Gry i puzzle edukacyjne

Gry i puzzle edukacyjne na stronę
34,91 zł 45,01 zł

"Biznes po europejsku" - kultowa, niezwykle wciągająca gra, w której będąc obywatelem Unii Europejskiej masz szansę zbudować swoje finansowe imperium.

Promocja!
Produkt dostępny
49,90 zł

Pierwsze puzzle dla Twojego dziecka, reklamowane pod hasłem "Duże części dla małych rączek".

Produkt dostępny
49,99 zł

Pierwsze puzzle dla Twojego dziecka, reklamowane pod hasłem "duże części dla małych rączek".

Produkt dostępny
69,90 zł

To zupełnie nowa gra Scrabble®, w której najważniejsza zasada brzmi: "złam zasady"! ŁamiSłówka to odmiana idealna dla tych, którym nie chce się liczyć punktów i układać płytek na planszy.

Produkt dostępny
109,99 zł

Znana na całym świecie, bestsellerowa gra słowna.  Polega na wymyślaniu powiązanych ze sobą słów i układaniu ich na planszy w sposób przypominający krzyżówkę.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
67,00 zł

Dzięki tej grze dzieci w ciekawy sposób sprawdzą swoją wiedzę z matematyki, poćwiczą pamięć i poznają wiele nowych interesujących zagadnień.

Produkt dostępny
67,00 zł

Wspaniała gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość!

Produkt dostępny
67,00 zł

Fantastyczna gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość! Dzięki niej utrwalisz swoją wiedzę na temat krajów, stolic i poznasz wiele innych ciekawostek!

Produkt dostępny
99,00 zł 109,00 zł

W tej edukacyjnej grze znajdziesz 2400 pytań dotyczących Polski i jej obywateli. Podczas gry oprócz tego, że będziesz się świetnie bawić dowiesz się także wiele interesujących informacji o swoim kraju.

Promocja!
Produkt dostępny
44,90 zł 59,90 zł

Hanabi to gra, w której gracze nie grają przeciw sobie, lecz współpracują aby osiągnąć wspólny cel.

Promocja!
Produkt dostępny
49,90 zł

Czy uchatka ma błony pławne? Czy krokodyl jest wszystkożerny? Czy mucha ma sierść? Sprawdźcie swoją wiedzę z zoologii!

Produkt dostępny
99,99 zł

Chrzęst raków wgryzających się w lód. Zmęczona ręka wbijająca czekan w śnieżną ścianę.  Jeszcze tylko 100... 50 metrów dzieli Cię od szczytu K2, jednego z najtrudniejszych ośmiotysięczników.

Produkt dostępny
179,90 zł

Small World to gra, w której gracze prowadzą swoje nacje w świecie, który jest po prostu za mały, aby pomieścić je wszystkie...

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Galaktyka to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
79,90 zł

Daj znów ponieść się wyobraźni i wyrusz na poszukiwanie nowych skojarzeń. Przy pomocy nowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę frajdy, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Poszlaki to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Prehistoria to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę uciechy, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Sport to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 175 elementów