Jake i Piraci z Nibylandii

Jake i Piraci z Nibylandii 

49,90 zł

Teraz dzieci mogą bawić się wesoło w wannie swoimi ulubionymi piratami, a nawet „walczyć nimi”, rozpryskując wodę!

Produkt dostępny
67,99 zł

Baw się w poszukiwanie skarbów z tytułowym bohaterem bajki „Jake i piraci z Nibylandii”.

Produkt dostępny
87,70 zł

Pomóż Jake'owi i Izzy znaleźć złoty dublon na wyspie Nibylandii! Daj im trochę magicznego pyłu, aby mogli wznieść się wysoko i dostrzec skarb ukryty pod mostem. Schowaj go bezpiecznie w skrzyni i podnieś most tak, żeby nikt nie mógł się dostać do skarbu. Teraz możesz spokojnie pobawić się na wodnej zjeżdżalni!

Produkt dostępny!
89,00 zł

Walizka prawdziwego pirata szwedzkiej marki Jabadabado a w niej: kapelusz pirata, przepaska na oko oraz drewniany pistolet. Zestaw przeznaczony do kreatywnej zabawy i pirackich wypraw.

Produkt dostępny!
129,90 zł

Zabawna mówiaca figurka Jake'a, tytułowego bohatera serialu animowanego "Jake i piraci z Nibylandii" Figurka ma 22 cm wysokości i mówi.

Produkt dostępny
149,90 zł

Ścigaj się wokół Nibylandii! Wykorzystaj wszystkie klocki LEGO® DUPLO® do zbudowania szybkich żaglowozów dla Kapitana Haka i papugi Skully, a potem przygotuj ich do jazdy. Kto jako pierwszy przekroczy linię mety i zdobędzie trofeum?

Produkt dostępny
199,99 zł

Buduj i baw się jak piraci w kryjówce piratów z Nibylandii z Izzym i Cubbym! Zjedź ze zjeżdżalni, wciągnij flagę na maszt i pilnuj sytuacji z obrotowej wieży obserwacyjnej. Nie pozwól Kapitanowi Hakowi i jego załodze zdobyć skarbu. Zbuduj sztandarowy zestaw z Disneyowskiej serii LEGO® DUPLO® Jake i piraci z Nibylandii™ z Izzym i Cubbym.

Produkt dostępny
139,80 zł

Wybierz się z Jake'em i Piotrusiem Panem w fascynującą podróż do Nibylandii. Pomóż im wspinać się po skałach i pokonać most nad wodospadem. Wsiądź na łódź i podążaj za mapą, aby znaleźć skarb! Uważaj jednak na Krokodyla Tik-Toka, który zawsze czai się gdzieś w pobliżu.

Produkt dostępny
79,90 zł

Kapitan Hak i jego piracki statek. Zestaw zawiera statek piracki oraz figurkę Haka.

Produkt dostępny
149,90 zł

Statek piratów wygląda jak prawdziwy i wydaje się bujać na wzburzonych falach, kiedy porusza się na swoich kołach! W komplecie ze statkiem: figurka Haka oraz 3 pociski do działa.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
29,90 zł

Piraci z filmu "Jake i piraci z Nibylandii" ożyją w tym asortymencie figurek. Figurki są bardzo dokładnie wykonane i zaprojektowano je w dynamicznych pozach.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
79,99 zł

Udaj się na poszukiwanie skarbów w towarzystwie Jake’a i Czachusia z LEGO® DUPLO®! Znajdź świecący złoty dublon i wymknij się w łódce, zanim Cię zauważą! Umieść go w tajemnej kryjówce, zanim ukradną go piraci z Nibylandii. Zbuduj przygodę na morzu dzięki zestawom z serii DUPLO Jake i piraci z Nibylandii™.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
2 198,99 zł

Wiatr w żagle! Teraz każdy maluch może wypłynąć na szerokie wody tym wyjątkowym łóżkiem - statkiem pirackim od renomowanej, amerykańskiej firmy Little Tikes!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów