocą Harolda i Kłopotliwego Wagonu, a potem wlewa ją za komin Tomka. Kiedy woda spływa, obrotowy element kręci się, a oczy Tomka poruszają się do przodu i do tyłu!

Produkt dostępny
129,00 zł

Zaprzyjaźnij się z Tomkiem w dużej skali!Lokomotywa wydaje dźwięk gwizdka i można ją pchać i ciągnąć! Jej rozmiar jest idealny do wspaniałej zabawy dla małych dzieci, zachęca także do raczkowania!

Produkt dostępny
79,99 zł

Pop-up cyrk to zabawny wóz cyrkowy, z którego po naciśnięciu palcem wyskakują urocze zwięrzątka. Wystarczy nacisnąć figurki, a wyskoczą z wagonu jak prawdziwi akrobaci. Spróbuj złapać clowna, małpę i tygrysa jeden po drugim, gdy lecą w powietrzu.

Produkt dostępny
95,99 zł

Drewniany traktor z przyczepą farmera Charles'a to wspaniała zabawa dla miłośników układania, sortowania, łączenia, odkrywania dźwięków. Traktor wyposażono w kolorowe drewniane klocki, które dziecko, po dopasowaniu w odpowiednie miejsce, zabiera z sobą w podróż traktorkiem.

Produkt dostępny
73,70 zł

Zabawny niebieski samochód Big Top Charlie z uchwytem dostosowanym do małych rączek. Samochodzik ma kręcące się kółeczka, wydaje dźwięki, a po naciśnięciu przycisku na rączce, gra muzyczka. 

Produkt dostępny
88,90 zł

Wywrotka z serii "Dirt Diggers"doskonale nadaje się do zabawy w piasku. To duży  i wytrzymały pojazd idealny na budowę. Mały budowniczy może kopać i przewozić nią piach i ziemię  lub zdjąć "łyżkę "i korzystać z niej jak z łopatki.

Produkt dostępny!
94,89 zł

Zestaw Zabawny Pociąg zawiera 32 elementy do zmontowania torów, pociągu ( lokomotywa + wagon). Dodatkowo z klocków możemy zbudować mały ogród a także znajdziemy w nim szlaban, światła sygnalizacyjne oraz figurkę Maszy.

Produkt dostępny!
1 099,01 zł

Góra zjazdowa ode renomowanej, amerykańskiej firmy Step2, dostarczy ogromnej frajdy każdemu dziecku. W górnej części toru znajdują sie wgłębienia, dzięki którym wózek jest unieruchomiony i stabilny podczas wsiadania  dziecka.

Produkt dostępny!
87,40 zł

Z zestawem LEGO® DUPLO® Moje pierwsze pojazdy młodzi konstruktorzy nauczą się łączyć podwozia z kolorowymi klockami, by tworzyć najróżniejsze samochody i ciężarówki.

Produkt dostępny!
114,99 zł

Auto z przyczepą to prawdziwa gratka dla małych miłościków motoryzacji. W zestawie znajduję się ciężarówka z naczepą oraz wyścigówka.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 62 elementów